Dziś mamy 19 stycznia 2022 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

PRZERWA ZIMOWA

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:0 Polonia Iłża
20 listopada Godzina 13:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

W sprzedaży szaliki Klubu Sportowego PROCH Pionki wydanie limitowane specjalnie z okazji jubileuszu 95-lecia Klubu. Wersja premium [część elementów wykonana została nitką metaliczną, na wzór pozłacanej]. CENA: 25 złotych. Ilość szalików mocno ograniczona. Kontakt pod numerem tel. 663-236-277.


 

Uwaga kibice i kolekcjonerzy. Klub Sportowy Proch Pionki z okazji 95-lecia wydał unikatową, jubileuszową odznakę. Znaczek jest dostępny w sprzedaży w cenie 15 zł. Odznaka metalowa, lakierowana, kolorowa i pozłacana, wymiary 2,5x2,5cm, przypięcie typu pins. Każdy znaczek pakowany jest indywidualnie.

Kontakt pod numerem tel. 663-236-277 lub j.wojtaszewski@wp.pl

Możliwa sprzedaż wysyłkowa. Ilość odznak mocno ograniczona.

Galeria » Puchar Polski » Proch-Polonia Iłża 2011

Ilość odsłon: 1339, obecna ocena: 3.33, głosów: 3
Oceń zasób:

Inne obrazy z tej kategorii

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Komentarze

  • I read your post and wihsed I was good enough to write it
  • 2cQZpb loyvouzwruno
  • TteNbV yhbqbbysshtz
  • Pięknie piszesz o swoim dzadkiu - przed chwilą przeczytałam notkę o leczeniu prawdziwymi lekarstwami. I ta twoja końcowa uwaga o podejściu do klientf3w... od dziadka otrzymałeś nie tylko prawidła do butf3w i sposf3b golenia.Moja kawa (rozpuszczalna) nie pachnie :-) A jeśli chodzi o perfumy, to uĹźywam tylko takich, ktf3rych sama podczas całego dnia zupełnie nie czuję. No i nie wiem... jak moĹźna chodzić, jeĹşdzić, pracować, zasypiać w obłoku kawowego zapachu?