Dziś mamy 31 października 2020 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

14. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 (2006)

sobota 7.11, godz. 10:00

Proch Pionki - Gracja Tczów

 

14. kolejka IV ligi grupa 1

sobota 7.11, godz. 13:00

Proch Pionki - Zamłynie Kombud Radom

 

14. kolejka Radomskiej I Ligi Juniorów U-17 (2004)

niedziela 8.11, godz. 10:00

Proch Pionki - Oronka Orońsko

 

14. kolejka Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 (2007)

niedziela 8.11, godz. 13:00

Proch Pionki - Broń Radom

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:1 (0:1) Tygrys Huta Mińska
24 października Godzina 13:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

Seniorzy terminarz

1. kolejka - 1/2 sierpnia

Tygrys Huta Mińska - Pogoń II Siedlce 3:0 (0:0)

Zamłynie Radom - Proch Pionki 3:1 (0:1), sobota godz. 15:00 [MOSiR, ul. Narutowicza 9 w Radomiu] *przełożony na środę 19.08, godz. 16:30 **ponownie przełożony na środę 26.08, godz. 16:30

Podlasie Sokołów Podlaski - Pilica Białobrzegi 1:4 (0:1) *przełożony na 26.08 **ponownie przełożony na 14.10

Hutnik Huta Czechy - KS Warka 0:0

Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0 (1:0)

Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:1)

Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:0

 

2. kolejka - 8/9 sierpnia

Pogoń II - Mazovia 1:4 (0:1)

Mszczonowianka - Wilga 1:1 (0:1)

Oskar - Radomiak II 9:0 (5:0)

Warka - Mazowsze 1:1 (0:1)

Pilica - Hutnik 1:0 (1:0) *przełożony na 2.09

Proch - Podlasie 0:2 (0:1), sobota godz. 11:00 *przełożony na środę 2.09, godz. 17:00

Tygrys - Zamłynie 2:0 (0:0)

 

3. kolejka - 15/16 sierpnia

Zamłynie - Pogoń II 4:1 (3:0) *przełożony na 2.09

Podlasie - Tygrys 1:1 (0:0)

Hutnik - Proch 2:1 (0:0), sobota godz. 16:00 [ul. Osadnicza 12a, Trąbki] *przełożony na środę 16.09, godz. 16:30

Mazowsze - Pilica 0:0 *przełożony na 16.09

Oskar - Warka 2:0 (0:0)

Wilga - Radomiak II 4:1 (2:0)

Mazovia - Mszczonowianka 4:0 (2:0)

 

4. kolejka - 22/23 sierpnia

Pogoń II - Mszczonowianka 1:4 (1:1)

Radomiak II - Mazovia 0:6 (0:1)

Warka - Wilga 0:1 (0:1)

Pilica - Oskar 3:1 (0:1) *przełożony na 30.09

Proch - Mazowsze 2:3 (2:0), sobota godz. 17:00

Tygrys - Hutnik 0:1 (0:1)

Zamłynie - Podlasie 3:1 (0:1)

 

5. kolejka - 29/30 sierpnia

Podlasie - Pogoń II 2:2 (0:1)

Hutnik - Zamłynie 1:1 (0:1)

Mazowsze - Tygrys 0:2 (0:0)

Oskar - Proch 0:1 (0:0), sobota godz. 14:00

Wilga - Pilica *przełożony na 28.10 **ponownie przełożony na 11.11

Mazovia - Warka 4:1 (2:1)

Mszczonowianka - Radomiak II 10:1 (7:0)

 

6. kolejka - 5/6 września

Pogoń II - Radomiak II 3:0 (1:0)

Warka - Mszczonowianka 3:0 (3:0)

Pilica - Mazovia 3:4 (1:3)

Proch - Wilga 1:3 (0:3), sobota godz. 16:00

Tygrys - Oskar 4:2 (2:1)

Zamłynie - Mazowsze 2:0 (0:0)

