Dziś mamy 24 października 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-19

sobota 20 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec 2:4 (1:2)

 

12. kolejka Ligi Okręgowej

sobota 20 października, godz. 15:00

Proch Pionki - Powiślanka Lipsko 4:1 (3:0)

 

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-15

sobota 20 października, godz. 15:00

Powała Taczów - Proch Pionki 2:0 (1:0)

 

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-13

niedziela 21 października, godz. 14:00

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 0:2 (0:1)

Ostatni mecz

Proch Pionki 4:1 (3:0) Powiślanka Lipsko
20 października Godzina 15:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 


 Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Raport z zimowych przygotowań – część 2. Kto wypadł najlepiej na testach? W sobotę Proch gra sparing z mocnym rywalem

Data publikacji: 31-01-2018r. Godz. 17:51

Piłkarze Prochu Pionki mają za sobą dwa tygodnie zimowych przygotowań. To był bardzo pracowity czas, bo treningi odbywają się cztery razy w tygodniu. Trener Mariusz Sztobryn na pewno zebrał ciekawy materiał do analizy. Głównie dzięki testom siłowym i wytrzymałościowym. W sobotę o godzinie 16:00 w Puławach "biało-zieloni" grają pierwszy sparing. Rywalem będzie wicelider lubelskiej czwartej ligi, Powiślak Końskowola. W ProchPionkiTV rozmowa z trenerem Sztobrynem oraz migawki z wtorkowego treningu.

[WIDEO] Raport z zimowych przygotowań – część 2. Kto wypadł najlepiej na testach? W sobotę Proch gra sparing z mocnym rywalem

Na Sportowej 1 nie ma nudy. Cztery treningi w tygodniu na boisku i w siłowni na pewno poszły piłkarzom mocno w nogi.

 

- To wprowadzenie do mocniejszego treningu. Stopniowo obciążenia będą większe – zapowiada trener Sztobryn.

 

 

Typowy widok z budowy w Polsce. Jeden pracuje, pięciu się przypatruje. Andile Nqabeni (z lewej) wrócił do klubu po miesięcznym pobycie w RPA i zapowiada, że słaba gra z jesieni już się nie powtórzy.

 

SIŁA

W ubiegły wtorek zawodnicy przeszli testy siłowe. W dużym skrócie nie tylko dźwigali ciężary na siłowni, ale wykonywali szereg ćwiczeń. Największym zaskoczeniem była postawa jednego z najstarszych piłkarzy w zespole, Roberta Kowalkowskiego. Tym większym, że popularny "Kowal" częstym gościem na siłowni nie jest, a wyniki miał naprawdę niezłe.

 

 

Piłkarze Prochu uśmiechnięci, bo trening właśnie się skończył. W trakcie zajęć tak wesoło już nie jest.

 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Po testach siłowych przyszedł sprawdzian na wytrzymałość. W miniony wtorek (30.01) dzięki uprzejmości CKZiU oraz pomocy trenera Prochu U-14 Kamila Marszałka, takie testy udało się przeprowadzić w sali sportowej Czerwonego. W pierwszej grupie najlepszy wynik wykręcił Kacper Jaroszek, a w drugiej Bartek Kozicki. Ten drugi był najlepszy z wszystkich piłkarzy Prochu. Nieźle poradzili sobie też Erwin Kisiel, Andile Nqabeni, Marcin Cierzuch i Kamil Denkiewicz.

 

- Oceniając te wyniki na gorąco trzeba być zadowolonym, bo w porównaniu do poprzedniego roku 90% zespołu poprawiło swoje zdolności motoryczne i wytrzymałościowe. Z drugiej strony jest to dobry materiał do analizy i wiemy nad czym musimy mocniej pracować – dodaje Sztobryn.

 

 

Wyniki testów wytrzymałościowych były analizowane na gorąco.

 

KADRA

Dzieje się też sporo jeżeli chodzi o zmiany kadrowe. Nowymi piłkarzami Prochu zostali Daniel Barzyński i Kacper Nowocień z LKS Promna. Swoją szansę na pewno dostanie też Adrian Pachlerski z drużyny juniorów młodszych U-17. Wiosną na Sportowej 1 raczej nie zagrają Piotr Sałek, Bartek Chrzanowski, Mariusz Borzęcki, Adrian Mazur i Michał Czerski.

 

 

Na siłowni największe ciężary dźwigał Robert Kowalkowski (z prawej). Równie mocni byli Erwin Kisiel, Emil Kapusta, Kamil Denkiewicz czy Kacper Jaroszek.

 

SPARING

W sobotę o godzinie 16:00 na boisku w Puławach "biało-zieloni" zagrają pierwszy tej zimy mecz kontrolny. Rywalem będzie Powiślak Końskowola, wicelider lubelskiej czwartej ligi. Przeciwnik doskonale znany, bo za trenerskiej kadencji Mariusza Sztobryn Proch już trzy razy grał towarzysko z Powiślakiem.

 

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.