Dziś mamy 20 lipca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

13 lipca - 0:2 (0:0) Broń Radom (III liga)

20 lipca - 1:0 (1:0) Granat Skarżysko (IV liga)

24 lipca - Zamłynie Radom (LO)

3 sierpnia - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga)

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:2 (0:0) Broń Radom
13 lipca Godzina 11:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[WIDEO] Kulisy, wywiady, ciekawostki z VII Memoriału Sławomira Rutki

Data publikacji: 25-02-2019r. Godz. 20:17

Sobotni Memoriał Sławomira Rutki był wyjątkowy przede wszystkim z dwóch względów. Po pierwsze turniej rozegrany został w dziesiątą rocznicę śmierci jednego z najlepszych w historii piłkarzy KS Proch. Po drugie nie zawiedli koledzy i przyjaciele z boiska i nie tylko. Siódma edycja Memoriału, co wszyscy zgodnie podkreślali, stała na najwyższym poziomie sportowym z dotychczasowych. W ProchPionkiTV rozmowy z Łukaszem Wrochną, Robertem Rogalą, Janem Makowieckim i Grzegorzem Piechną.

[WIDEO] Kulisy, wywiady, ciekawostki z VII Memoriału Sławomira Rutki

VII Memoriał Sławomira Rutki spotkał się też ze sporym zainteresowaniem mediów. Halę sportową w Pionkach z kamerą odwiedziła telewizja klubowa Korony Kielce oraz ZebrraTV. Efekty będzie można obejrzeć niebawem.

 

 

 

Łukasz Wrochna (z lewej) i Marek Kuc, to jedni z niewielu uczestników Memoriału, którzy grali w każdej jego edycji.

 

 

Sobotni turniej był też okazją do spotkań po latach i niekończących się rozmów o futbolu. Na zdjęciu Jan Makowiecki, Grzegorz Piechna (tyłem) i Sylwester Sokół.

 

 

Na bracie zawsze można polegać. Podczas meczu dogra, a potem jeszcze zdjęcie zrobi. Ze statuetką pozuje Andrzej Czaplarski - król strzelców Memoriału, a w roli fotografa Edward Czaplarski.

 

 

Największą gwiazdą VII Memoriału Sławomira Rutki był Grzegorz Piechna. Reprezentant Polski i król strzelców Ekstraklasy przekazał najbliższym śp. Sławka pamiątkową koszulkę.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.