Dziś mamy 19 marca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

2. kolejka Radomskiej I ligi U-13

23 marca (sobota), godz. 11:00

Proch - Pilica Nowe Miasto

 

17. kolejka Ligi Okręgowej

24 marca (niedziela), godz. 16:30

Centrum Radom - Proch

 

2. kolejka Radomskiej II ligi U-15

26 marca (wtorek), godz. 16:30

Zwolenianka Zwoleń - Proch

Ostatni mecz

Proch Pionki 5:0 (2:0) Pilica Nowe Miasto
16 marca Godzina 15:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Proch Pionki ma nowego trenera! Robert Rogala zastąpił Mariusza Sztobryna

Data publikacji: 03-07-2018r. Godz. 19:01

Robert Rogala od 4 lipca jest trenerem Prochu Pionki. Zastąpił na tym stanowisku Mariusza Sztobryna, który z klubem ze Sportowej związany był przez ostatnie trzy sezony. Dziękujemy za wszystkie dobre momenty!

[WIDEO] Proch Pionki ma nowego trenera! Robert Rogala zastąpił Mariusza Sztobryna

46-letni Robert Rogala to trener II klasy z licencją UEFA A. Od 2010 roku pracuje z seniorami i młodzieżą. Wcześniej Zodiak Sucha i Centrum Radom, a ostatnio prowadził Zamłynie Radom (z tym zespołem mistrzostwo klasy A i awans do LO w sezonie 2015/2016) oraz grającą w Mazowieckiej Ekstralidze drużynę Broni Radom rocznik 2004. Nowy trener Prochu ma też bardzo bogatą karierę piłkarską. Przez wiele lat związany był z Bronią Radom. Grał też dla Radomiaka, Błękitnych i Korony Kielce, a przede wszystkim w Wiśle Kraków, gdzie w sezonie 1996/1997 zaliczył osiem występów w Ekstraklasie. Jako piłkarz był brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów z zespołem Radomiaka w 1989 roku.

 

 

Nowy trener Prochu Robert Rogala z prezesem klubu Mirosławem Lepą.

 

- Zadecydowały sprawy sportowe, a ja jestem ambitnym trenerem i chce grać o najwyższe cele - mówi o swoim wyborze Robert Rogala. - Pierwsze sparingi pokażą na kogo możemy liczyć. Myślę, że przydałyby się jakieś wzmocnienia, żebyśmy nie przespali pierwszej rundy, tak jak miało to miejsce w tym sezonie i od początku zaczęli z górnego C. Chcę widzieć Proch skuteczny, grający do przodu, dla kibiców, ale też preferujący piłkę wyrachowaną - zdradza nowy trener Prochu.

 

 

Robert Rogala zastąpi Mariusza Sztobryna, który z Prochem Pionki związany był od sezonu 2015/2016. W tym czasie "biało-zieloni" awansowali do czwartej ligi, dwa razy byli w finale okręgowego Pucharu Polski, a w minionym sezonie do końca bili się z Radomiakiem II o awans. W dwóch sezonach Ligi Okręgowej doznali zaledwie sześciu porażek. Statystyki zdecydowanie pogorszyły występy w czwartej lidze.

 

Bilans trzech sezonów trenera Mariusza Sztobryna w Prochu Pionki

Liga: 46 zwycięstw - 24 remisy - 31 porażek, bramki 176:113

Puchar Polski: 7 zwycięstw - 2 remisy - 4 porażki, bramki 23:22


Pierwszy trening drużyny seniorów pod okiem trenera Roberta Rogali w czwartek 12 lipca o godzinie 17:00. Obecność obowiązkowa!

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.