Dziś mamy 18 listopada 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

czwartek 14 listopada, godz. 14:30

Radomska II Ligi Młodzików U-13 (2007)

*mecz barażowy o awans do Radomskiej I Ligi

Proch Pionki - Powała Taczów 3:2 (2:2)

 

sobota 16 listopada, godz. 12:00

15. kolejka Mazowieckiej IV ligi grupa 2 (południe)

Mazur Karczew - Proch Pionki 2:0 (1:0)

 

sobota 16 listopada, godz. 11:00

Radomska II Ligi Młodzików U-13 (2007)

*rewanżowy mecz barażowy o awans do Radomskiej I Ligi

Powała Taczów - Proch Pionki 5:0

Ostatni mecz

Mazur Karczew 2:0 (1:0) Proch Pionki
16 listopada Godzina 12:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 


 

Kadra

 

Proch Pionki - jesień 2019

Górny rząd, od lewej: Mirosław Lepa (prezes), Cezary Zieliński, Sebastian Ząbkowski, Jakub Maik, Norbert Wnukowski, Kamil Trzos, Emil Kapusta, Michał Łukaszuk, Piotr Stefański (testowany), Robert Rogala (trener)

Środkowy rząd, od lewej: Joel Tata, Kamil Denkiewicz, Mateusz Szczepański, Erwin Kisiel, Bartłomiej Janiszewski, Kacper Nawrotek, Kacper Wnuk

Dolny rząd, od lewej: Kacper Jaroszek, Tomasz Bartosiak, Jakub Skarbek, Szymon Ćwiklak (odszedł do GKS Królewscy Jedlnia), Mkhanyiseli Siwahla, Eryk Machnio, Kacper Nowocień.

 

Jesień 2019

 

Kolejno: numer na koszulce, imię i nazwisko, data urodzenia, macierzysty klub, w nawiasie liczba meczów ligowych/bramek

*Dane aktualne na 10 listopada 2019

 

Bramkarze

1. Jakub Maik (5 kwietnia 1999) Zwolenianka Zwoleń (30/0)

77. Norbert Wnukowski (22 sierpnia 1994) Skaryszewianka Skaryszew (4/0)

 

Obrońcy

6. Adrian Pachlerski (10 lutego 2001) wychowanek (24/0)

5. Emil Kapusta (2 grudnia 1989) Orlik Radom (108/9)

4. Bartłomiej Janiszewski (17 września 1994) Beniaminek Radom (13/0)

2. Michał Łukaszuk (21 kwietnia 1999) Wisła Puławy (6/0)

14. Kamil Denkiewicz (20 grudnia 1993) wychowanek (114/4)

3. Kacper Jaroszek (5 stycznia 1997) UKS Champion Pionki (105/3)

13. Cezary Zieliński (25 lutego 1991) Centrum Radom (21/2)

 

Pomocnicy i napastnicy

10. Erwin Kisiel (25 sierpnia 1995) wychowanek (167/14)

Patryk Kędra (3 maja 1999) Cisy Nałęczów (10/0)

9. Mateusz Szczepański (9 września 1988) wychowanek (301/147)

11. Kacper Wnuk (25 czerwca 1992) Beniaminek Radom (42/16)

8. Sebastian Ząbkowski (12 czerwca 1996) KS Warka (13/1)

19. Tomasz Bartosiak (8 sierpnia 1994) Radomiak Radom (13/3)

18. Jakub Skarbek (7 sierpnia 2001) Oronka Orońsko (7/0)

7. Kacper Nowocień (4 marzec 1996) Legion Radom (50/9)

20. Joel Tata (31 stycznia 1995) Best Stars Academy (58/20)

16. Kamil Trzos (8 września 2000) wychowanek (26/1)

17. Eryk Machnio (26 sierpnia 2001) UKS Champion Pionki (13/1)

15. Mkhanyiseli Siwahla (3 września 1988) Ajax Cape Town (39/7)

 

Trener - Robert Rogala

Kierownik drużyny - Jakub Wojtaszewski