Dziś mamy 24 października 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Orzeł Wierzbica
22 października Godzina 15:00

Najbliższe wydarzenia

 12. kolejka Radomskiej I Ligi U-14

Sobota 28 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Pilica Nowe Miasto

 

14. kolejka Ligi Okręgowej

Sobota 28 października, godz. ??

Iłżanka Kazanów - Proch Pionki

 

12. kolejka Radomskiej I Ligi U-12

Niedziela 29 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Junior Radom

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Kołodziej, Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 3

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 10

 

U-12

Michał Drab - 12

Galeria



Nasi sponsorzy

 

Seniorzy tabela

1. kolejka, 12/13 sierpnia

Iłżanka Kazanów - Szydłowianka Szydłowiec 3:1 (2:0)

Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica 3:0 (2:0) *przełożony na środę 27.09

Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec 1:3 (1:0)

Centrum Radom - Powiślanka Lipsko 3:0 (2:0)

Gracja Tczów - Proch Pionki 0:1 (0:0), niedziela godz. 14:00

Mogielanka Mogielnica - Zamłynie Radom 1:0 (1:0)

Legion Głowaczów - KS Warka 0:3 (0:0)

Skaryszewianka Skaryszew - Zawisza Sienno 1:6 (0:4)

Zwolenianka Zwoleń - Jodła Jedlnia-Letnisko 0:2 (0:2)

 

2. kolejka, 19/20 sierpnia

Szydłowianka - Jodła 0:1 (0:0)

Zawisza - Zwolenianka 1:1 (1:0)

Warka - Skaryszewianka 1:1 (0:1)

Zamłynie - Legion 2:3 (0:2)

Proch - Mogielanka 6:0 (3:0), niedziela godz. 17:00

Powiślanka - Gracja 2:1 (0:0) *mecz w Tczowie

Mazowsze - Centrum 3:0 (1:0)

Orzeł - Pilica 2:1 (2:0)

Iłżanka - Radomiak II 1:3 (0:2)

 

3. kolejka, 26/27 sierpnia

Radomiak II - Szydłowianka 2:2 (2:2)

Pilica - Iłżanka 2:0 (1:0)

Centrum - Orzeł 2:3 (1:2)

Gracja - Mazowsze 0:7 (0:0)

Mogielanka - Powiślanka 1:2 (0:0)

Legion - Proch 0:0, niedziela godz. 16:00

Skaryszewianka - Zamłynie 2:3 (1:2)

Zwolenianka - Warka 0:3 (0:1)

Jodła - Zawisza 1:1 (1:0)

 

4. kolejka, 30 sierpnia (środa)

Szydłowianka - Zawisza 0:3 (0:2)

Warka - Jodła 2:1 (1:1)

Zamłynie - Zwolenianka 2:0 (0:0)

Proch - Skaryszewianka 2:0 (1:0), godz. 17:00

Legion - Powiślanka 1:1 (0:1)

Mazowsze - Mogielanka 6:1 (3:0)

Orzeł - Gracja 6:1 (2:0)

Iłżanka - Centrum 4:3 (4:1)

Radomiak II - Pilica 3:0 (0:0)

 

5. kolejka, 2/3 września

Pilica - Szydłowianka 1:0 (1:0)

Centrum - Radomiak II 1:2 (1:2)

Gracja - Iłżanka 1:0 (1:0)

Mogielanka - Orzeł 3:3 (1:0)

Legion - Mazowsze 2:3 (1:1)

Skaryszewianka - Powiślanka 2:0 (1:0)

Zwolenianka - Proch 1:1 (1:1), niedziela godz. 16:00

Jodła - Zamłynie 1:1 (0:1)

Zawisza - Warka 1:1 (1:0)

 

6. kolejka, 9/10 września

Szydłowianka - Warka 0:1 (0:1)

Zamłynie - Zawisza 1:0 (0:0)

Proch - Jodła 1:2 (0:2), niedziela godz. 16:00

Zwolenianka - Powiślanka 2:4 (0:3)

Mazowsze - Skaryszewianka 6:0 (4:0)

Orzeł - Legion 2:1 (1:0)

Iłżanka - Mogielanka 6:3 (6:1)

Radomiak II - Gracja 3:0 (2:0)

Pilica - Centrum 1:3 (1:1)

 

7. kolejka, 13 września (środa)

Centrum - Szydłowianka 0:1 (0:0)

Gracja - Pilica 0:2 (0:0)

Mogielanka - Radomiak II 1:4 (1:1)

Legion - Iłżanka 1:3 (1:0)

Skaryszewianka - Orzeł 1:4 (1:1)

Zwolenianka - Mazowsze 2:5 (0:2)

Jodła - Powiślanka 2:1 (1:0)

