Dziś mamy 31 lipca 2021 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Rozkład meczów kontrolnych

24.07 [sobota], godz. 10:00 - Energia II Kozienice 0:3 (0:2)

28.07 [środa], godz. 18:00 - Królewscy Jedlnia 0:7 (0:3)

3.08 [wtorek], godz. 18:30 - Gracja Tczów

 

I runda okręgowego Mirax Pucharu Polski

7/8 sierpnia, godz. 17:00

Proch Pionki - Drogowiec Jedlińsk

Ostatni mecz

Tygrys Huta Mińska 3:1 (1:0) Proch Pionki
12 czerwca Godzina 17:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Uwaga kibice i kolekcjonerzy. Klub Sportowy Proch Pionki z okazji 95-lecia wydał unikatową, jubileuszową odznakę. Znaczek jest dostępny w sprzedaży w cenie 15 zł. Odznaka metalowa, lakierowana, kolorowa i pozłacana, wymiary 2,5x2,5cm, przypięcie typu pins. Każdy znaczek pakowany jest indywidualnie.

Kontakt pod numerem tel. 663-236-277 lub j.wojtaszewski@wp.pl

Możliwa sprzedaż wysyłkowa. Ilość odznak mocno ograniczona.

[WIDEO] Strzelanina w Puławach. Wysoka wygrana Prochu z młodzieżą Wisły

Data publikacji: 27-11-2020r. Godz. 19:45

Siedem bramek strzelili piłkarze Prochu w czwartkowym meczu kontrolnym w Puławach. Drużyna trenera Ryszarda Kłuska wysoko 7:0 (3:0) pokonała grający w Lidze Okręgowej młody zespół rezerw miejscowej Wisły. "Biało-zieloni" w tym roku jeszcze raz spotkają się na boisku. Na sobotę (12.12) zaplanowana została w Pionkach gra wewnętrzna połączona ze spotkaniem świątecznym. Niewykluczone, że pojawi się wtedy kilku nowych zawodników.

[WIDEO] Strzelanina w Puławach. Wysoka wygrana Prochu z młodzieżą Wisły

W Puławach trener Kłusek wystawił do gry 22 zawodników. Kolejny raz pokazali się młodzieżowcy Robert Wroński i Kajetan Królikowski z Jodły, Sebastian Kozakiewicz z Gracji Tczów i Przemysław Gołdyń z Hetmana Gołąb. Nową twarzą był 17-letni obrońca Dominik Łyko, który jesienią zaliczył jedenaście meczów w rezerwach Radomiaka. Miał jednak sporego pecha, bo zszedł z boiska z kontuzją.

 

Chociaż teoretycznie w pierwszej połowie zagrał mocniejszy skład, to więcej bramek dla Prochu padło po przerwie. Zdecydowanie najładniejsze trafienie ze wszystkich siedmiu zaliczył Bartek Janiszewski, który trafił do siatki po ładnym strzale z blisko 25 metrów. Dwa ostatnie gole "biało-zieloni" strzelili grając w dziesiątkę, bo drobnego urazu doznał Erwin Kisiel i musiał wcześniej zejść do szatni.

 

- Spotkania z Cisowianką i Wisłą II dały nam fajny obraz w poszukiwaniu utalentowanych młodzieżowców, którzy dadzą nam jakość w rundzie wiosennej. Nie poprzestajemy na tym, bo 12 grudnia planujemy grę wewnętrzną i chcę zaprosić kilku młodych zawodników - przyznaje trener Prochu.

 

Od kilkunastu dni z zespołem trenują dwaj byli zawodnicy Prochu, Erwin Kisiel i Kamil Denkiewicz. Pierwszy zrobił sobie półroczną przerwę od futbolu, a Denkiewicz wraca po okresie wypożyczenia do Królewskich Jedlnia.

 

- To ciekawi zawodnicy, którzy mają potencjał piłkarski, mogą nam pomóc i przede wszystkim pochodzą z Pionek, bo w tym kierunku idziemy - dodaje trener Kłusek.

 

 


Wisła II Puławy - Proch Pionki 0:7 (0:3), Skałbania 17, Jaroszek 36 z karnego, Janiszewski 39, Wnuk 51, Orczykowski 67, 81, Królikowski 87.

 

Proch I połowa: Zolech - Szczepański, Jaroszek, Jaworski, Łyko - Leśnowolski, Janiszewski, Broński, Siwahla - Wnuk, Skałbania.

Proch II połowa: Wnukowski - Denkiewicz, Kisiel, Kapusta, Gołdyń - M.Kozakiewicz, S.Kozakiewicz - Wroński, Wnuk (56 Królikowski), Orczykowski - Siwiec.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.