Proch Pionki - Jedlnia Dzieciom

Tygrys Huta Mińska 3:1 (1:0) Proch Pionki
12 czerwca Godzina 17:00

07.08

Uwaga kibice i kolekcjonerzy. Klub Sportowy Proch Pionki z okazji 95-lecia wydał unikatową, jubileuszową odznakę. Znaczek jest dostępny w sprzedaży w cenie 15 zł. Odznaka metalowa, lakierowana, kolorowa i pozłacana, wymiary 2,5x2,5cm, przypięcie typu pins. Każdy znaczek pakowany jest indywidualnie.

Kontakt pod numerem tel. 663-236-277 lub j.wojtaszewski@wp.pl

Możliwa sprzedaż wysyłkowa. Ilość odznak mocno ograniczona.

Dziesięć bramek w grze kontrolnej na koniec roku. Nowi zawodnicy na testach

Data publikacji: 13-12-2020r. Godz. 13:24

Kilku nowych zawodników, głównie młodzieżowców, pokazało się w sobotniej grze wewnętrznej. Trener Ryszard Kłusek bardzo pozytywnie ocenił test mecz. Do 20 grudnia piłkarze Prochu będą trenować indywidualnie. Przerwa świąteczna potrwa do 7 stycznia. Potem powrót do zajęć indywidualnych, a wznowienie treningów zespołowych ma nastąpić 16 stycznia od gry wewnętrznej.

Mecz odbywał się w systemie 2x30 minut. Głównym założeniem sobotniej gry wewnętrznej była ocena przydatności testowanych młodych zawodników. Trener Ryszard Kłusek cały czas poszukuje młodzieżowców, bo po rundzie jesiennej ten status straciło dwóch piłkarzy, Michał Kozakiewicz i Bartłomiej Orczykowski.

Spośród nowych zawodników z pozytywnej strony pokazał się bramkarz Wiktor Brożyna. 18-latek wraca do Prochu po półrocznym okresie wypożyczenia do LKS Promna. Jesienią na boiskach Ligi Okręgowej rozegrał sześć meczów i spędził na boisku 495 minut. Po raz kolejny pokazali się Mikołaj Ciszek i Kacper Bednarczyk ze Skaryszewianki, Kajetan Królikowski i Robert Wroński z Jodły oraz Przemysław Gołdyń z Hetmana Gołąb. Pierwszy raz wystąpili za to 16-letni Michał Mazur z Orlika Radom i Jakub Cioch ze Skaryszewianki. Po okresie wypożyczenia do Królewskich Jedlnia na Sportową 4 wraca Kamil Denkiewicz. Zagrał również Jakub Drab I z zespołu juniorów.

Po okresie wypożyczenia do LKS Promna do Prochu wrócił 18-letni bramkarz Wiktor Brożyna.

Spośród dziesięciu strzelonych goli najbardziej mogły podobać się te zdobyte strzałami z rzutów wolnych przez Michała Kozakiewicza i Roberta Wrońskiego.

Bezpośrednio po meczu obecni zawodnicy Prochu, przedstawiciele Zarządu Klubu oraz zaproszeni goście zasiedli do świątecznego stołu.

Piłkarze Prochu Pionki jeszcze nie udają się na urlopy. Zgodnie z założeniami trenera Kłuska od 14 do 20 grudnia mają trenować indywidualnie. Przerwa świąteczna potrwa do 7 stycznia. Potem powrót do zajęć indywidualnych, a wznowienie treningów zespołowych zaplanowane jest na 16 stycznia.

Pomarańczowi - Zieloni 4:6 (2:2), 3 Siwahla, Cioch - Bednarczyk, Leśnowolski, Denkiewicz z rzutu karnego, Kozakiewicz, 2 Wroński.

Pomarańczowi: Wnukowski - Siwiec, Kisiel, Kapusta, Mazur - Siwahla, Królikowski, Wnuk, Cioch - Drab.

Zieloni: Brożyna - Gołdyń, Ciszek, Denkiewicz - Wroński, M.Kozakiewicz, Broński, Orczykowski - Leśnowolski, Bednarczyk.