Dziś mamy 16 lipca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

14.07, godz. 11:00 - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1)

21.07, godz. 11:00 - Drogowiec Jedlińsk

28.07, godz. 12:00 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

sobota/niedziela 4/5 sierpnia, godz. ??

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki

Proch Pionki U-19 - Królewscy Jedlnia

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Pilica Nowe Miasto - Proch

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

9:0 z wiceliderem lubelskiej okręgówki. W kadrze zostały dwie niewiadome

Data publikacji: 05-03-2018r. Godz. 20:12

Na piłkarzy Prochu Pionki w zimowych sparingach nie ma jak na razie mocnych. Bilans pięciu dotychczasowych spotkań to cztery wygrane i jeden remis, bramki 26:2. Musi robić wrażenie. Oby tak w lidze! W niedzielę drużyna trenera Mariusza Sztobryna aż 9:0 (3:0) rozgromiła wicelidera lubelskiej Ligi Okręgowej, Wisłę II Puławy. Do startu rundy wiosennej w LO już tylko dwa tygodnie. W sobotę (o ile pogoda pozwoli) generalny sprawdzian na Sportowej 1 i dwumecz ze Skaryszewianką Skaryszew oraz KS Chomentów.

9:0 z wiceliderem lubelskiej okręgówki. W kadrze zostały dwie niewiadome

Pojedynek rozegrany został na boisku radomskiego MOSiR-u przy ulicy Narutowicza. Mecz prawdopodobnie zakończyłby się "dwucyfrówką", gdyby sędzia Łukasz Kupidura ze sobie tylko wiadomych względów nie skrócił spotkania o 5 minut. W ten sposób zlitował się chyba nad młodą drużyną rezerw Wisły, albo gdzieś się spieszył. 

 

Rywalem Prochu w niedzielę był wicelider lubelskiej Ligi Okręgowej. Trener "dwójki" z Puław przywiózł bardzo młodą drużynę, która chciała grać w piłkę i została za to boleśnie skarcona. W niedzielę z różnych względów nie mogli zagrać Majos, Kisiel, Nowocień i Szczepański.

 

 

Dwie bramki dla Prochu zdobył w niedzielę Krzysztof Bańcerowski (przy piłce).

 

Z dziewięciu bramek zdobytych przez "biało-zielonych" najbardziej mogły podobać się te strzelone przez Bańcerowskiego i Kozickiego. W pierwszym wypadku gola na 4:0 poprzedziła świetna zespołowa akcja. Testowany Kameruńczyk Joel Tata zagrał na lewo do Adriana Pachlerskiego, a ten dobrze do środka, gdzie Bańcerowski wykonał tylko wyrok. Z kolei Kozicki trafił do siatki po uderzeniu z pierwszej piłki, którym świetnie wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego.

 

W kadrze Prochu pozostały już tylko dwa znaki zapytania. Pierwszy to finalizacja rozmów ze środkowym obrońcą. Drugi to czy Kameruńczyk Joel Tata Nsah, który jak na razie nie przekonuje przypomni sobie, że jesienią zaliczył kilka meczów w II lidze na Słowacji, a przede wszystkim dogada się finansowo. Obie odpowiedzi powinny być znane najpóźniej do środy.

 

 

Kameruńczyk Joel Tata Nsah jesienią zagrał cztery mecze w II-ligowym słowackim Lokomotivie Koszyce. Na razie jednak swoją grą nie przekonuje, chociaż w niedzielę gola Wiśle II strzelił. Dostał dobre dośrodkowanie od Andile Nqabeniego i ładnie złożył się do strzału głową.

 

Przed startem rundy wiosennej Proch zagra jeszcze dwa mecze kontrolne. Jeżeli pogoda na to pozwoli i boisko będzie nadawało się do gry, to oba spotkania odbędą się w sobotę w Pionkach. O godzinie 14:30 ze Skaryszewianką Skaryszew, a o godzinie 16:15 z KS Chomentów.

 

Proch Pionki - Wisła II Puławy 9:0 (3:0), Daniel Barzyński 15, Marcin Cierzuch 31, Kamil Denkiewicz 35, Krzysztof Bańcerowski 47, 61, Andile Nqabeni 64, Joel Tata 75, Bartosz Kozicki 83, 86.

Proch I połowa: Zawodnik - Pryciak, Kapusta, Jaroszek, Denkiewicz - Kołodziej, Sobieraj, Barzyński - Cierzuch, Tata, Kozicki.

Proch II połowa: Zawodnik - Pachlerski, Jaroszek, Kapusta (70 Sobieraj), Pryciak (70 Denkiewicz) - Kołodziej (70 Kozicki), Nqabeni, Barzyński (70 Cierzuch) - Tata, Bańcerowski, Mucha.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.