Dziś mamy 18 listopada 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

czwartek 14 listopada, godz. 14:30

Radomska II Ligi Młodzików U-13 (2007)

*mecz barażowy o awans do Radomskiej I Ligi

Proch Pionki - Powała Taczów 3:2 (2:2)

 

sobota 16 listopada, godz. 12:00

15. kolejka Mazowieckiej IV ligi grupa 2 (południe)

Mazur Karczew - Proch Pionki 2:0 (1:0)

 

sobota 16 listopada, godz. 11:00

Radomska II Ligi Młodzików U-13 (2007)

*rewanżowy mecz barażowy o awans do Radomskiej I Ligi

Powała Taczów - Proch Pionki 5:0

Ostatni mecz

Mazur Karczew 2:0 (1:0) Proch Pionki
16 listopada Godzina 12:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[WIDEO] Taktyka, dynamika, schematy i układanie puzzli

Data publikacji: 01-08-2019r. Godz. 20:25

Przygotowania do rundy jesiennej w czwartej lidze wchodzą w decydującą fazę. Do inauguracyjnego meczu z Pilicą Białobrzegi zostało już mniej niż dwa tygodnie. Najbliższe dni piłkarze Prochu Pionki mają poświęcić na wypracowanie schematów, zgranie drużyny i przede wszystkim organizację gry w obronie. O ostatnim etapie wakacyjnych przygotowań, nieudanym sparingu z Zamłyniem Radom i zmianach kadrowych mówił trener Robert Rogala. Materiał wideo w ProchPionkiTV.

[WIDEO] Taktyka, dynamika, schematy i układanie puzzli

Trzy dotychczasowe sparingi dają ograniczone powody do optymizmu. Niezła pierwsza połowa z Bronią, średnie 90 minut z Granatem i mocno niewyraźny sprawdzian z Zamłyniem. Wiadomo, że piłkarze czują w nogach pracę wykonaną na treningach, ale do poprawy, zwłaszcza jeżeli chodzi o jakość gry w ofensywie, jest jeszcze sporo. Przy wszystkich trzech bramkach strzelonych w wakacyjnych sparingach mieli udział trzej piłkarze, Joel Tata (2 bramki), Meks Siwahla (2 asysty) i Kacper Nowocień (1 bramka/1 asysta).

 

Trener Robert Rogala ma jeszcze dwa sparingi, żeby znaleźć pozytywne odpowiedzi jeżeli chodzi o wyjściowy skład i ustawienie zespołu. W sobotę o godzinie 10:00 na boisku w Suskowoli "biało-zieloni" zagrają ciekawy sparing z mocnym czwartoligowcem Mazovią. Klub z Mińska Mazowiecki solidnie wzmocnił się w wakacje (m.in. Wojciech Wocial z Victorii Sulejówek) i zapowiada walkę o awans do III ligi. Generalnym sprawdzianem formy będzie starcie z niezłym czwartoligowcem z okręgu lubelskiego, Powiślakiem Końskowola. Ten mecz zaplanowany został na przyszłą środę (7.08) na boisku w Pionkach.

 

 

Robert Rogala zadebiutuje w roli trenera na poziomie czwartej ligi. Przed nim i drużyną Prochu ważna i na pewno trudna misja, żeby dobrze wypaść w rundzie jesiennej i dać kibicom na Sportowej 4 trochę radości.

 

Ostatnie dni w obozie Prochu to przede wszystkim praca nad dynamiką, taktyką gry w defensywie i wypracowaniem określonych schematów.

 

- W ostatnim okresie przygotowań będziemy zwracali dużo uwagi na grę w defensywie i ustawienie przy stałych fragmentach - zapowiada trener Robert Rogala.

 

Równie ważne będzie poukładanie klocków, bo w przerwie wakacyjnej w Prochu zaszły spore zmiany kadrowe. W porównaniu do poprzedniego sezonu w wyjściowym składzie może pojawić się nawet 4-5 nowych zawodników.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.