Dziś mamy 20 lipca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

13 lipca - 0:2 (0:0) Broń Radom (III liga)

20 lipca - 1:0 (1:0) Granat Skarżysko (IV liga)

24 lipca - Zamłynie Radom (LO)

3 sierpnia - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga)

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:2 (0:0) Broń Radom
13 lipca Godzina 11:00

Galeria


07.08

Nasi sponsorzy

 


 

Siła i moc. Raport z zimowych przygotowań (2)

Data publikacji: 01-02-2019r. Godz. 21:43

To był naprawdę wyczerpujący tydzień dla piłkarzy Prochu Pionki. Dużo pracy nad siłą i mocą, ale chyba nikt nie narzeka, bo frekwencja na treningach cały czas utrzymuje się w granicach 19-20 osób. W sobotę o godzinie 9:00 na boisku MOSiR w Radomiu drugi tej zimy mecz towarzyski. Rywalem będą rezerwy Radomiaka Radom.

Siła i moc. Raport z zimowych przygotowań (2)

Z drużyną trenują dwaj nowi zawodnicy. Łączy ich wiek (20 lat) oraz to, że obaj są wychowankami Broni Radom. Sebastian Pryciak przebywał ostatnio na wypożyczeniu w czwartoligowym LKS Promna, a Albert Pietralski po powrocie po kontuzji zaliczył jesienią 133 minuty w III-ligowej Broni. Trener Robert Rogala śledzi jeszcze transferowy rynek radomski i niewykluczone, że w kolejnych grach kontrolnych ktoś nowy pojawi się w biało-zielonych barwach.

 

 

W ostatnich dniach problemem są kontuzje. Mateusz Kołodziej czeka na zabieg artroskopii kolana i raczej nie ma szans, że wiosną pomoże w walce o czołowe lokaty. Podczas piątkowego treningu problemy z mięśniem dwugłowym zgłosił Kamil Denkiewicz.

 

 

Mimo ciężkiej pracy na treningach humory dopisują. Tylko kapitan jakiś zamyślony.

 

Miniony tydzień należał do intensywnych. We wtorek praca na stacjach w sali fitness nad siłą i mocą, w środę boisko, a w piątek trening w hali sportowej PSP nr 5 zakończony wewnętrznymi gierkami.

 

- Do tej pory pracowaliśmy nad siłą i mocą. Od przyszłego tygodnia zaczynamy cięższe treningi i pracę nad wytrzymałością - przyznaje trener Robert Rogala. - Przyglądam się pracy chłopaków na treningach i jestem pełen optymizmu - dodaje.

 

 

Piłkarze Prochu Pionki dobrze radzą sobie w zimowych amatorskich turniejach halowych. Wierzymy, że równie skuteczni będą wiosną na boiskach LO. Kacper Wnuk, Daniel Barzyński, Maciej Kolecki i Kacper Nowocień z drużyną Kemichal Radom zostali mistrzami XVII edycji Halowej Ligi Centrum Cup. Kamil Denkiewicz strzelił w trzech meczach 12 bramek, a jego drużyna El Capitano jest liderem XVII edycji Miejskiej Ligi Piłki Halowej w Pionkach.

 

 

Podczas wtorkowego treningu trener Robert Rogala dał swoim piłkarzom lekki wycisk. A to dopiero przygrywka do ciężkiej pracy.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.