Dziś mamy 16 grudnia 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 1:1 (1:0) Centrum Radom
18 listopada Godzina 13:00

Najbliższe wydarzenia

Pierwszy trening drużyny seniorów

Poniedziałek 15 stycznia


 Początek rundy wiosennej w Lidze Okręgowej

17/18 marca

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 4

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 12

 

U-12

Michał Drab - 12

Galeria



Nasi sponsorzy

SIŁOWNIA STADION PIONKI ZAPRASZA!

ul. Sportowa 4

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 14.30 - 21.30

*w dniach 6-31 grudnia

PROMOCYJNY CENNIK!!

Wejście jednorazowe (do 3 godzin)

12 zł - normalny

10 zł - ulgowy (młodzież do 18 lat)

6 zł - posiadacze Pionkowskiego Lauru Młodzieżowego

Karnety (wejście OPEN)

60 zł - normalny

50 zł - ulgowy (młodzież do 18 lat)

30 zł - posiadacze Pionkowskiego Lauru Młodzieżowego

Więcej informacji pod numerem tel. 515-435-745

Seniorzy tabela

1. kolejka, 12/13 sierpnia

Iłżanka Kazanów - Szydłowianka Szydłowiec 3:1 (2:0)

Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica 3:0 (2:0) *przełożony na środę 27.09

Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec 1:3 (1:0)

Centrum Radom - Powiślanka Lipsko 3:0 (2:0)

Gracja Tczów - Proch Pionki 0:1 (0:0), niedziela godz. 14:00

Mogielanka Mogielnica - Zamłynie Radom 1:0 (1:0)

Legion Głowaczów - KS Warka 0:3 (0:0)

Skaryszewianka Skaryszew - Zawisza Sienno 1:6 (0:4)

Zwolenianka Zwoleń - Jodła Jedlnia-Letnisko 0:2 (0:2)

 

2. kolejka, 19/20 sierpnia

Szydłowianka - Jodła 0:1 (0:0)

Zawisza - Zwolenianka 1:1 (1:0)

Warka - Skaryszewianka 1:1 (0:1)

Zamłynie - Legion 2:3 (0:2)

Proch - Mogielanka 6:0 (3:0), niedziela godz. 17:00

Powiślanka - Gracja 2:1 (0:0) *mecz w Tczowie

Mazowsze - Centrum 3:0 (1:0)

Orzeł - Pilica 2:1 (2:0)

Iłżanka - Radomiak II 1:3 (0:2)

 

3. kolejka, 26/27 sierpnia

Radomiak II - Szydłowianka 2:2 (2:2)

Pilica - Iłżanka 2:0 (1:0)

Centrum - Orzeł 2:3 (1:2)

Gracja - Mazowsze 0:7 (0:0)

Mogielanka - Powiślanka 1:2 (0:0)

Legion - Proch 0:0, niedziela godz. 16:00

Skaryszewianka - Zamłynie 2:3 (1:2)

Zwolenianka - Warka 0:3 (0:1)

Jodła - Zawisza 1:1 (1:0)

 

4. kolejka, 30 sierpnia (środa)

Szydłowianka - Zawisza 0:3 (0:2)

Warka - Jodła 2:1 (1:1)

Zamłynie - Zwolenianka 2:0 (0:0)

Proch - Skaryszewianka 2:0 (1:0), godz. 17:00

Legion - Powiślanka 1:1 (0:1)

Mazowsze - Mogielanka 6:1 (3:0)

Orzeł - Gracja 6:1 (2:0)

Iłżanka - Centrum 4:3 (4:1)

Radomiak II - Pilica 3:0 (0:0)

 

5. kolejka, 2/3 września

Pilica - Szydłowianka 1:0 (1:0)

Centrum - Radomiak II 1:2 (1:2)

Gracja - Iłżanka 1:0 (1:0)

Mogielanka - Orzeł 3:3 (1:0)

Legion - Mazowsze 2:3 (1:1)

Skaryszewianka - Powiślanka 2:0 (1:0)

Zwolenianka - Proch 1:1 (1:1), niedziela godz. 16:00

Jodła - Zamłynie 1:1 (0:1)

Zawisza - Warka 1:1 (1:0)

 

6. kolejka, 9/10 września

Szydłowianka - Warka 0:1 (0:1)

Zamłynie - Zawisza 1:0 (0:0)

Proch - Jodła 1:2 (0:2), niedziela godz. 16:00

Zwolenianka - Powiślanka 2:4 (0:3)

Mazowsze - Skaryszewianka 6:0 (4:0)

Orzeł - Legion 2:1 (1:0)

Iłżanka - Mogielanka 6:3 (6:1)

Radomiak II - Gracja 3:0 (2:0)

Pilica - Centrum 1:3 (1:1)

 

7. kolejka, 13 września (środa)

Centrum - Szydłowianka 0:1 (0:0)

Gracja - Pilica 0:2 (0:0)

Mogielanka - Radomiak II 1:4 (1:1)

Legion - Iłżanka 1:3 (1:0)

Skaryszewianka - Orzeł 1:4 (1:1)

Zwolenianka - Mazowsze 2:5 (0:2)

Jodła - Powiślanka 2:1 (1:0)

Zawisza - Proch 0:1 (0:1), godz. 16:00

Warka - Zamłynie 4:2 (2:1)

 

8. kolejka, 16/17 września

Szydłowianka - Zamłynie 1:1 (0:0)

Warka - Proch 0:1 (0:1), niedziela godz. 16:00

Zawisza - Powiślanka 2:2 (0:1)

