Dziś mamy 21 sierpnia 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

4. kolejka Ligi Okręgowej

sobota 25 sierpnia, godz. 17:00

Proch Pionki - Gryf Policzna

Ostatni mecz

Zawisza Sienno 1:2 (1:1) Proch Pionki
19 sierpnia Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Kacper Wnuk - 2

 

U-19

 

U-15

 

U-13

 

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Piłkarze w liczbach - podsumowanie sezonu 2017/2018 (część 2)

Data publikacji: 07-07-2018r. Godz. 19:25

Statystycznego podsumowania sezonu 2017/2018 ciąg dalszy. Po liczbach przyjdzie czas na analizę. W minionych rozgrywkach trener Mariusz Sztobryn wystawił do gry łącznie 29 piłkarzy (22 jesienią i 21 wiosną). Żaden nie wystąpił we wszystkich meczach. Najwięcej minut na boisku przebywał duet środkowych obrońców Kacper Jaroszek - Robert Kowalkowski. Jeżeli natomiast chodzi o rundę wiosenną to trzech zawodników wybiegało na plac gry w każdym spotkaniu. Oprócz bramkarza Artura Zawodnika byli to Bartosz Kozicki i Kacper Jaroszek.

Piłkarze w liczbach - podsumowanie sezonu 2017/2018 (część 2)

Spośród 29 piłkarzy tylko sześciu ani razu nie rozpoczęło meczu w wyjściowym składzie: Pachlerski, Oko, Mucha, Mazur, Chrzanowski, Wach.

 

Liderem statystyk jest Kacper Jaroszek, który najwięcej razy (32 na 34 mecze) wybiegał w pierwszej jedenastce. Nie tylko omijały go kontuzje, ale grał czysto (tylko 2 żółte kartki przez cały sezon) i nie musiał z tego powodu pauzować. Drugim piłkarzem z największą liczbą meczów w pierwszym składzie był Mateusz Szczepański. Po drugiej stronie najczęściej wchodzący z ławki to: Krzysztof Bańcerowski, Marcin Cierzuch, Andile Nqabeni i Mariusz Borzęcki (jesienią).

 

Najczęściej kartkowanymi piłkarzami byli Denkiewicz, Nqabeni, Kowalkowski i Kołodziej. O ile obecność dwóch obrońców i znanego z charakternego stylu gry Kołodzieja dziwić nie powinna, to 7 żółtych i 1 czerwona kartka ofensywnie usposobionego Andile Nqabeniego mogą mocno zastanawiać.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.