Dziś mamy 09 maja 2021 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

8. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy U-15 grupa 2 (2006)

sobota 8.05, godz. 11:00

Proch Pionki - MKS Piaseczno 2:2 (0:0)

 

21. kolejka IV ligi grupa 1

sobota 8.05, godz. 12:00

Mszczonowianka Mszczonów - Proch Pionki 0:2 (0:0)

 

5. kolejka Radomskiej II Ligi Trampkarzy U-14 grupa 2 (2007)

sobota 8.05, godz. 15:00

Proch Pionki - Radomiak Radom 0:1 (0:0)

 

7. kolejka Radomskiej I Ligi Juniorów Młodszych U-17 (2004)

niedziela 9.05, godz. 10:30

KS Warka - Proch Pionki 3:2 (2:0)

 

7. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-12 grupa 3 (2009)

niedziela 9.05, godz. 12:00

Skaryszewianka Skaryszew - Proch Pionki 2:4 (2:3)

Ostatni mecz

Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:0) Proch Pionki
8 maja Godzina 12:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 

 

Uwaga kibice i kolekcjonerzy. Klub Sportowy Proch Pionki z okazji 95-lecia wydał unikatową, jubileuszową odznakę. Znaczek jest dostępny w sprzedaży w cenie 15 zł. Odznaka metalowa, lakierowana, kolorowa i pozłacana, wymiary 2,5x2,5cm, przypięcie typu pins. Każdy znaczek pakowany jest indywidualnie.

Kontakt pod numerem tel. 663-236-277 lub j.wojtaszewski@wp.pl

Możliwa sprzedaż wysyłkowa. Ilość odznak mocno ograniczona.

Seniorzy terminarz

1. kolejka - 1/2 sierpnia

Tygrys Huta Mińska - Pogoń II Siedlce 3:0 (0:0)

Zamłynie Radom - Proch Pionki 3:1 (0:1), sobota godz. 15:00 [MOSiR, ul. Narutowicza 9 w Radomiu] *przełożony na środę 19.08, godz. 16:30 **ponownie przełożony na środę 26.08, godz. 16:30

Podlasie Sokołów Podlaski - Pilica Białobrzegi 1:4 (0:1) *przełożony na 26.08 **ponownie przełożony na 14.10

Hutnik Huta Czechy - KS Warka 0:0

Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0 (1:0)

Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:1)

Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:0

 

2. kolejka - 8/9 sierpnia

Pogoń II - Mazovia 1:4 (0:1)

Mszczonowianka - Wilga 1:1 (0:1)

Oskar - Radomiak II 9:0 (5:0)

Warka - Mazowsze 1:1 (0:1)

Pilica - Hutnik 1:0 (1:0) *przełożony na 2.09

Proch - Podlasie 0:2 (0:1), sobota godz. 11:00 *przełożony na środę 2.09, godz. 17:00

Tygrys - Zamłynie 2:0 (0:0)

 

3. kolejka - 15/16 sierpnia

Zamłynie - Pogoń II 4:1 (3:0) *przełożony na 2.09

Podlasie - Tygrys 1:1 (0:0)

Hutnik - Proch 2:1 (0:0), sobota godz. 16:00 [ul. Osadnicza 12a, Trąbki] *przełożony na środę 16.09, godz. 16:30

Mazowsze - Pilica 0:0 *przełożony na 16.09

Oskar - Warka 2:0 (0:0)

Wilga - Radomiak II 4:1 (2:0)

Mazovia - Mszczonowianka 4:0 (2:0)

 

4. kolejka - 22/23 sierpnia

Pogoń II - Mszczonowianka 1:4 (1:1)

Radomiak II - Mazovia 0:6 (0:1)

Warka - Wilga 0:1 (0:1)

Pilica - Oskar 3:1 (0:1) *przełożony na 30.09

Proch - Mazowsze 2:3 (2:0), sobota godz. 17:00

Tygrys - Hutnik 0:1 (0:1)

Zamłynie - Podlasie 3:1 (0:1)

 

5. kolejka - 29/30 sierpnia

Podlasie - Pogoń II 2:2 (0:1)

Hutnik - Zamłynie 1:1 (0:1)

Mazowsze - Tygrys 0:2 (0:0)

Oskar - Proch 0:1 (0:0), sobota godz. 14:00

Wilga - Pilica 2:3 (1:2) *przełożony na 28.10 **ponownie przełożony na 11.11

Mazovia - Warka 4:1 (2:1)

