Dziś mamy 29 marca 2020 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

START RUNDY WIOSENNEJ ZAWIESZONY DO 26 KWIETNIA!

Ostatni mecz

Chojniak Wieniawa 1:3 (0:2) Proch Pionki
5 marca Godzina 19:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

Podsumowanie roku biało-zielonych grup młodzieżowych

Data publikacji: 12-12-2019r. Godz. 18:25

Fajnie było zobaczyć w jednym miejscu i czasie blisko stu młodych piłkarzy drużyn młodzieżowych KS Proch, ich rodziców, trenerów, ludzi dobrze życzących Klubowi i działaczy. A tak właśnie wydarzyło się w środę w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. Okazją do tego było podsumowanie roku w grupach młodzieżowych. Nie obyło się oczywiście bez nagród i upominków dla najlepszych zawodników, mogących pochwalić się wysoką frekwencją na treningach oraz tych, którzy w ostatnich miesiącach zrobili największy progres. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Podsumowanie roku biało-zielonych grup młodzieżowych

W imieniu gospodarzy imprezę poprowadziła Agata Chmielewska z CAL, a potem mikrofon otrzymał Prezes KS Proch Mirosław Lepa. Prezes Klubu podziękował rodzicom i trenerom za zaangażowanie, a przy okazji zapowiedział zmiany w zarządzaniu grupami młodzieżowymi. - Chcemy pójść do przodu – zapewniał Prezes Lepa. Nie mogło też zabraknąć życzeń świąteczno-noworocznych.

 

Gratulacje i zapewnienia o dalszej współpracy składał Bohdan Tosza – przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, dzięki której młodzi zawodnicy mają okazję przynajmniej dwa razy w roku wybrać się na mecz PKO Ekstraklasy lub inne duże wydarzenie piłkarskie.

 

Było trochę historycznie, gdy Cyprian Oleszkiewicz z drużyny rocznik 2006 przedstawił krótką i ciekawą historię KS Proch oraz artystycznie, dzięki wokalnemu występowi Mileny Alot. Miłym akcentem i dobrym dowodem na to, że Klub pamięta o swoich byłych piłkarzach było przekazanie klubowych gadżetów Miłoszowi Żurawskiemu, wiosną kapitan zespołu rocznik 2006, który obecnie z powodzeniem gra w barwach Radomiaka Radom.

 

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

W środę najważniejsi byli piłkarze czterech drużyn młodzieżowych rocznik 2004, 2006, 2007, 2009. Najlepszym wręczano nagrody ufundowane przez sponsorów za zaangażowanie w codzienną pracę na treningach, sportową postawę czy piłkarski rozwój. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

rocznik 2004: Jakub Drab I, Jakub Rogowski, Filip Broński, Filip Wojdak, Paweł Kustra

rocznik 2006: Oliwier Wałęka, Cyprian Oleszkiewicz, Mateusz Baran, Jakub Cybulski, Paweł Szcześniak

rocznik 2007: Igor Mazur, Hubert Żaczek, Jakub Kopeć, Kacper Mucha, Jakub Malicki

rocznik 2009: Gabriela Zbyszyńska (jedyna dziewczynka trenująca w Klubie), Krystian Russo, Igor Sułek, Bartosz Rysiewski, Tomasz Wrona, Jakub Szewczyk

 

Dla wyróżnionych nagrody w postaci książek, piłek, koszulek piłkarskich ufundowali Campeon.pl, Kamil Panufnik – radny Rady Miasta Pionki, sklep Neo – Grzegorz Puzio oraz Zarząd KS Proch. A w dogrywce było to, co młodzież lubi najbardziej, czyli pizza i Pepsi bez ograniczeń.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.