Dziś mamy 01 lipca 2022 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

PRZERWA WAKACYJNA

 

środa [13.07]

start przygotowań do rundy jesiennej 2022

Ostatni mecz

Polonia Iłża 1:2 (0:1) Proch Pionki
18 czerwca Godzina 17:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

W sprzedaży szaliki Klubu Sportowego PROCH Pionki wydanie limitowane specjalnie z okazji jubileuszu 95-lecia Klubu. Wersja premium [część elementów wykonana została nitką metaliczną, na wzór pozłacanej]. CENA: 25 złotych. Ilość szalików mocno ograniczona. Kontakt pod numerem tel. 663-236-277.


 

Uwaga kibice i kolekcjonerzy. Klub Sportowy Proch Pionki z okazji 95-lecia wydał unikatową, jubileuszową odznakę. Znaczek jest dostępny w sprzedaży w cenie 15 zł. Odznaka metalowa, lakierowana, kolorowa i pozłacana, wymiary 2,5x2,5cm, przypięcie typu pins. Każdy znaczek pakowany jest indywidualnie.

Kontakt pod numerem tel. 663-236-277 lub j.wojtaszewski@wp.pl

Możliwa sprzedaż wysyłkowa. Ilość odznak mocno ograniczona.

Walne 2021: Proch Pionki ma nowy Zarząd! Prezes Mirosław Lepa po ponad 20 latach odchodzi z Klubu

Data publikacji: 20-11-2021r. Godz. 17:39

Albin Falkiewicz został wybrany w piątek [19.11] Prezesem Zarządu KS Proch Pionki do końca kadencji w 2023 roku. Zastąpił na tym stanowisku Mirosława Lepę, który wraz z całym Zarządem kilka tygodni temu złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Sympatycznym i wiele mówiącym gestem był fakt, że podczas piątkowego Walnego Zebrania jednogłośnie przyznana została uchwała o przyznaniu Mirosławowi Lepie tytułu Honorowego Prezesa KS Proch.

Walne 2021: Proch Pionki ma nowy Zarząd! Prezes Mirosław Lepa po ponad 20 latach odchodzi z Klubu

Najważniejszą informacją po piątkowym Walnym Zebraniu jest to, że wreszcie udało się wybrać Zarząd Klubu. Dokonało tego 22 z obecnych na sali 66 członków KS Proch Pionki. Na dwóch wcześniejszych zgromadzeniach taka sztuka się nie udała. Przed samymi wyborami ustępujący Prezes Mirosław Lepa odczytał wyniki audytu za 2021 rok.

 

 

Symboliczne przekazanie władzy. Mirosław Lepa [z lewej] po blisko 25 latach odchodzi z KS Proch. Nowym Prezesem Klubu wybrany został Albin Falkiewicz.

 

Spośród siedmiu zgłoszonych kandydatów do pięcioosobowego Zarządu KS Proch wybrani zostali: Albin Falkiewicz [Prezes], Mirosław Toporek [Wiceprezes ds. finansowych], Mariusz Rysiewski [Wiceprezes ds. Szkoleniowych], Marcin Zbyszyński [Wiceprezes ds. Organizacyjnych] oraz Grzegorz Polak [Sekretarz]. Komisję Rewizyjną będą tworzyć: Anna Miękus [Przewodniczący], Marcin Sałek i Katarzyna Nakoneczna [Członkowie].

 

Albin Falkiewicz ma 52 lata, emerytowany pracownik służb mundurowych. Jest byłym piłkarzem KS Proch, obecnym praktycznie na każdym meczu na Sportowej 4.

 

 

W Walnym uczestniczyło 22 spośród 66 członków KS Proch Pionki.

 

W ten sposób symbolicznie dokonała się zmiana warty. Po blisko 25 latach działalności w KS Proch [z czego 19 lat w roli Prezesa] na sportową emeryturę udał się Mirosław Lepa. Mocno trzeba wierzyć w to, że sprawy Klubu pozostaną mu bliskie i nadal będzie żył wydarzeniami ze Sportowej 4 pomagając w roli członka Zarządu Radomskiego OZPN, którym jest od maja 2021 roku. Były już Prezes Lepa z Klubem pożegnał się z klasą, bo na Walnym zaprezentował ufundowane przez siebie koszulki meczowe dla drużyny seniorów z okazji 95-lecia KS Proch Pionki.

 

Nowemu Zarządowi wypada życzyć sukcesów sportowych, wzajemnego zrozumienia, cierpliwości, siły przebicia w rozmowach z miastem i sponsorami oraz takiego zarządzania Klubem, które da satysfakcję wszystkim kibicom piłki nożnej w Pionkach.

 

 

Mirosław Lepa prezentuje ufundowane przez siebie okolicznościowe koszulki dla drużyny seniorów z okazji jubileuszu 95-lecia Klubu.

 

 

Łącznikiem pomiędzy starym a nowym Zarządem będzie Marcin Zbyszyński [z lewej].

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.