Dziś mamy 26 czerwca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

PRZERWA WAKACYJNA!

DO ZOBACZENIA W IV LIDZE!

Ostatni mecz

Olimpia Warszawa 1:0 (1:0) Proch Pionki
25 czerwca Godzina 18:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

W sobotę XX Turniej Mikołajkowy. Będzie sporo nagród i super zabawa

Data publikacji: 12-12-2018r. Godz. 17:41

Klub Sportowy Proch Pionki zaprasza w sobotę (15.12) na jubileuszowy XX Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej. Zagra osiem drużyn rocznik 2009 i młodsi. Pierwsze mecze od godziny 9:30 w hali sportowej przy ul. Sosnowej w Pionkach.

W sobotę XX Turniej Mikołajkowy. Będzie sporo nagród i super zabawa

Grudzień, to już od 1998 roku tradycyjne "piłkarskie mikołajki" w Pionkach. W tym roku mamy mały jubileusz, ponieważ Turniej Mikołajkowy odbędzie się już po raz dwudziesty.

 

Zagra osiem drużyn z rocznika 2009 i młodsi. Rywalizacja odbywać się będzie na zasadzie "każdym z każdym". Zdobywców pucharu wyłoni tabela. Dla uczestników będzie sporo nagród, paczki ze słodyczami, puchary i oczywiście medale. Wśród fundatorów "mikołajkowych niespodzianek" jest też PZPN, który przekazał oficjalne gadżety o wartości ok. 1500zł.


Uczestnicy: UKS Champion Pionki, Energia Kozienice, AS Radomiak Radom, Video Ciepielów, KS Magnuszew, MKS Bielik Wierzbica, Broń Radom i Powała Taczów.

 

Sponsorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Starostwo Powiatowe w Radomiu, Polski Związek Piłki Nożnej, Piekarnia-Cukiernia Kosiek, Kratki.pl, PSS Społem Pionki, Bank Spółdzielczy w Pionkach, Bank Santander, Miasto Pionki. Dziękujemy!

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.