Dziś mamy 24 października 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Orzeł Wierzbica
22 października Godzina 15:00

Najbliższe wydarzenia

 12. kolejka Radomskiej I Ligi U-14

Sobota 28 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Pilica Nowe Miasto

 

14. kolejka Ligi Okręgowej

Sobota 28 października, godz. ??

Iłżanka Kazanów - Proch Pionki

 

12. kolejka Radomskiej I Ligi U-12

Niedziela 29 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Junior Radom

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Kołodziej, Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 3

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 10

 

U-12

Michał Drab - 12

Galeria



Nasi sponsorzy

 

Strzelcy

2017/2018

 

LO

Kołodziej, Siwahla, Szczepański - 3

Kapusta - 2

Cierzuch, Borzęcki, Kowalkowski, Nqabeni, Bańcerowski, Kisiel - 1

 

Juniorzy młodsi U-17

Pachlerski - 3

Warchoł - 2

 Sz.Miękus, Krakowiak, Wdowiak, Glimasiński I - 1

 

Trampkarze U-14

 J.Drab I - 10

Molenda - 5

Broński - 3

Marzec, Zbyszyński - 1

 

Młodziki U-12

M.Drab - 12

Żurawski - 4

Maj - 2

Sztobryn, Jackowski, Rybaniec, Gola, Oleszkiewicz - 1

 

2016/2017

 

IV liga

Szczepański - 8

Czerski - 4

Denkiewicz, Cierzuch, Kowalkowski - 3

Kisiel, Bawor, Kapusta, Jędra - 2

Nqabeni, Kołodziej, Sobieraj, Sekuła, Iwanowski - 1

 

Juniorzy młodsi U-17

Machnio - 23

Muniak - 19

Krakowiak - 5

Kacperczyk - 4

Mazur - 3

M.Warchoł - 2

Nawrotek, Kowal, Pachlerski, Wach - 1

 

Młodziki U-13

Drab I - 25

Zbyszyński - 16

Molenda - 10

Broński - 8

Kustra - 5

Miller - 3

Molendowski, Bal, Bondel, Wrochna, Góralski, Marzec, Fajdek - 1

+ 1 samobójcza

 

Orliki U-11

M.Drab - 46

Oleszkiewicz - 28

Żurawski - 19

Noga - 16

Jackowski - 11

Baran, Gola - 8

Szcześniak - 6

Jasiorowski - 5

Wiśniewski - 4

Korzeń - 3

+4 gole samobójcze

 

2015/2016

 

Liga Okręgowa

Szczepański - 18

Kowalkowski - 14

Sekuła, Godlewski - 7

Cierzuch - 5

Alot - 4

Kołodziej - 3

Iwanowski, Kisiel, Sobieraj - 2

Czerski, Denkiewicz, Gromski, Jędra, Rolnik - 1

+ 1 samobójcza (Skórnicki z Jodły)

 

Juniorzy Młodsi U-16

Mazur - 22

Muniak - 12

Machnio - 6

Pyciarz - 3

Chmielnicki, Pasek, Dziewit, Rolka - 1

 

Młodziki U-12

Molenda - 13

Drab I - 12

Zbyszyński - 7

Kustra - 4

Fajdek, Bondel - 3

Broński - 2

Marzec, Bal - 1

+ 1 samobójcza

 

2014/2015

 

Liga okręgowa

Kowalczyk - 20

M.Kołodziej - 7

Sekuła - 6

Kłos - 5

Żak - 4

Czaplarski, Bernacik, Alot, Kocyk - 3

Blank - 2

Głuszek, Iwanowski, Pryciak, Ł.Kołodziej, Czerski - 1

 

klasa B

M.Kisiel - 17

Sekuła - 15

Polak - 14

Iwanowski - 12

Żak - 8

Głuszek- 7

Nowocień, Toporek - 5

Czerski - 4

Ł.Kołodziej, Alot - 3

K.Dąbrowski - 2

Płachta, Ozga, J.Hołuj, Kielich - 1

+ samobójcza T. Kaca (Zwolenianka II)

