Dziś mamy 25 czerwca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KS Proch

Miejska Hala Sportowa przy ul. Sosnowej 3

Piątek 29 czerwca, godz. 17:00 - I termin lub godz. 17:30 - II termin

 

Mecze kontrolne

14.07 - LKS Promna

21.07 - Drogowiec Jedlińsk

28.07 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

niedziela 5 sierpnia, godz. ??

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Minusy po Powiślance (plusów brak) oraz komentarze trenerów

Data publikacji: 10-10-2017r. Godz. 20:21

Druga połowa meczu z Powiślanką Lipsko to był jeden z najsłabszych występów piłkarzy Prochu za trenerskiej kadencji Mariusza Sztobryna. Nie grało tam właściwie nic. Trener "biało-zielonych" narzekał na słabą frekwencję na treningach w tygodniu poprzedzającym mecz. W kompletnie odmiennym nastroju był Łukasz Gorgoń z Powiślanki, którego zespół przełamał się chyba w dobrym momencie i z idealnym do tego rywalem. W ProchPionkiTV pomeczowe komentarze trenerów.

[WIDEO] Minusy po Powiślance (plusów brak) oraz komentarze trenerów

MINUSY

1. W niedzielę, jak na dłoni widać było, że zabrakło piłkarza, który w trudnym momencie weźmie odpowiedzialność na siebie. Odda strzał, jednym podaniem zrobi przewagę, a przede wszystkim będzie wierzył, że się da. Porażająca była apatia i brak wiary w sukces w drugiej połowie. Po straconej bramce z zawodników Prochu momentalnie zeszło powietrze.

2. Fatalne statystyki. Tylko jeden celny i kompletnie niegroźny strzał przez całe 90 minut. Cały czas brakuje dokładności i skuteczności w kluczowych momentach. Tak właśnie było w pierwszej połowie, kiedy z kilku metrów spudłował Szczepański, a strzał Siwahli został zablokowany. Problemy w ofensywie ciągną się za "biało-zielonymi" od początku rundy. Gdyby pod lupę wziąć mecze z Gracją, Legionem, Warką, Zamłyniem czy Powiślanką - to w sumie udałoby się naliczyć może z 7-8 celnych strzałów na bramkę przeciwnika. Dlatego wracając do fatalnych statystyk warto napisać, że mniej bramek od Prochu jesienią strzeliły tylko trzy drużyny: Szydłowianka, Gracja i Zwolenianka.

3. Wolne tempo rozprowadzania akcji, brak elementu zaskoczenia, niechęć do ryzyka, która momentami pętała nogi. To świadectwo tego, że problem tkwi nie w umiejętnościach, ale też w sferze mentalnej.

4. Wąska kadra. Kontuzjowani Kozicki i Mucha, pauzujący za kartki Nqabeni, nieobecny Sałek i nie trenujący od miesiąca Czerski, który z konieczności musiał wejść na plac. Tak obecnie wygląda zestawienie zespołu, który ma walczyć o czołowe lokaty. W meczach na styku TE DETALE grają naprawdę olbrzymią rolę.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.