Podlasie - Hutnik 3:1 (2:0)

 

7. kolejka - 12/13 września

Hutnik - Pogoń II 1:0 (0:0)

Mazowsze - Podlasie 3:1 (2:1)

Oskar - Zamłynie 4:0 (3:0)

Wilga - Tygrys 3:0 (2:0)

Mazovia - Proch 1:1 (0:1), sobota godz. 11:00

Mszczonowianka - Pilica 1:4 (1:0)

Warka - Radomiak II 4:0 (2:0)

 

8. kolejka - 19/20 września

Pogoń II - Warka 5:0 (2:0)

Pilica - Radomiak II 4:3 (2:3)

Proch - Mszczonowianka 1:5 (0:3), sobota godz. 11:00

Tygrys - Mazovia 0:4 (0:3)

Zamłynie - Wilga 4:2 (2:1)

Podlasie - Oskar 6:1 (3:0)

Hutnik - Mazowsze 1:0 (0:0)

 

9. kolejka - 26/27 września

Mazowsze - Pogoń II 0:0

Oskar - Hutnik 3:0 (3:0)

Wilga - Podlasie 4:3 (3:1)

Mazovia - Zamłynie 2:2 (1:0)

Mszczonowianka - Tygrys 1:0 (1:0)

Radomiak II - Proch 2:1 (2:0), niedziela godz. 11:00

Warka - Pilica 4:1 (1:1)

 

10. kolejka - 3/4 października

Pogoń II - Pilica 1:5 (0:2)

Proch - Warka 3:0 (3:0), sobota godz. 15:00

Tygrys - Radomiak II 3:0 (1:0)

Zamłynie - Mszczonowianka 3:0 (1:0)

Podlasie - Mazovia 3:3 (1:2)

Hutnik - Wilga 1:3 (0:0)

Mazowsze - Oskar 2:2 (0:0)

 

11. kolejka - 10/11 października

Oskar - Pogoń II 1:2 (1:1)

Wilga - Mazowsze 2:3 (1:2)

Mazovia - Hutnik 4:0 (1:0)

Mszczonowianka - Podlasie 2:0 (1:0)

Radomiak II - Zamłynie 2:1 (2:0)

Warka - Tygrys *przełożony na 31.10

Pilica - Proch 4:0 (1:0), niedziela godz. 15:00

 

12. kolejka - 17/18 października

Pogoń II - Proch 1:4 (0:2), niedziela godz. 11:00

Tygrys - Pilica 1:3 (0:1)

Zamłynie - Warka 4:3 (3:1)

Podlasie - Radomiak II 1:1 (0:0)

Hutnik - Mszczonowianka 1:4 (0:2)

Mazowsze - Mazovia 1:1 (1:1)

Oskar - Wilga 5:1 (2:1)

 

13. kolejka - 24/25 października

Wilga - Pogoń II 1:2 (0:1)

Mazovia - Oskar 2:2 (1:1)

Mszczonowianka - Mazowsze 3:0 (0:0)

Radomiak II - Hutnik 4:0 (2:0)

Warka - Podlasie 1:4 (1:2)

Pilica - Zamłynie 5:2 (2:1)

Proch - Tygrys 2:1 (0:1), sobota godz. 13:00

 

14. kolejka - 7/8 listopada *awansem z rundy wiosennej

Pogoń II - Tygrys

Proch - Zamłynie, sobota godz.

Pilica - Podlasie

Warka - Hutnik

Radomiak II - Mazowsze

Mszczonowianka - Oskar

Mazovia - Wilga

 

15. kolejka - 14/15 listopada *awansem z rundy wiosennej

Mazovia - Pogoń II

Wilga - Mszczonowianka

Radomiak II - Oskar

Mazowsze - Warka

Hutnik - Pilica

Podlasie - Proch, sobota godz. 13:00

Zamłynie - Tygrys