 

rocznik 2000

Mazur - 21

Trzos - 20

Muniak - 12

Rogala, K.Hołuj - 3

Warchoł I, Brodowski, D.Dąbrowski, Kacperczyk - 2

Oko, Wach, Smogorzewski, Machnio, Warchoł II - 1

 

rocznik 2004

Zbyszyński - 49

Drab I - 29

Broński - 8

Kustra - 7

Molęda - 5

Bal - 4

Marzec - 3

Miller, Bondel - 2

Fajdek, Góralski - 1

 

2013/2014

 

Seniorzy

Pryciak - 9

Dębski, Sałek, M.Kołodziej, Kłos - 8

Czaplarski - 6

Cichawa - 5

P.Żak, Skalski, Głuszek - 2

Jonczyński, Dąbrowski, Ł.Czekaj, samobójcza (M.Gromski - Jodła) - 1

 

Juniorzy młodsi U-17

Sekuła - 17

Iwanowski - 9

Kisiel, Czerski - 4

Żyła, Polak, Iwański - 3

Hołuj - 2

Komisarski - 1

 

Trampkarze U-14

A.Mazur - 25

Trzos - 12

K.Hołuj - 10

M.Warchoł I - 9

Machnio - 5

Dąbrowski - 3

Muniak, Rogala - 2

Kacperczyk, M.Warchoł II, Wilk, Nitek, Brodowski - 1

+ 3 bramki samobójcze

 

2012/2013

 

Seniorzy

Szczepański - 25

Bolek - 19

Michalski - 9

M.Kołodziej, Sałek - 5

Wachowicz, Gębczyk - 3

Cichawa, E.Kisiel - 2

samobójcza (Miecznikowski z Iłżanki), M.Molga, Trojanowski, Klimowicz, Skalski - 1

 

Juniorzy starsi U-19

Dąbrowski - 5

Żak - 4

Kozłowski, Ł.Kołodziej - 3

Głuszek, Piaseczny, Stróż, Molendowski, Kielich - 2

Sapiński, E.Kisiel, samobójcza - 1

 

Juniorzy młodsi U-16

Sekuła - 15

Czerski - 12

Iwański - 7

Hołuj, Polak - 5

Jasiorowski - 3

Jaroszek, M.Kisiel - 2

Piech, B.Płachta, Iwanowski, samobójcza - 1

 

2011/2012

Bolek, Szczepański - 15

Cichawa - 11

Grymuła - 10

Sałek - 5

Krupa, Gębczyk - 4

Michalski - 3

Jurczak, Hajduk - 2

Glista - 1

+ 2 bramki samobójcze (? Sadownik Błędów i Kamiński z Zawiszy Sienno)

 

2010/2011

Szczepański - 17

Kacper Michalski, Sałek, Kołodziejczyk, Bartek Michalski - 3

Klimowicz, Gębczyk- 2

Orłowski, Żak, Jurczak, Molga, Kozicki, Skalski, samobójcza (S.Krynicki z Legionu) - 1

 

2009/10

Szczepański - 23

Glista, M.Nowak - 8

Kozicki - 6

Jurczak - 5

B.Michalski, Sałek - 3

Klimowicz, Skalski - 2

Hajduk, Molga, Mazurek, Gębczyk, Matejek, Kołodziejczyk, samobójcza - 1

 

2008/09

Glista - 17

Grzybowski - 7

Klimowicz - 5

D. Noga - 4

Szczepański - 3

Gębczyk, Kołodziejczyk - 2
Kęska, Bobrowski, Nowak, Jurczak, Sałek, Głowacki, Fusiek, samobójcza - 1

 

2007/08

Glista - 26

Okólski - 10

Nowak - 5

Goguła, Grzybowski - 4

Cychowski - 3

Kołodziejczyk, M.Kęska, Klimowicz, Szczepański - 2

Jurczak, A.Skóra, Gębczyk, Pawłowski, Bobrowski - 1

 

2006/07

Glista - 9

Topolski - 7

Szczepański - 5

Muszyński - 4

Słomka, M.Kęska, Karski - 3

Cychowski, Pawłowski, Woskowicz, Grzybowski - 2

Ł.Banaszek, Cybulski, Bobrowski, Klimowicz, Kołodziejczyk, Kucharczyk, sam. - 1

 

