Dziś mamy 28 marca 2020 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

START RUNDY WIOSENNEJ ZAWIESZONY DO 26 KWIETNIA!

Ostatni mecz

Chojniak Wieniawa 1:3 (0:2) Proch Pionki
5 marca Godzina 19:00

Galeria


Proch-Sokół

Nasi sponsorzy

 


 

W sobotę 'Piłkarskie Mikołajki'. Już po raz 21!

Data publikacji: 05-12-2019r. Godz. 16:08

W sobotę (7.12) Klub Sportowy Proch Pionki zaprasza na "Piłkarskie Mikołajki". O godzinie 10:00 w hali sportowej przy ul. Sosnowej rozpocznie się 21. Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji stanie dziesięć drużyn z rocznika 2009 i młodsi. Finał został zaplanowany na godzinę 16:00.

W sobotę 'Piłkarskie Mikołajki'. Już po raz 21!

Turniej Mikołajkowy to druga impreza po Memoriale Henryka Zatorskiego, która już od ponad dwudziestu lat może być kojarzona z Klubem Sportowym Proch Pionki. Po raz pierwszy "Piłkarskie Mikołajki" zostały zorganizowane w 1998 roku. Sobotnia edycja będzie oznaczona numerem 21.

 

Do rywalizacji o puchary, medale i nagrody przystąpi dziesięć drużyn z rocznika 2009 i młodsi. Turniej prowadzony będzie w dwóch grupach po pięć zespołów w każdej na zasadzie "każdy z każdym". Dwie najlepsze ekipy zmierzą się w półfinałach, a pozostali będą rywalizować o miejsca 5-10. Mecze w czasie 1x12 minut.

 

Początek turnieju o godzinie 10:00. Mecz finałowy odbędzie się około godziny 16:00. Na wszystkich uczestników czekają słodkie Mikołajkowe niespodzianki. Będą oczywiście indywidualne wyróżnienia dla najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza.

 

Trzymamy oczywiście kciuki za zawodników KS Proch. Gospodarze po raz ostatni wygrali Turniej Mikołajkowy w 2012 roku.

 

grupa A: Proch I Pionki, Juventa II Starachowice, Video Ciepielów, UKS Jastrząb Głowaczów, Orlęta Kielce

grupa B: Proch II Pionki, Juventa I Starachowice, AS Radomiak Radom, KS Warka, Gryf Policzna


21. Turniej Mikołajkowy wspierają: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Starostwo Powiatowe w Radomiu i Urząd Miasta Pionki.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.