Zawisza - Proch 0:1 (0:1), godz. 16:00

Warka - Zamłynie 4:2 (2:1)

 

8. kolejka, 16/17 września

Szydłowianka - Zamłynie 1:1 (0:0)

Warka - Proch 0:1 (0:1), niedziela godz. 16:00

Zawisza - Powiślanka 2:2 (0:1)

Mazowsze - Jodła 1:2 (0:0)

Orzeł - Zwolenianka 2:1 (0:0)

Iłżanka - Skaryszewianka 7:4 (3:2)

Radomiak II - Legion 7:0 (2:0)

Pilica - Mogielanka 2:0 (1:0)

Centrum - Gracja 5:0 (2:0)

 

9. kolejka, 23/24 września

Gracja - Szydłowianka 1:5 (1:3)

Mogielanka - Centrum 1:1 (0:1)

Legion - Pilica 1:1 (1:1)

Skaryszewianka - Radomiak II 1:3 (0:2)

Zwolenianka - Iłżanka 3:2 (1:1) *odwołany **drugi termin środa 18.10 godz. 15:45

Jodła - Orzeł 1:2 (0:0) *odwołany **drugi termin środa 4.10, godz. 16:00

Zawisza - Mazowsze 1:2 (1:1)

Warka - Powiślanka 5:1 (0:0)

Zamłynie - Proch 1:0 (0:0), niedziela godz. 15:00

 

10. kolejka, 30 września/1 października

Szydłowianka - Proch 0:2 (0:0), niedziela godz. 15:00

Powiślanka - Zamłynie 0:5 (0:3) *mecz w Zwoleniu

Mazowsze - Warka 0:0

Orzeł - Zawisza 3:1 (1:0)

Iłżanka - Jodła 0:1 (0:1)

Radomiak II - Zwolenianka 4:2 (3:2)

Pilica - Skaryszewianka 2:3 (1:2)

Centrum - Legion 4:2 (2:1)

Gracja - Mogielanka 3:6 (2:2)

 

11. kolejka, 7/8 października

Mogielanka - Szydłowianka 1:2 (1:0)

Legion - Gracja 3:2 (2:0)

Skaryszewianka - Centrum 0:1 (0:1)

Zwolenianka - Pilica 0:4 (0:0)

Jodła - Radomiak II 2:1 (0:1)

Zawisza - Iłżanka 0:1 (0:0)

Warka - Orzeł 3:1 (1:0)

Zamłynie - Mazowsze 1:1 (0:1)

Proch - Powiślanka 0:2 (0:0), niedziela godz. 15:00

 

12. kolejka, 14/15 października

Szydłowianka - Powiślanka 1:3 (1:2)

Mazowsze - Proch 0:0, sobota godz. 15:00

Orzeł - Zamłynie 3:3 (1:1)

Iłżanka - Warka 0:1 (0:1)

Radomiak II - Zawisza 4:0 (2:0)

Pilica - Jodła 2:1 (1:1)

Centrum - Zwolenianka 0:0

Gracja - Skaryszewianka 3:0 (0:0)

Mogielanka - Legion 2:4 (0:0)

 

13. kolejka, 21/22 października

Legion - Szydłowianka

Skaryszewianka - Mogielanka

Zwolenianka - Gracja

Jodła - Centrum

Zawisza - Pilica

Warka - Radomiak II

Zamłynie - Iłżanka

Proch - Orzeł, niedziela godz. 15:00

Powiślanka - Mazowsze

 

14. kolejka, 28/29 października

Szydłowianka - Mazowsze

Orzeł - Powiślanka

Iłżanka - Proch

Radomiak II - Zamłynie

Pilica - Warka

Centrum - Zawisza

Gracja - Jodła

Mogielanka - Zwolenianka

Legion - Skaryszewianka

 

15. kolejka, 4/5 listopada

Skaryszewianka - Szydłowianka

Zwolenianka - Legion

Jodła - Mogielanka

Zawisza - Gracja

Warka - Centrum

Zamłynie - Pilica

Proch - Radomiak II, sobota godz. 13:00

Powiślanka - Iłżanka

Mazowsze - Orzeł

 

16. kolejka, 11/12 listopada

Szydłowianka - Orzeł

Iłżanka - Mazowsze

Radomiak II - Powiślanka

Pilica - Proch

Centrum - Zamłynie

Gracja - Warka

Mogielanka - Zawisza

Legion - Jodła

Skaryszewianka - Zwolenianka

 

17. kolejka, 18/19 listopada

Zwolenianka - Szydłowianka

Jodła - Skaryszewianka

Zawisza - Legion

Warka - Mogielanka

Zamłynie - Gracja

Proch - Centrum, niedziela godz. 13:00

Powiślanka - Pilica

Mazowsze - Radomiak II

Orzeł - Iłżanka