Mazowsze - Jodła 1:2 (0:0)

Orzeł - Zwolenianka 2:1 (0:0)

Iłżanka - Skaryszewianka 7:4 (3:2)

Radomiak II - Legion 7:0 (2:0)

Pilica - Mogielanka 2:0 (1:0)

Centrum - Gracja 5:0 (2:0)

 

9. kolejka, 23/24 września

Gracja - Szydłowianka 1:5 (1:3)

Mogielanka - Centrum 1:1 (0:1)

Legion - Pilica 1:1 (1:1)

Skaryszewianka - Radomiak II 1:3 (0:2)

Zwolenianka - Iłżanka 3:2 (1:1) *odwołany **drugi termin środa 18.10 godz. 15:45

Jodła - Orzeł 1:2 (0:0) *odwołany **drugi termin środa 4.10, godz. 16:00

Zawisza - Mazowsze 1:2 (1:1)

Warka - Powiślanka 5:1 (0:0)

Zamłynie - Proch 1:0 (0:0), niedziela godz. 15:00

 

10. kolejka, 30 września/1 października

Szydłowianka - Proch 0:2 (0:0), niedziela godz. 15:00

Powiślanka - Zamłynie 0:5 (0:3) *mecz w Zwoleniu

Mazowsze - Warka 0:0

Orzeł - Zawisza 3:1 (1:0)

Iłżanka - Jodła 0:1 (0:1)

Radomiak II - Zwolenianka 4:2 (3:2)

Pilica - Skaryszewianka 2:3 (1:2)

Centrum - Legion 4:2 (2:1)

Gracja - Mogielanka 3:6 (2:2)

 

11. kolejka, 7/8 października

Mogielanka - Szydłowianka 1:2 (1:0)

Legion - Gracja 3:2 (2:0)

Skaryszewianka - Centrum 0:1 (0:1)

Zwolenianka - Pilica 0:4 (0:0)

Jodła - Radomiak II 2:1 (0:1)

Zawisza - Iłżanka 0:1 (0:0)

Warka - Orzeł 3:1 (1:0)

Zamłynie - Mazowsze 1:1 (0:1)

Proch - Powiślanka 0:2 (0:0), niedziela godz. 15:00

 

12. kolejka, 14/15 października

Szydłowianka - Powiślanka 1:3 (1:2)

Mazowsze - Proch 0:0, sobota godz. 15:00

Orzeł - Zamłynie 3:3 (1:1)

Iłżanka - Warka 0:1 (0:1)

Radomiak II - Zawisza 4:0 (2:0)

Pilica - Jodła 2:1 (1:1)

Centrum - Zwolenianka 0:0

Gracja - Skaryszewianka 3:0 (0:0)

Mogielanka - Legion 2:4 (0:0)

 

13. kolejka, 21/22 października

Legion - Szydłowianka 1:3 (1:1)

Skaryszewianka - Mogielanka 3:1 (2:1)

Zwolenianka - Gracja 2:1 (1:0)

Jodła - Centrum 0:2 (0:1)

Zawisza - Pilica 2:0 (1:0)

Warka - Radomiak II 3:3 (2:1)

Zamłynie - Iłżanka 2:1 (2:1)

Proch - Orzeł 2:0 (1:0), niedziela godz. 15:00

Powiślanka - Mazowsze 0:0

 

14. kolejka, 28/29 października

Szydłowianka - Mazowsze 4:1 (3:1)

Orzeł - Powiślanka 1:1 (1:0)

Iłżanka - Proch 0:3 (0:2), sobota godz. 14:30

Radomiak II - Zamłynie 7:1 (1:0)

Pilica - Warka 4:5 (1:3)

Centrum - Zawisza 4:1 (2:0)

Gracja - Jodła 2:1 (0:0)

Mogielanka - Zwolenianka 0:0

Legion - Skaryszewianka 6:1 (3:1)

 

15. kolejka, 4/5 listopada

Skaryszewianka - Szydłowianka 3:2 (2:2)

Zwolenianka - Legion 3:0 (1:0)

Jodła - Mogielanka 3:1 (0:0)

Zawisza - Gracja 4:1 (0:0)

Warka - Centrum 0:1 (0:1)

Zamłynie - Pilica 3:2 (1:0)

Proch - Radomiak II 2:0 (1:0), sobota godz. 13:00

Powiślanka - Iłżanka 2:3 (1:1)

Mazowsze - Orzeł 4:1 (2:1)

 

16. kolejka, 11/12 listopada

Szydłowianka - Orzeł 0:2 (0:2)

Iłżanka - Mazowsze 0:4 (0:2)

Radomiak II - Powiślanka 0:1 (0:0)

Pilica - Proch 1:3 (1:1), sobota godz. 12:00

Centrum - Zamłynie 0:0

Gracja - Warka 0:4 (0:1)

Mogielanka - Zawisza 2:2 (1:2)

Legion - Jodła 0:5 (0:2)

Skaryszewianka - Zwolenianka 0:1 (0:1)

 

17. kolejka, 18/19 listopada

Zwolenianka - Szydłowianka 3:3 (2:3)

Jodła - Skaryszewianka 3:0 (1:0)

Zawisza - Legion 0:1 (0:1)

Warka - Mogielanka 3:1 (1:1)

Zamłynie - Gracja 4:1 (1:0)

Proch - Centrum 1:1 (1:0), sobota godz. 13:00

Powiślanka - Pilica 6:0 (2:0)

Mazowsze - Radomiak II 4:0 (2:0)

Orzeł - Iłżanka 3:0 (1:0)