Dziś mamy 26 czerwca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

PRZERWA WAKACYJNA!

DO ZOBACZENIA W IV LIDZE!

Ostatni mecz

Olimpia Warszawa 1:0 (1:0) Proch Pionki
25 czerwca Godzina 18:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

Klubowa wigilia piłkarskiej rodziny KS Proch. Piłkarzom życzono zdrowia i awansu

Data publikacji: 09-12-2018r. Godz. 12:49

Spokojnych świąt, dużo zdrowia i awansu do czwartej ligi - takie życzenia można było najczęściej usłyszeć podczas piątkowej wigilii klubowej KS Proch. Tegoroczne spotkanie opłatkowe odbyło się w świetlicy hali sportowej. O tym, że "biało-zielona" piłkarska rodzina trzyma się razem najlepiej świadczy fakt, że obecni byli praktycznie wszyscy piłkarze drużyny seniorów na czele z trenerem Robertem Rogalą.

Klubowa wigilia piłkarskiej rodziny KS Proch. Piłkarzom życzono zdrowia i awansu

Z zaproszenia na spotkanie opłatkowe skorzystali też burmistrz Robert Kowalczyk, przewodniczący Rady Miasta Wojciech Maślanek i kierownik Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Andrzej Iwanowski. Ze strony włodarzy miasta padły ważne deklaracje o chęci współpracy i pomocy dla klubu.

 

- Liczymy na awans. Klub będzie mógł liczyć na naszą pomoc - zapowiedział burmistrz Kowalczyk.

 

Prezes Mirosław Lepa przekazał szaliki klubowe zaproszonym gościom, co wierzymy, że będzie dobrym początkiem udanej współpracy.

 

Oprócz władz miasta i klubu życzenia składali również trener Robert Rogala i kapitan pierwszej drużyny Mateusz Szczepański.

 

- Życzyłbym sobie, żebyśmy za rok spotkali się w tym samym gronie, na tym samym miejscu w tabeli, tylko że w wyższej lidze. Chcemy dać radość temu miastu i kibicom Prochu - mówił trener Rogala, dla którego była to pierwsza wigilia w "biało-zielonej" rodzinie.

 

Po części oficjalnej wszyscy zgodnie z tradycją połamali się opłatkiem. Życzono sobie zdrowia, spokoju, sukcesów i szczęścia rodzinnego. A potem można było zasiąść do świątecznego stołu...

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.