Dziś mamy 08 grudnia 2021 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

PRZERWA ZIMOWA

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:0 Polonia Iłża
20 listopada Godzina 13:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

W sprzedaży szaliki Klubu Sportowego PROCH Pionki wydanie limitowane specjalnie z okazji jubileuszu 95-lecia Klubu. Wersja premium [część elementów wykonana została nitką metaliczną, na wzór pozłacanej]. CENA: 25 złotych. Ilość szalików mocno ograniczona. Kontakt pod numerem tel. 663-236-277.


 

Uwaga kibice i kolekcjonerzy. Klub Sportowy Proch Pionki z okazji 95-lecia wydał unikatową, jubileuszową odznakę. Znaczek jest dostępny w sprzedaży w cenie 15 zł. Odznaka metalowa, lakierowana, kolorowa i pozłacana, wymiary 2,5x2,5cm, przypięcie typu pins. Każdy znaczek pakowany jest indywidualnie.

Kontakt pod numerem tel. 663-236-277 lub j.wojtaszewski@wp.pl

Możliwa sprzedaż wysyłkowa. Ilość odznak mocno ograniczona.

#AkcjaLato2021 [1]. Trener Kłusek zostaje w klubie. W kadrze zapowiadają się spore zmiany

Data publikacji: 01-07-2021r. Godz. 18:43

Piłkarze Prochu Pionki do treningów mają wrócić 14 lipca. Trenerem „biało-zielonych” w sezonie 2021/2022 będzie nadal Ryszard Kłusek, z którym Zarząd Klubu przedłużył umowę. Szykują się za to spore zmiany w kadrze drużyny. Już teraz wiadomo, którzy zawodnicy na pewno nie będą grać jesienią na Sportowej 4.

#AkcjaLato2021 [1]. Trener Kłusek zostaje w klubie. W kadrze zapowiadają się spore zmiany

Letni okres przygotowawczy ma rozpocząć się od środy [14.07]. Trzy dni później w sobotę [17.07] trener Kłusek zaplanował otwartą grę wewnętrzną dla wszystkich zawodników, którzy w nowym sezonie będą chcieli reprezentować barwy KS Proch na boiskach Ligi Okręgowej. W ramach przygotowań do rundy jesiennej zostanie rozegranych pięć sparingów. Ustalone zostały daty meczów z Energią Kozienice [24.07] i Stalą Poniatowa [4.08]. Pozostali przeciwnicy są dogrywani. Spotkania kontrolne zaplanowane są na 28.07, 8.08 i ewentualnie 11.08.

 

Nie wiadomo jeszcze jaki kształt będzie miała kadra drużyny, ale po spadku do Ligi Okręgowej na pewno dojdzie do kilku zmian. Z Pionek wyjechali już Meks Siwahla i Joel Tata. Obu skończyły się kontrakty i zarówno zawodnik z RPA, jak i Kamerunu, nie będą reprezentowali barw Prochu w nowym sezonie. Nie zostanie też przedłużone wypożyczenie Przemysława Gołdynia z Hetmana Gołąb. Nowych klubów w wyższych ligach szukają sobie młodzieżowcy, Wiktor Pajączek i Bartek Leśnowolski. Ten pierwszy był już na testach w KKS Kalisz. Czterech kolejnych zawodników odbyło już wstępne rozmowy z Energią Kozienice. W tym gronie są Emil Więcek, Kacper Jaroszek, Piotr Skałbania i Bartłomiej Janiszewski. Energia to nie jedyny klub, który jest mocno zainteresowany tą czwórką. Nie wiadomo, co dalej z Bartkiem Orczykowskim, któremu kończy się wypożyczenie z Jodły Jedlnia-Letnisko. Raczej nie zagra już zmagający się z poważnym urazem Mateusz Siwiec. Natomiast Mateusz Jaworski definitywnie zrezygnował z gry w piłkę.

 

Konieczne będzie uzupełnienie kadry, ale na konkrety jest jeszcze za wcześnie. Pewne jest tylko to, że siedmiu piłkarzom skończyło się wypożyczenie do innych klubów i potencjalnie mogą wrócić do Prochu. Na tej liście są: Kacper Nawrotek i Jakub Maik (Gryf Policzna), Bartosz Nowakowski (Plon Garbatka), Eryk Machnio i Adrian Pachlerski (Królewscy Jedlnia), Wiktor Korycki (Legion Suskowola) i Wiktor Brożyna (Iskra Gózd). Wypożyczony ostatnio do Gryfu Policzna Sebastian Markowski został definitywnie przez ten klub wykupiony.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.