Dziś mamy 24 czerwca 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 3:3 (0:2) Pilica Białobrzegi
17 czerwca Godzina 17:00

Najbliższe wydarzenia

14. kolejka Radomskiej I Ligi U-13

Sobota 24 czerwca, godz. 10:00

Proch - Pilica Nowe Miasto

Najlepsi strzelcy KS Proch

IV liga

Szczepański - 8

Czerski - 4

U-17

Machnio - 23

Muniak - 19

U-13

J.Drab I - 25

Zbyszyński - 16

U-11

M.Drab - 46

Oleszkiewicz - 28

Galeria



Nasi sponsorzy

Partnerzy medialni

Rocznik 2000

Radomska I Liga Juniorów Młodszych U-17 (rocznik 2000)

 

 

Juniorzy młodsi U-17 - 18 marca 2017 przed meczem z Energią Kozienice

 

 Terminarz rundy wiosennej

 

1:1 (1:1) Energia Kozienice (dom) - sobota 18 marca, godz. 11:00

1:0 (0:0) Szydłowianka Szydłowiec (wyjazd) - niedziela 26 marca, godz. 13.00

pauza - 1/2 kwietnia

0:2 (0:0) Orzeł Wierzbica (dom) - sobota 8 kwietnia, godz. 11:00

0:2 (0:1) Oronka Orońsko (wyjazd) - niedziela 23 kwietnia, godz. 16:00

1:3 (1:2) KS Magnuszew (dom) - sobota 29 kwietnia, godz. 11:00

1:3 (1:2) Gryfia Mirów (wyjazd) - sobota 6 maja, godz. 10:00 *przełożony na środę 14 czerwca, godz. 18:00

3:7 (1:2) Energia Kozienice (wyjazd) - niedziela 14 maja, godz. 11.00 *przełożony na poniedziałek 15 maja, godz. 17:00

1:2 (0:1) Szydłowianka Szydłowiec (dom) - sobota 20 maja, godz. 11:00

pauza - 27/28 maja

1:6 (0:4) Orzeł Wierzbica (wyjazd) - niedziela 4 czerwca, godz. 11:00

1:2 (1:0) Oronka Orońsko (dom) - niedziela 11 czerwca, godz. 11:00

4:3 (2:1) KS Magnuszew (wyjazd) - niedziela 18 czerwca, godz. 11:00

7:0 (3:0) Gryfia Mirów (dom) - sobota 24 czerwca, godz. 11:00 *przełożony na środę 21 czerwca, godz. 17:30

 

Terminarz rundy jesiennej

 

7:1 (3:0) Energia Kozienice (dom) - sobota 27 sierpnia, godz. 11:00

2:2 (1:0) Szydłowianka Szydłowiec (wyjazd) - środa 31 sierpnia, godz. 12:00

 4:1 (2:1) Blask Odrzywół (dom) - poniedziałek 5 września, godz. 17:30

1:2 (1:2) Powała Taczów (dom) - sobota 10 września, godz. 11:00

4:1 (2:1) Oronka Orońsko (wyjazd) - sobota 17 września, godz. 14:00

8:1 (5:0) Mogielanka Mogielnica (dom) - środa 21 września, godz. 16:30

1:1 (0:0) Młodzik-18 Radom (wyjazd) - piątek 23 września, godz. 16:00

3:1 (2:0) Energia Kozienice (wyjazd) - sobota 1 października, godz. 10:00

2:4 (2:2) Szydłowianka Szydłowiec (dom) - sobota 8 października, godz. 14:00

1:2 (1:0) Blask Odrzywół (wyjazd) - sobota 15 października, godz. 11:00

1:4 (0:2) Powała Taczów (wyjazd) - sobota 22 października, godz. 10:00

2:3 (1:1) Oronka Orońsko (dom) - sobota 29 października, godz. 10:00

2:3 (0:3) Mogielanka Mogielnica (wyjazd) - sobota 5 listopada, godz. 10:00

1:1 (0:1) Młodzik-18 Radom (dom) - sobota 12 listopada, godz. 9:00

 

KADRA - JESIEŃ 2016

 

Bramkarze

Szymon Oko (15 czerwca 2001)

Jakub Zawodnik (04 sierpnia 2001)

Wojciech Rolnik (30 sierpnia 2001)

 

Gracze z pola

Szymon Kacperczyk (20 kwietnia 2000)

Dominik Dąbrowski (9 stycznia 2000)

Eryk Machnio (26 sierpnia 2001)

Szymon Miękus (17 stycznia 2001)

Adrian Mazur (10 sierpnia 2000)

Bartłomiej Muniak (20 maja 2000)

Kacper Wach (09 stycznia 2000)

Wiktor Korycki (06 kwietnia 2001)

Adrian Pachlerski (10 lutego 2001)

Mateusz Dziewit (18 lipca 2000)

Daniel Synderczyk (17 stycznia 2000)

Kacper Glimasiński II (13 listopada 2002)

Kacper Nawrotek (3 maja 2002)

Jan Krakowiak (1 sierpnia 2001)

Kacper Molenda (26 sierpnia 2002)

Mikołaj Płachta (30 sierpnia 2003)

Wiktor Warchoł (23 marca 2002)

Mikołaj Kowal (1 sierpnia 2003)

Kacper Glimasiński I (13 listopada 2001)

Kacper Cebula (28 kwietnia) 2001)

Mateusz Warchoł (2 maja 2001)

 

Trener: Tadeusz Chmielewski

Kierownik drużyny: vacat