Mszczonowianka - Radomiak II 10:1 (7:0)

 

6. kolejka - 5/6 września

Pogoń II - Radomiak II 3:0 (1:0)

Warka - Mszczonowianka 3:0 (3:0)

Pilica - Mazovia 3:4 (1:3)

Proch - Wilga 1:3 (0:3), sobota godz. 16:00

Tygrys - Oskar 4:2 (2:1)

Zamłynie - Mazowsze 2:0 (0:0)

Podlasie - Hutnik 3:1 (2:0)

 

7. kolejka - 12/13 września

Hutnik - Pogoń II 1:0 (0:0)

Mazowsze - Podlasie 3:1 (2:1)

Oskar - Zamłynie 4:0 (3:0)

Wilga - Tygrys 3:0 (2:0)

Mazovia - Proch 1:1 (0:1), sobota godz. 11:00

Mszczonowianka - Pilica 1:4 (1:0)

Warka - Radomiak II 4:0 (2:0)

 

8. kolejka - 19/20 września

Pogoń II - Warka 5:0 (2:0)

Pilica - Radomiak II 4:3 (2:3)

Proch - Mszczonowianka 1:5 (0:3), sobota godz. 11:00

Tygrys - Mazovia 0:4 (0:3)

Zamłynie - Wilga 4:2 (2:1)

Podlasie - Oskar 6:1 (3:0)

Hutnik - Mazowsze 1:0 (0:0)

 

9. kolejka - 26/27 września

Mazowsze - Pogoń II 0:0

Oskar - Hutnik 3:0 (3:0)

Wilga - Podlasie 4:3 (3:1)

Mazovia - Zamłynie 2:2 (1:0)

Mszczonowianka - Tygrys 1:0 (1:0)

Radomiak II - Proch 2:1 (2:0), niedziela godz. 11:00

Warka - Pilica 4:1 (1:1)

 

10. kolejka - 3/4 października

Pogoń II - Pilica 1:5 (0:2)

Proch - Warka 3:0 (3:0), sobota godz. 15:00

Tygrys - Radomiak II 3:0 (1:0)

Zamłynie - Mszczonowianka 3:0 (1:0)

Podlasie - Mazovia 3:3 (1:2)

Hutnik - Wilga 1:3 (0:0)

Mazowsze - Oskar 2:2 (0:0)

 

11. kolejka - 10/11 października

Oskar - Pogoń II 1:2 (1:1)

Wilga - Mazowsze 2:3 (1:2)

Mazovia - Hutnik 4:0 (1:0)

Mszczonowianka - Podlasie 2:0 (1:0)

Radomiak II - Zamłynie 2:1 (2:0)

Warka - Tygrys 2:1 (2:0) *przełożony na 31.10

Pilica - Proch 4:0 (1:0), niedziela godz. 15:00

 

12. kolejka - 17/18 października

Pogoń II - Proch 1:4 (0:2), niedziela godz. 11:00

Tygrys - Pilica 1:3 (0:1)

Zamłynie - Warka 4:3 (3:1)

Podlasie - Radomiak II 1:1 (0:0)

Hutnik - Mszczonowianka 1:4 (0:2)

Mazowsze - Mazovia 1:1 (1:1)

Oskar - Wilga 5:1 (2:1)

 

13. kolejka - 24/25 października

Wilga - Pogoń II 1:2 (0:1)

Mazovia - Oskar 2:2 (1:1)

Mszczonowianka - Mazowsze 3:0 (0:0)

Radomiak II - Hutnik 4:0 (2:0)

Warka - Podlasie 1:4 (1:2)

Pilica - Zamłynie 5:2 (2:1)

Proch - Tygrys 2:1 (0:1), sobota godz. 13:00

 

14. kolejka - 7/8 listopada *awansem z rundy wiosennej

Pogoń II - Tygrys 0:3 (0:1)

Proch - Zamłynie 2:1 (2:0), sobota godz. 13:00

Pilica - Podlasie 6:0 (2:0)

Warka - Hutnik 2:3 (0:1) *przełożony na 27.03.2021 **ponownie przełożony na 14.04.2021

Radomiak II - Mazowsze 1:3 (1:1)

Mszczonowianka - Oskar 0:0 *przełożony na 20.03.2021 **ponownie przełożony na 14.04.2021

Mazovia - Wilga 5:0 (1:0)

 

15. kolejka - 14/15 listopada *awansem z rundy wiosennej

Mazovia - Pogoń II 3:1 (1:1)

