Dziś mamy 23 lutego 2018 roku

VI Memoriał Sławomira Rutki - 24.02.2018

Multimedia

Ostatni mecz

Wilga Garwolin 0:2 (0:1) Proch Pionki
17 lutego Godzina 11:15

Najbliższe wydarzenia

Rozkład sparingów

3.02, godz. 16:00 - Powiślak Końskowola 1:0

10.02, godz. 18:00 - MKS Ryki 12:0

17.02, godz. 11:00 - Wilga Garwolin 2:0

24.02, godz. 16:00 - Stal Poniatowa

3.03 - Wisła II Puławy

10.03 - Skaryszewianka Skaryszew

10.03 - KS Chomentów


 Początek rundy wiosennej w Lidze Okręgowej

17/18 marca

Proch - Gracja Tczów

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 4

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 12

 

U-12

Michał Drab - 12

Galeria



Nasi sponsorzy

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Rocznik 2001

Radomska II Liga Juniorów Młodszych U-17 (rocznik 2001)

 

 

Terminarz rundy jesiennej

 

0:3 (0:1) KS Warka (wyjazd) - środa 30 sierpnia, godz. 13:30 *przełożony na sobotę 30 września, godz. 10:00 **ponownie przełożony na sobotę 16 września, godz. 10:00

4:1 (3:0) KS Magnuszew (dom) - sobota 9 września, godz. 13:30 *przełożony na niedzielę 10 września, godz. 10:00

1:1 (1:1) Iłżanka Kazanów (wyjazd) - niedziela 24 września, godz. 11:00 *odwołany, zalane boisko **drugi termin niedziela 29 października, godz. 11:00 ***ponownie odwołany ****ROZPN ustalił obligatoryjny termin na sobotę 11 listopada, godz. 13:00

3:0 walkower Iłżanka Kazanów (dom) - niedziela 1 października, godz. 10:00

1:5 (1:3) KS Warka (dom) - sobota 7 października, godz. 11:00

4:2 (1:1) KS Magnuszew (wyjazd) - niedziela 22 października, godz. 11:00 *przełożony na niedzielę 3 września, godz. 11:00

 

KADRA - JESIEŃ 2017

 

Bramkarze

Szymon Oko (15 czerwca 2001)

Jakub Zawodnik (04 sierpnia 2001)

 

Gracze z pola

Szymon Miękus (17 stycznia 2001)

Wiktor Korycki (06 kwietnia 2001)

Adrian Pachlerski (10 lutego 2001)

Kacper Glimasiński II (13 listopada 2002)

Kacper Nawrotek (3 maja 2002)

Jan Krakowiak (1 sierpnia 2001)

Kacper Glimasiński I (18 października 2001)

Kacper Cebula (28 kwietnia) 2001)

Mateusz Warchoł (2 maja 2001)

Dominik Mazur (22 września 2001)

Filip Miękus (1 marca 2001)

Mateusz Mróz (31 października 2001)

Szymon Ćwiklak (15 maja 2002)

Nikolas Maj (30 października 2001)

Piotr Wdowiak (16 czerwca 2001)

Bartosz Nowakowski (3 września 2001)

Wiktor Piasek (31 sierpnia 2001)

Hubert Brodnicki (17 grudnia 2001)

Jakub Czachor (2 października 2001)

 

Trenerzy: Erwin Kisiel/Mateusz Kołodziej

Kierownik drużyny: Janusz Świeżewski