2005/06

Cychowski - 9

Grzybowski - 7

Goguła - 6

Ł.Banaszek - 5

Glista, Pędzisz - 4

Jaroszek, Sot - 3

Kosior, Kołodziejczyk - 2

Galiński, M.Banaszek, M.Kęska, Sobolewski, Bandyk, Słomka - 1

 

2004/05

Jaroszek - 20

M.Skrzek - 19

Cychowski - 7

Sot, M.Wrochna, Grzybowski - 6

Fusiek - 3

M.Banaszek, Cybulski, P.Sałek, Sobolewski - 2

Daraż, Orłowski, Kosior - 1

 

2003/04

Pędzisz - 17

Jaroszek - 14

S.Bańkowski - 10

Galiński - 9

Michalski - 7

Marczewski, Pachocki - 4

Bobrowski - 3

Ł.Banaszek, D.Wiącek, K.Miękus, M.Skrzek, sam. - 2

Fusiek, Dorociak - 1

 

2002/03

Galiński - 11

S.Bańkowski, Pachocki, Pędzisz - 8

Jaroszek - 6

Kosior, Grzybowski, Orłowski, Bobrowski, Marcin Sztobryn - 2

Wijasiński, Dorociak, M.Kęska, J.Glimasiński - 1

 

2001/02

Galiński - 14

Grzybowski - 8

Daraż - 6

Cibor - 5

Orłowski, Ł.Wrochna, M.Kęska - 4

S.Bańkowski, Cybulski - 3

D.Kęska, J.Glimasiński, Grzegorzewski, Bobrowski - 2

Cychowski, Ł.Banaszek, Pędzisz, P.Domański, Marcin Sztobryn, M.Bańkowski, Krawczyk - 1

 

2000/01

Woźniak - 6

Bogusz, Ł.Wrochna, K.Miękus, Wijasiński, Orłowski, Grzybowski - 2

A.Karaś, T.Karaś, M.Kęska, Fila, Misztal, Daraż, Ł.Wiącek, Marcin Sztobryn, Galiński - 1

 

1999/2000

Ł.Wrochna - 11

Fila - 10

Rzeszotek, Marczewski - 7

Woźniak, Galiński - 3

M.Wrochna, Marchlewski - 2

Ł.Banaszek, M.Kęska, K.Miękus, Daraż, Krzesiński - 1

 

1998/99

Rzeszotek - 19

Ł.Wrochna - 11

M.Wrochna, Fila - 5

M.Kęska, Woźniak - 2

Skóra, Cichosz - 1

 

1997/98

Ł.Wrochna - 7

Burzyński, Fila - 5

Nowak, R.Banaszek, Machnio - 3

Jeziorny, Kozakiewicz - 2

Czyż, J.Glimasiński, Pędzisz - 1

 

1996/97

Janik - 22

Machnio - 7

Nowak, Gołębski - 4

P.Glimasiński, Michalski - 3

A. Czaplarski, Nowocień - 2

Droździkowski, D.Kęska, Ł.Wrochna, Ziemka - 1

 

1995/96

Zawadzki - 13

Nowak - 5

Michalski, Machnio - 3

Ł.Wrochna, P.Glimasiński - 2

R.Banaszek, Kielich, D.Domański, Droździkowski - 1

 

1994/95

Rzeszotek - 15

Michalski - 7

Nowak - 6

Stępień, Zawadzki - 3

D.Kęska - 2

Kobus, Pachocki, Starzyński, Kielich, Ł.Wrochna - 1

 

1993/94

Janik - 9

K.Oczkowski - 4

J.Nowak, D.Kęska - 3

A.Piłat - 2

Droździkowski, Kobus, Michalski, Rzeszotek, sam. - 1

 

1992/93

Janik - 14

Cierzuch - 11

Michalski - 10

Nowak - 6

Machnio - 5

D. Kęska - 4

Jastrzębski, Kąkol - 3

Rysiewski - 2

Rzeszotek, Molenda, sam. - 1