Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Waga i test Coopera. Raport z zimowych przygotowań (1)

Data publikacji: 24-01-2019r. Godz. 17:02

Piątkowym treningiem piłkarze Prochu Pionki zakończą drugi tydzień zimowych przygotowań. A już w niedzielę pierwszy w tym roku mecz kontrolny, w którym rywalem będzie solidny czwartoligowiec, Oskar Przysucha. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 na boisku MOSiR przy ul. Narutowicza w Radomiu.

W ostatnich dniach na treningach Prochu sporo się działo. Była obowiązkowa waga, z której wyników trener Robert Rogala (z jednym małym wyjątkiem) mógł być zadowolony. Tak wesoło nie było już po środowym teście Coopera. Najlepiej w próbie 12-minutowego nieprzerwanego biegu wypadł...wracający po blisko rocznej przerwie spowodowanej kontuzją, Michał Majos. A jeżeli do tego dodać, że bramkarz bije na głowę zawodników z pola, to na pewno trener Prochu ma o czym myśleć. Drugi wynik w tym teście miał Kacper Jaroszek.

- Ten test wyszedł dość słabo i wiemy, nad czym musimy pracować. Szczególnie luty będzie dla nas bardzo ciężki - nie ukrywa trener Prochu.

Najbliższe tygodnie zapowiadają się pod znakiem ciężkiej pracy nad siłą, mocą i wytrzymałością. W okresie zimowym, to jednak chyba nic nowego i każdy z piłkarzy jest na to pewnie przygotowany.

Do treningów wrócił Robert Kowalski. Z pierwszą drużyną pracuje też 17-letni Szymon Ćwiklak z zespołu juniorów. Z kolei treningi przerwał Igor Mucha.

W niedzielę mecz kontrolny z Oskarem Przysucha. Zdaniem trenera Rogali to ma być dobry sprawdzian dla jakości gry w defensywie. Może pojawić się jeden lub dwóch testowanych zawodników.