Dziś mamy 19 października 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-19

sobota 20 października, godz. 10:00

Proch Pionki - Mazowsze Grójec

 

12. kolejka Ligi Okręgowej

sobota 20 października, godz. 15:00

Proch Pionki - Powiślanka Lipsko

 

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-15

sobota 20 października, godz. 15:00

Powała Taczów - Proch Pionki

 

11. kolejka Radomskiej I Ligi U-13

niedziela 21 października, godz. 14:00

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki

Ostatni mecz

Szydłowianka Szydłowiec 1:0 (0:0) Proch Pionki
13 października Godzina 11:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 


 Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Plusy i minusy po Centrum oraz komentarze trenerów

Data publikacji: 21-11-2017r. Godz. 18:03

Sobotni remis z Centrum Radom sprawił, że piłkarze Prochu Pionki zakończyli rundę jesienną na czwartym miejscu w tabeli i mają tylko 3 punkty straty do lidera. W krytycznym momencie ta strata wynosiła już 10 pkt. Pojedynek z ciekawym i grającym szybką piłkę zespołem trenera Dariusza Różańskiego zakończył się sprawiedliwym remisem. Każda z drużyn miała po swojej połówce. W ProchPionkiTV pomeczowe komentarze trenerów.

[WIDEO] Plusy i minusy po Centrum oraz komentarze trenerów

PLUSY

1. Mocny początek. Piłkarze Prochu, tak rozpoczęli mecz z Centrum, jakby on miał potrwać tylko 45 minut. Na prawym skrzydle szalał Bartek Kozicki. Nieźle na pozycji ofensywnego pomocnika spisywał się Marcin Cierzuch. Wreszcie na swoją bramkę doczekał się Krzysztof Bańcerowski. Zdecydowanie za pierwsze 45 minut "biało-zielonym" należy się spory plus.

2. Dobra seria. Mecz z Centrum był szóstym z rzędu spotkaniem bez porażki. Często jest tak, że gdy nie można meczu wygrać, to trzeba umieć zremisować. W krytycznym momencie rundy Proch miał 10 punktów straty do lidera - Radomiaka II Radom. Dzisiaj to już tylko historia.

3. Mały jubileusz w sobotnim meczu miał obrońca Emil Kapusta, który już po raz 50 założył biało-zieloną koszulkę w spotkaniu ligowym. Marcin Cierzuch ma już na liczniku 70 oficjalnych gier, a Mateusz Kołodziej 130.

 

MINUSY

1. Nieskuteczność. Zmora Prochu przez większą część rundy. Sytuacje z 4. minuty Siwahli i z 38. minuty Bańcerowskiego po prostu trzeba było strzelić. Wtedy piłkarze trenera Sztobryna byliby na trzecim miejscu w tabeli i mieli tylko 1 punkt straty do lidera. A gdyby do tego doliczyć indolencję strzelecką z Legionem (0:0) i Zwolenianką (1:1), to mogło być zdecydowanie lepiej. Najlepszym podsumowaniem niech będzie to, że spośród 26 bramek zdobytych w rundzie jesiennej aż sześć (6) strzelili nominalni obrońcy przy tylko dziewięciu (9) ustrzelonych przez potencjalnych napastników.

2. Zeszło powietrze. Po trochę przypadkowej i kompletnie z niczego straconej bramce, z "biało-zielonych" kompletnie zeszło powietrze. Już do końca meczu nie potrafili poważniej zagrozić bramce strzeżonej przez czarnoskórego Samba i na poczynania ofensywne lepiej spuścić zasłonę milczenia.

3. Frekwencja. O tym w pomeczowej rozmowie mówił trener Mariusz Sztobryn. W tygodniu poprzedzającym mecz z Centrum frekwencja na treningach była dość słaba, bo niektórym "coś" wypadało. Może właśnie tych detali zabrakło na zakończenie rundy.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.