Dziś mamy 20 lipca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

13 lipca - 0:2 (0:0) Broń Radom (III liga)

20 lipca - 1:0 (1:0) Granat Skarżysko (IV liga)

24 lipca - Zamłynie Radom (LO)

3 sierpnia - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga)

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:2 (0:0) Broń Radom
13 lipca Godzina 11:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[WIDEO] Waga i test Coopera. Raport z zimowych przygotowań (1)

Data publikacji: 24-01-2019r. Godz. 17:02

Piątkowym treningiem piłkarze Prochu Pionki zakończą drugi tydzień zimowych przygotowań. A już w niedzielę pierwszy w tym roku mecz kontrolny, w którym rywalem będzie solidny czwartoligowiec, Oskar Przysucha. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 na boisku MOSiR przy ul. Narutowicza w Radomiu.

[WIDEO] Waga i test Coopera. Raport z zimowych przygotowań (1)

W ostatnich dniach na treningach Prochu sporo się działo. Była obowiązkowa waga, z której wyników trener Robert Rogala (z jednym małym wyjątkiem) mógł być zadowolony. Tak wesoło nie było już po środowym teście Coopera. Najlepiej w próbie 12-minutowego nieprzerwanego biegu wypadł...wracający po blisko rocznej przerwie spowodowanej kontuzją, Michał Majos. A jeżeli do tego dodać, że bramkarz bije na głowę zawodników z pola, to na pewno trener Prochu ma o czym myśleć. Drugi wynik w tym teście miał Kacper Jaroszek.

 

- Ten test wyszedł dość słabo i wiemy, nad czym musimy pracować. Szczególnie luty będzie dla nas bardzo ciężki - nie ukrywa trener Prochu.

 

Najbliższe tygodnie zapowiadają się pod znakiem ciężkiej pracy nad siłą, mocą i wytrzymałością. W okresie zimowym, to jednak chyba nic nowego i każdy z piłkarzy jest na to pewnie przygotowany.

 

Do treningów wrócił Robert Kowalski. Z pierwszą drużyną pracuje też 17-letni Szymon Ćwiklak z zespołu juniorów. Z kolei treningi przerwał Igor Mucha.

 

W niedzielę mecz kontrolny z Oskarem Przysucha. Zdaniem trenera Rogali to ma być dobry sprawdzian dla jakości gry w defensywie. Może pojawić się jeden lub dwóch testowanych zawodników.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.