Dziś mamy 26 czerwca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

PRZERWA WAKACYJNA!

DO ZOBACZENIA W IV LIDZE!

Ostatni mecz

Olimpia Warszawa 1:0 (1:0) Proch Pionki
25 czerwca Godzina 18:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[WIDEO] Wakacyjny raport [część 1]. Gra wewnętrzna i kadrowe roszady

Data publikacji: 25-07-2018r. Godz. 23:13

W środę piłkarze Prochu sprawdzali się podczas gry wewnętrznej. Ekipa "żółtych" wysoko pokonała "niebieskich" 8:3. Trener Robert Rogala ma coraz więcej odpowiedzi jeżeli chodzi o kadrę drużyny na rundę jesienną. W sobotę ostatni wakacyjny sparing. O godzinie 11:00 w Rykach z miejscowym Ruchem. Niewykluczone, że pojawi się ktoś nowy na testach.

[WIDEO] Wakacyjny raport [część 1]. Gra wewnętrzna i kadrowe roszady

Spośród siedmiu piłkarzy testowanych w ostatnich dwóch meczach kontrolnych na pewno na Sportowej nie zostaną Damian Stencelewicz (LKS Promna) i Cezary Kubryn (Drogowiec Jedlińsk). W porównaniu do poprzedniej rundy zabraknie również Konrada Tkaczyka. Jedną nogą w Prochu są już Kacper Wnuk z Centrum Radom, dwaj bramkarze: Piotr Prasek i Maciej Kolecki (obaj ostatnio w Drogowcu Jedlińsk) oraz dwaj obrońcy: Norbert Rdzanek (Drogowiec) i Albert Pietralski (Zamłynie).

 

W sobotę "biało-zieloni" grają ostatni sparing przed ligą i po nim kadra na nowy sezon powinna być już znana niemal w 100 procentach. Jest jeszcze kilka znaków zapytania. Niewykluczone są zmiany i to, że może pojawić się ktoś nowy. Trener Rogala cały czas szuka klasycznego napastnika.

 

 

Pierwszą połowę środowej gry wewnętrznej trener Rogala obserwował z trybun. W przerwie miał sporo uwag do swoich piłkarzy, zwłaszcza jeżeli chodzi o organizację gry.

 

Środowe zajęcia poświęcone były w całości wewnętrznej grze kontrolnej. Na treningu pojawiło się dziewiętnastu zawodników. Pechowo mecz skończył się dla Kacpra Nowocienia i Emila Kapusty, którzy doznali drobnych urazów.

 

Niebiescy - Żółci 3:8 (2:2), 3 Kozicki - Joel, 2 Nqabeni, Mucha, Szczepański, Kisiel, Sobieraj, Kowalkowski.

Niebiescy: Prasek - Warchoł, Pachlerski, Pryciak, Trzos, Wnuk, Kołodziej, Barzyński, Kozicki, Szczepański

Żółci: Kolecki - Kowalkowski, Kapusta, Kisiel, Nowocień (Szczepański, Trzos), Mucha, Sobieraj, Nqabeni, Joel.

 

Trener Robert Rogala w ostatnich dniach przed ligą największy nacisk chce kłaść na zgranie zespołu i przede wszystkim poprawę elementów taktycznych.

 

- Trzon kadry mam w głowie ułożony, ale wszystko zweryfikuje boisko. Nie mam żadnych wątpliwości, co do umiejętności zawodników, których mamy w klubie. Problemem jest to, żeby się ze sobą zgrali, bo trochę zmian w składzie będzie - przyznaje trener Prochu.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.