Dziś mamy 22 lutego 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

MECZE KONTROLNE

27.01, godz. 17:00 - 2:1 (2:0) Oskar Przysucha (boisko MOSiR Radom)

2.02, godz. 9:00 - 3:0 (1:0) Radomiak II Radom (boisko MOSiR Radom)

9.02, godz. 13:00 - 7:0 (2:0) Nida Pińczów (Staszów)

16.02, godz. 13:00 - 3:1 (1:1) Jodła Jedlnia-Letnisko (boisko MOSiR Radom)

20.02, godz. 20:30 - 6:0 (2:0) Oronka Orońsko (boisko MOSiR Radom)

26.02, godz. 18:30 - LKS Promna (Grójec)

27.02, godz. 18:00 - Energia Kozienice (Kozienice)

2.03 - wolny termin

9.03 - Ruch Ryki

 

16. kolejka Ligi Okręgowej

16 marca, godz. ??

Proch - Pilica Nowe Miasto

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Iłżanka Kazanów
10 listopada Godzina 13:00

Galeria


Proch_Zodiak

Nasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Siła i moc. Raport z zimowych przygotowań (2)

Data publikacji: 01-02-2019r. Godz. 21:43

To był naprawdę wyczerpujący tydzień dla piłkarzy Prochu Pionki. Dużo pracy nad siłą i mocą, ale chyba nikt nie narzeka, bo frekwencja na treningach cały czas utrzymuje się w granicach 19-20 osób. W sobotę o godzinie 9:00 na boisku MOSiR w Radomiu drugi tej zimy mecz towarzyski. Rywalem będą rezerwy Radomiaka Radom.

Siła i moc. Raport z zimowych przygotowań (2)

Z drużyną trenują dwaj nowi zawodnicy. Łączy ich wiek (20 lat) oraz to, że obaj są wychowankami Broni Radom. Sebastian Pryciak przebywał ostatnio na wypożyczeniu w czwartoligowym LKS Promna, a Albert Pietralski po powrocie po kontuzji zaliczył jesienią 133 minuty w III-ligowej Broni. Trener Robert Rogala śledzi jeszcze transferowy rynek radomski i niewykluczone, że w kolejnych grach kontrolnych ktoś nowy pojawi się w biało-zielonych barwach.

 

 

W ostatnich dniach problemem są kontuzje. Mateusz Kołodziej czeka na zabieg artroskopii kolana i raczej nie ma szans, że wiosną pomoże w walce o czołowe lokaty. Podczas piątkowego treningu problemy z mięśniem dwugłowym zgłosił Kamil Denkiewicz.

 

 

Mimo ciężkiej pracy na treningach humory dopisują. Tylko kapitan jakiś zamyślony.

 

Miniony tydzień należał do intensywnych. We wtorek praca na stacjach w sali fitness nad siłą i mocą, w środę boisko, a w piątek trening w hali sportowej PSP nr 5 zakończony wewnętrznymi gierkami.

 

- Do tej pory pracowaliśmy nad siłą i mocą. Od przyszłego tygodnia zaczynamy cięższe treningi i pracę nad wytrzymałością - przyznaje trener Robert Rogala. - Przyglądam się pracy chłopaków na treningach i jestem pełen optymizmu - dodaje.

 

 

Piłkarze Prochu Pionki dobrze radzą sobie w zimowych amatorskich turniejach halowych. Wierzymy, że równie skuteczni będą wiosną na boiskach LO. Kacper Wnuk, Daniel Barzyński, Maciej Kolecki i Kacper Nowocień z drużyną Kemichal Radom zostali mistrzami XVII edycji Halowej Ligi Centrum Cup. Kamil Denkiewicz strzelił w trzech meczach 12 bramek, a jego drużyna El Capitano jest liderem XVII edycji Miejskiej Ligi Piłki Halowej w Pionkach.

 

 

Podczas wtorkowego treningu trener Robert Rogala dał swoim piłkarzom lekki wycisk. A to dopiero przygrywka do ciężkiej pracy.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.