Dziś mamy 16 lipca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

14.07, godz. 11:00 - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1)

21.07, godz. 11:00 - Drogowiec Jedlińsk

28.07, godz. 12:00 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

sobota/niedziela 4/5 sierpnia, godz. ??

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki

Proch Pionki U-19 - Królewscy Jedlnia

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Pilica Nowe Miasto - Proch

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Walne w Klubie Sportowym Proch. Działacze podsumowali 2016 rok

Data publikacji: 24-06-2017r. Godz. 15:18

O tym, co było dobre, ale też o problemach codziennej działalności i planach na nowy sezon debatowano w piątek w świetlicy hali sportowej podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego KS Proch za 2016 rok. Cały zarząd klubu niemal jednogłośnie otrzymał absolutorium. Przyznano również cztery tytuły Honorowego Członka Klubu.

Walne w Klubie Sportowym Proch. Działacze podsumowali 2016 rok

Przewodniczącym zebrania był jednocześnie prezes Prochu, Mirosław Lepa. W obszerny sposób przedstawił sprawozdanie merytoryczne za 2016 rok, a działo się sporo. Przede wszystkim klub obchodził jubileusz 90-lecia istnienia, któremu przez cały rok towarzyszyło szereg imprez i turniejów. Proch otrzymał piękny sztandar, a najlepszy prezent kibicom swoim awansem do czwartej ligi zrobili piłkarze.

 

Od strony sportowej w klubie trenowały cztery drużyny i ponad 130 piłkarzy. Największym sukcesem był awans zespołu seniorów do IV ligi po 18 latach przerwy. Udało się także zagrać w finale okręgowego Pucharu Polski. Runda jesienna w czwartej lidze nie była już tak udana i w efekcie Proch po jednym sezonie spadł do Ligi Okręgowej. Dlaczego tak się stało mówił trener Mariusz Sztobryn.

 

- Próbowaliśmy różnych rozwiązań i graliśmy w różnych ustawieniach taktycznych. Dlaczego nie udało się wzmocnić zespołu? Po awansie nie wiedzieliśmy, jaki będziemy mieli budżet i na jakie ruchy kadrowe możemy sobie pozwolić. Zimą oczekiwania finansowe piłkarzy są nie z tej ziemi. Nas na to po prostu nie było stać – tłumaczył Sztobryn.

 

 

O sytuacji pierwszej drużyny mówił trener Mariusz Sztobryn.

 

Podczas zebrania złożone zostało też sprawozdanie finansowe. Budżet klubu w 2016 roku zamknął się sumą blisko 258 tysięcy złotych. Udało się wypracować 9 tysięcy 600 złotych nadwyżki, która pokryła długi z lat poprzednich.

 

- Drugi rok z rzędu udało nam się podpisać umowę sponsorską z firmą QFG. Pomagało nam MESKO, Bank Spółdzielczy i PWKC. Do sukcesów można zaliczyć to, że pozyskaliśmy 10 tysięcy złotych z rządowego programu KLUB i taki sam wniosek w tym roku również dał nam podobne pieniądze – referował prezes Mirosław Lepa.

 

 

Sprawozdanie z działalności Zarządu KS Proch złożył prezes klubu Mirosław Lepa.

 

W głosowaniu poszczególni członkowie Zarządu KS Proch otrzymali niemal jednogłośnie absolutorium za 2016 rok.

 

Dyskutowano również o planach na przyszły sezon, już na boiskach Ligi Okręgowej. Do końca czerwca ma być znane nazwisko trenera. Dotychczasowy Mariusz Sztobryn oddał się do dyspozycji zarządu.

 

W trakcie obrad członkowie KS Proch przegłosowali wniosek o nadaniu tytułu Honorowy Członek Klubu dla zastępcy burmistrza Jolanty Sarneckiej-Buczek za wsparcie przy organizacji obchodów 90-lecia, Irenie i Ryszardowi Nalewajkom – głównym fundatorom sztandaru klubu, Piekarni KOSIEK – za wieloletnie wsparcie przy organizacji rozmaitych imprez oraz turniejów i Mirosławowi Bordziłowskiemu – prezesowi KS Proch w latach 1971-1973.

 

Doszło też do jednej zmiany w strukturach klubu. Nowym przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Tadeusz Chmielewski w miejsce Janusza Iwanowskiego.

 

 

Walne zebranie sprawozdawcze za 2016 rok odbyło się w piątek w świetlicy hali sportowej.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.