Dziś mamy 23 lutego 2018 roku

VI Memoriał Sławomira Rutki - 24.02.2018

Multimedia

Ostatni mecz

Wilga Garwolin 0:2 (0:1) Proch Pionki
17 lutego Godzina 11:15

Najbliższe wydarzenia

Rozkład sparingów

3.02, godz. 16:00 - Powiślak Końskowola 1:0

10.02, godz. 18:00 - MKS Ryki 12:0

17.02, godz. 11:00 - Wilga Garwolin 2:0

24.02, godz. 16:00 - Stal Poniatowa

3.03 - Wisła II Puławy

10.03 - Skaryszewianka Skaryszew

10.03 - KS Chomentów


 Początek rundy wiosennej w Lidze Okręgowej

17/18 marca

Proch - Gracja Tczów

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 4

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 12

 

U-12

Michał Drab - 12

GaleriaNasi sponsorzy

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

[WIDEO] Raport z zimowych przygotowań – część 2. Kto wypadł najlepiej na testach? W sobotę Proch gra sparing z mocnym rywalem

Data publikacji: 31-01-2018r. Godz. 17:51

Piłkarze Prochu Pionki mają za sobą dwa tygodnie zimowych przygotowań. To był bardzo pracowity czas, bo treningi odbywają się cztery razy w tygodniu. Trener Mariusz Sztobryn na pewno zebrał ciekawy materiał do analizy. Głównie dzięki testom siłowym i wytrzymałościowym. W sobotę o godzinie 16:00 w Puławach "biało-zieloni" grają pierwszy sparing. Rywalem będzie wicelider lubelskiej czwartej ligi, Powiślak Końskowola. W ProchPionkiTV rozmowa z trenerem Sztobrynem oraz migawki z wtorkowego treningu.

[WIDEO] Raport z zimowych przygotowań – część 2. Kto wypadł najlepiej na testach? W sobotę Proch gra sparing z mocnym rywalem

Na Sportowej 1 nie ma nudy. Cztery treningi w tygodniu na boisku i w siłowni na pewno poszły piłkarzom mocno w nogi.

 

- To wprowadzenie do mocniejszego treningu. Stopniowo obciążenia będą większe – zapowiada trener Sztobryn.

 

 

Typowy widok z budowy w Polsce. Jeden pracuje, pięciu się przypatruje. Andile Nqabeni (z lewej) wrócił do klubu po miesięcznym pobycie w RPA i zapowiada, że słaba gra z jesieni już się nie powtórzy.

 

SIŁA

W ubiegły wtorek zawodnicy przeszli testy siłowe. W dużym skrócie nie tylko dźwigali ciężary na siłowni, ale wykonywali szereg ćwiczeń. Największym zaskoczeniem była postawa jednego z najstarszych piłkarzy w zespole, Roberta Kowalkowskiego. Tym większym, że popularny "Kowal" częstym gościem na siłowni nie jest, a wyniki miał naprawdę niezłe.

 

 

Piłkarze Prochu uśmiechnięci, bo trening właśnie się skończył. W trakcie zajęć tak wesoło już nie jest.

 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Po testach siłowych przyszedł sprawdzian na wytrzymałość. W miniony wtorek (30.01) dzięki uprzejmości CKZiU oraz pomocy trenera Prochu U-14 Kamila Marszałka, takie testy udało się przeprowadzić w sali sportowej Czerwonego. W pierwszej grupie najlepszy wynik wykręcił Kacper Jaroszek, a w drugiej Bartek Kozicki. Ten drugi był najlepszy z wszystkich piłkarzy Prochu. Nieźle poradzili sobie też Erwin Kisiel, Andile Nqabeni, Marcin Cierzuch i Kamil Denkiewicz.

 

- Oceniając te wyniki na gorąco trzeba być zadowolonym, bo w porównaniu do poprzedniego roku 90% zespołu poprawiło swoje zdolności motoryczne i wytrzymałościowe. Z drugiej strony jest to dobry materiał do analizy i wiemy nad czym musimy mocniej pracować – dodaje Sztobryn.

 

 

Wyniki testów wytrzymałościowych były analizowane na gorąco.

 

KADRA

Dzieje się też sporo jeżeli chodzi o zmiany kadrowe. Nowymi piłkarzami Prochu zostali Daniel Barzyński i Kacper Nowocień z LKS Promna. Swoją szansę na pewno dostanie też Adrian Pachlerski z drużyny juniorów młodszych U-17. Wiosną na Sportowej 1 raczej nie zagrają Piotr Sałek, Bartek Chrzanowski, Mariusz Borzęcki, Adrian Mazur i Michał Czerski.

 

 

Na siłowni największe ciężary dźwigał Robert Kowalkowski (z prawej). Równie mocni byli Erwin Kisiel, Emil Kapusta, Kamil Denkiewicz czy Kacper Jaroszek.

 

SPARING

W sobotę o godzinie 16:00 na boisku w Puławach "biało-zieloni" zagrają pierwszy tej zimy mecz kontrolny. Rywalem będzie Powiślak Końskowola, wicelider lubelskiej czwartej ligi. Przeciwnik doskonale znany, bo za trenerskiej kadencji Mariusza Sztobryn Proch już trzy razy grał towarzysko z Powiślakiem.

 

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.