Dziś mamy 25 czerwca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KS Proch

Miejska Hala Sportowa przy ul. Sosnowej 3

Piątek 29 czerwca, godz. 17:00 - I termin lub godz. 17:30 - II termin

 

Mecze kontrolne

14.07 - LKS Promna

21.07 - Drogowiec Jedlińsk

28.07 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

niedziela 5 sierpnia, godz. ??

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

Galeria


05.08

Nasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Plusy i minusy po Oskarze oraz komentarze trenerów

Data publikacji: 07-09-2017r. Godz. 11:28

Nie spełni się powiedzenie "do trzech razy sztuka". W środę Proch Pionki przegrał 1:3 z Oskarem Przysucha w III rundzie Mirax Pucharu Polski ROZPN i stracił swoją szansę na to, żeby powalczyć o trzeci finał z rzędu. "Biało-zieloni" zagrali dobre 45 minut, ale to było za mało. Tradycyjnie rozdajemy plusy oraz minusy, a w ProchPionkiTV pomeczowe komentarze trenerów Bolesława Strzemińskiego i Mariusza Sztobryna.

[WIDEO] Plusy i minusy po Oskarze oraz komentarze trenerów

PLUSY

1. Andile Nqabeni - częsty bohater naszych notowań. Tym razem pozytywny, bo udowodnił, że gdy dostanie szansę od pierwszej minuty, to jest w stanie zrobić bardzo wiele. Kilka razy zakręcił na lewym skrzydle Włodarczykiem, a po indywidualnej akcji w 33. minucie, gdy ograł dwóch rywali, był bardzo blisko zdobycia gola. Zagrożenie ze strony "Eto'o" widział też trener gości i przesunął na jego stronę czarnoskórego Itu Nkwanę, który miał sporo pracy, żeby zatrzymać swojego rodaka.

2. Dobra druga połowa. To było naprawdę optymistyczne 45 minut w wykonaniu piłkarzy Prochu. Goście momentami rozpaczliwie się bronili i mieli spore problemy ze skonstruowaniem akcji ofensywnej. Szkoda, że nie udało się tej przewagi udokumentować bramką, bo przecież okazje do tego były.

3. Możliwość konfrontacji z naprawdę mocnym rywalem. Każdy z piłkarzy mógł zobaczyć, w którym jest momencie i ile brakuje mu do tego, żeby być solidnym czwartoligowcem.

 

MINUSY

1. Słaba postawa zmienników. Kompletnie niewidoczny Bańcerowski, którego udane zagrania można policzyć na palcach jednej ręki. Popełniający sporo błędów i oddający często piłkę pod nogi rywali Sałek. Nieźle zaczął Chrzanowski, ale z każdą minutą coraz częściej się mylił i szybko zszedł z boiska z kontuzją. Po środowym występie żaden z tych zawodników na pewno nie przybliżył się do wyjściowego składu.

2. Za wysoka porażka. Proch na 1:3 na pewno nie zasłużył i była jeszcze nadzieja powalczyć chociażby o rzuty karne, gdyby nie mocno naciągany rzut karny dla Oskara w ostatniej minucie.

3. Nieskuteczność - co również często przewija się w naszych notowaniach. Gdyby przyjezdni mieli takie sytuacje, to na pewno większość by wykorzystali. Na takim poziomie i w starciu z tak mocnym rywalem nie można pozwolić sobie na tak dużą dozę słabości.

 

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.