Wilga - Mszczonowianka 0:0

Radomiak II - Oskar 1:1 (0:0)

Mazowsze - Warka 1:2 (0:1)

Hutnik - Pilica 2:4 (2:2)

Podlasie - Proch 1:1 (0:0), sobota godz. 13:00

Zamłynie - Tygrys 2:1 (1:1)

 

16. kolejka - 2/3 kwietnia *PRZEŁOŻONA na 5 maja (środa)

Proch - Hutnik Huta Czechy 2:1 (0:1), środa godz. 17:00

Pogoń II - Zamłynie 1:3 (1:2)

Tygrys - Podlasie 1:3 (1:1)

Pilica - Mazowsze 3:1 (2:1)

KS Warka - Oskar 1:2 (1:1)

Radomiak II - Wilga *przełożony na 19.05

Mszczonowianka - Mazovia 2:2 (1:1)

 

17. kolejka - 10/11 kwietnia

Mazowsze - Proch 1:0 (1:0), sobota godz. 13:00

Mszczonowianka - Pogoń II 0:1 (0:1)

Mazovia - Radomiak II 2:2 (1:1)

Wilga - KS Warka 1:3 (1:0)

Oskar - Pilica 1:2 (0:2)

Hutnik - Tygrys 1:1 (0:1)

Podlasie - Zamłynie 4:1 (2:0)

 

18. kolejka - 17/18 kwietnia

Pogoń II - Podlasie 0:2 (0:0)

Zamłynie - Hutnik 7:0 (3:0)

Tygrys - Mazowsze 4:0 (1:0)

Proch - Oskar 1:5 (0:2), sobota godz. 17:00

Pilica - Wilga 0:0

KS Warka - Mazovia 1:7 (0:2)

Radomiak II - Mszczonowianka 1:5 (1:1)

 

19. kolejka - 24/25 kwietnia

Radomiak II - Pogoń II 2:2 (0:2)

Mszczonowianka - KS Warka 2:1 (2:0)

Mazovia - Pilica 0:3 (0:1)

Wilga - Proch 0:0, sobota godz. 11:00

Oskar - Tygrys 5:1 (2:0)

Mazowsze - Zamłynie 3:3 (3:1)

Hutnik - Podlasie 0:4 (0:1)

 

20. kolejka - 1/2 maja

Pogoń II - Hutnik 5:0 (2:0)

Podlasie - Mazowsze 5:2 (5:0)

Zamłynie - Oskar 1:1 (0:0)

Tygrys - Wilga 0:1 (0:0)

Proch - Mazovia 0:3 (0:1), sobota godz. 13:00

Pilica - Mszczonowianka 4:2 (3:2)

Radomiak II - Warka 1:1 (1:1)

 

21. kolejka - 8/9 maja

KS Warka - Pogoń II

Radomiak II - Pilica

Mszczonowianka - Proch, sobota godz. 12:00

Mazovia - Tygrys

Wilga - Zamłynie

Oskar - Podlasie

Mazowsze - Hutnik

 

22. kolejka - 15/16 maja

Pogoń II - Mazowsze

Hutnik - Oskar

Podlasie - Wilga

Zamłynie - Mazovia

Tygrys - Mszczonowianka

Proch - Radomiak II, niedziela godz. 17:00

Pilica - KS Warka

 

23. kolejka - 22/23 maja

Pilica - Pogoń II

KS Warka - Proch, niedziela godz. 18:00

Radomiak II - Tygrys

Mszczonowianka - Zamłynie

Mazovia - Podlasie

Wilga - Hutnik

Oskar - Mazowsze

 

24. kolejka - 29/30 maja

Pogoń II - Oskar

Mazowsze - Wilga

Hutnik - Mazovia

Podlasie - Mszczonowianka

Zamłynie - Radomiak II

Tygrys - KS Warka

Proch - Pilica, sobota godz. 11:00

 

25. kolejka - 5 czerwca, wszystkie mecze o godz. 17:00!

Proch - Pogoń II

Pilica - Tygrys

KS Warka - Zamłynie

Radomiak II - Podlasie

Mszczonowianka - Hutnik

Mazovia - Mazowsze

Wilga - Oskar

 

26. kolejka - 12 czerwca, wszystkie mecze o godz. 17:00!

Pogoń II - Wilga

Oskar - Mazovia

Mazowsze - Mszczonowianka

Hutnik - Radomiak II

Podlasie - KS Warka

Zamłynie - Pilica

Tygrys - Proch