Dziś mamy 06 grudnia 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

sobota 7 grudnia, godz. 10:00

XXI Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej drużyn rocznik 2009

hala sportowa ul. Sosnowa w Pionkach

 

środa 11 grudnia, godz. 17:30

podsumowanie roku w grupach młodzieżowych

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach

 

piątek 13 grudnia, godz. 18:00

Wigilia Klubowa

Ostatni mecz

Mazur Karczew 2:0 (1:0) Proch Pionki
16 listopada Godzina 12:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

Rocznik 2001

Radomska I Liga Juniorów U-19 (rocznik 2000/2001)

 

 

PROCH PIONKI U-19 (rocznik 2000 i młodsi) - JESIEŃ 2018

 

Terminarz rundy jesiennej

  1. 3:0 (1:0) Szydłowianka Szydłowiec (wyjazd) - sobota 25 sierpnia, godz. 14:30 *przełożony na wtorek 11 września, godz. 17:00
  2. pauza - środa 29 sierpnia
  3. pauza - sobota/niedziela 1/2 września
  4. 1:0 (1:0) Mazowsze Grójec (wyjazd) - sobota 8 września, godz. 10:00
  5. pauza - sobota 15 września
  6. 1:3 (1:2) KS Warka (wyjazd) - wtorek 18 września, godz. 17:00
  7. 5:2 (1:1) UKS Legion Radom (dom) - sobota 22 września, godz. 11:00
  8. 0:2 (0:0) Szydłowianka (dom) - sobota 29 września, godz. 13:30
  9. pauza - 6/7 października
  10. pauza - 13/14 października
  11. 2:4 (1:2) Mazowsze (dom) - sobota 20 października, godz. 10:00
  12. pauza - sobota 27 października
  13. 2:2 (1:2) Warka (dom) - niedziela 4 listopada, godz. 11:00
  14. 1:4 (1:2) Legion (wyjazd) - sobota 10 listopada, godz. 18:00 *przełożony na środę 7 listopada, godz. 20:30

KADRA - JESIEŃ 2018

 

Bramkarze

Szymon Oko (15 czerwca 2001)

Jakub Zawodnik (4 sierpnia 2001)

Ernest Strzębała (21 marca 2000)

 

Gracze z pola

Wiktor Korycki (6 kwietnia 2001)

Adrian Pachlerski (10 lutego 2001)

Kacper Glimasiński II (13 listopada 2002)

Kacper Nawrotek (3 maja 2002)

Jan Krakowiak (1 sierpnia 2001)

Mateusz Warchoł II (2 maja 2001)

Szymon Ćwiklak (15 maja 2002)

Piotr Wdowiak (16 czerwca 2001)

Bartosz Nowakowski (3 września 2001)

Jakub Czachor (2 października 2001)

Szymon Kacperczyk (20 kwietnia 2000)

Eryk Machnio (26 sierpnia 2001)

Jakub Wdowiak (16 marca 2003)

Mateusz Warchoł I (8 grudnia 2000)

Kamil Trzos (8 września 2000)

Daniel Synderczyk (17 stycznia 2000)

Jakub Wdowski (16 stycznia 2002)

Kacper Wach (9 stycznia 2000)

Mateusz Cierzuch (2 października 2003)

Maciej Wójcik (13 lipca 2003)

Patryk Wdowski (20 listopada 2003)

 

Trener: Erwin Kisiel

Kierownik drużyny: Janusz Świeżewski