Dziś mamy 23 lipca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

14.07, godz. 11:00 - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1)

21.07, godz. 12:00 - LKS Promna 4:1 (1:1)

28.07, godz. 12:00 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

sobota/niedziela 4/5 sierpnia, godz. ??

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki

Proch Pionki U-19 - Królewscy Jedlnia

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Pilica Nowe Miasto - Proch

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Piłkarze Prochu na urlopach. Nazwisko trenera wciąż ze znakiem zapytania

Data publikacji: 24-06-2018r. Godz. 17:27

Od piątku piłkarze drużyny seniorów KS Proch mają wolne. Odpoczynek od piłki potrwa nieco ponad dwa tygodnie. Już 14 lipca pierwszy mecz kontrolny, a miesiąc później start nowego sezonu w Lidze Okręgowej. Do końca czerwca będzie wiadomo, kto poprowadzi "biało-zielonych" w rundzie jesiennej 2018. Dotychczasowy trener Mariusz Sztobryn podał się do dymisji. Zarząd negocjuje z trzema kandydatami.

Piłkarze Prochu na urlopach. Nazwisko trenera wciąż ze znakiem zapytania

TRENER

Odpowiedź na najważniejsze pytanie ostatnich dni, kto będzie trenerem Prochu w rundzie jesiennej 2018, powinna być znana do końca czerwca. Dotychczasowy trener Mariusz Sztobryn podał się do dymisji po przegranym 1:2 meczu 33. kolejki z Pilicą Nowe Miasto. Po ocenie dokonań Sztobryna Zarząd KS Proch podejmie decyzję, co do jego dalszej przyszłości w klubie. Równocześnie prowadzone są rozmowy z trzema trenerami z Radomia, potencjalnymi zastępcami Sztobryna.

 

KADRA

W kadrze zespołu na pewno dojdzie do zmian, ale raczej nie należy się spodziewać wielkiej rewolucji. Jesienią na Sportowej kibice na pewno nie zobaczą Krzysztofa Bańcerowskiego, który na pół roku wyjeżdża do pracy zagranicę. Kontrakt skończył się czarnoskóremu Andile Nqabeniemu i on też odejdzie z Prochu. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość drugiego zawodnika z Afryki. Kameruńczyk Joel Tata Nsah będzie chciał znaleźć mocniejszy klub w innym kraju. Na brak ofert nie narzeka Daniel Barzyński, który jest mocno kuszony przez Radomiaka II Radom. Telefon od trenera Jodły odebrał Mateusz Kołodziej. Nie ma raczej szans, że w rundzie jesiennej na boisko wybiegnie Michał Majos. Pierwszy bramkarz Prochu po poważnej kontuzji, której doznał w marcu jest już po operacji i najbliższe tygodnie poświęci na rehabilitację. Chęć dalszej gry w Prochu zadeklarowali niemal wszyscy czołowi zawodnicy z Pionek: Szczepański, Kisiel, Jaroszek czy Denkiewicz.

 

Wraz z końcem sezonu wypożyczenia do innych klubów skończyły się siedmiu młodym zawodnikom. W tym gronie są: Szymon Pasek, Piotr Brodowski, Daniel Synderczyk, Sebastian Markowski, Dominik Dąbrowski, Bartosz Muniak i Adrian Mazur.

 

PRZYGOTOWANIA

Bez względu na to, kto jesienią zasiądzie na ławce trenerskiej, to przygotowania do nowego sezonu powinny rozpocząć się na początku drugiego tygodnia lipca. Zaplanowane zostały trzy sparingi z wyżej notowanymi rywalami: 14 lipca - LKS Promna, 21 lipca - Drogowiec Jedlińsk i 28 lipca - MKS Ruch Ryki.

 

Sezon 2018/2019 zacznie się już 5 sierpnia od I rundy okręgowego Pucharu Polski ROZPN. Inauguracja rundy jesiennej w LO tydzień później, w weekend 12/13 sierpnia.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.