Dziś mamy 20 stycznia 2018 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Proch Pionki 1:1 (1:0) Centrum Radom
18 listopada Godzina 13:00

Najbliższe wydarzenia

Rozkład sparingów

3.02 - Powiślak Końskowola

10.02 - MKS Ryki

17.02 - Wilga Garwolin

24.02 - Stal Poniatowa

3.03 - Wisła II Puławy

10.03 - Skaryszewianka Skaryszew

10.03 - KS Chomentów


 Początek rundy wiosennej w Lidze Okręgowej

17/18 marca

Proch - Gracja Tczów

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 4

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 12

 

U-12

Michał Drab - 12

GaleriaNasi sponsorzy

 

W sprzedaży zimowe czapki! Cena 20 zł. Kontakt pod numerem tel. 663-236-277. Rozmiar uniwersalny, herb haftowany.


SIŁOWNIA STADION PIONKI ZAPRASZA!

ul. Sportowa 4

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 14.30 - 21.30

PROMOCYJNY CENNIK!!

Wejście jednorazowe (do 3 godzin)

12 zł - normalny

10 zł - ulgowy (młodzież do 18 lat)

6 zł - posiadacze Pionkowskiego Lauru Młodzieżowego

Karnety (wejście OPEN)

60 zł - normalny

50 zł - ulgowy (młodzież do 18 lat)

30 zł - posiadacze Pionkowskiego Lauru Młodzieżowego

Więcej informacji pod numerem tel. 515-435-745

Po walnym. Zmiany w Zarządzie KS Proch i podsumowanie 2015 roku

Data publikacji: 03-10-2016r. Godz. 11:50

Blisko dwie godziny trwało w piątek w hali sportowej walne zebranie sprawozdawcze członków Klubu Sportowego Proch Pionki. Najważniejsze tematy to: podsumowanie 2015 roku, dyskusja nad aktualną sytuacją klubu i zmiany w zarządzie.

Po walnym. Zmiany w Zarządzie KS Proch i podsumowanie 2015 roku

JESIEŃ 2015 TO BYŁ CZAS PROCHU

Sprawozdanie za ubiegły rok przedstawił prezes klubu, Mirosław Lepa. Szczególnie druga połowa 2015 roku to był dobry czas dla klubu z Pionek. Dzięki współpracy z miastem udało się pozyskać sponsora strategicznego, którym jest firma QFG. Piłkarska drużyna seniorów skończyła rok na pozycji lidera Ligi Okręgowej, a kilka miesięcy później po 18 latach wywalczyła awans do IV ligi. Dodatkowo zespół prowadzony przez trenera Mariusza Sztobryna po raz pierwszy w historii awansował do finału okręgowego Pucharu Polski.

 

- Udało nam się zorganizować obóz sportowy dla drużyn młodzieżowych w Łebie. Nasi najmłodsi piłkarze wyjeżdżali na mecze drużyn ekstraklasy, mogli obejrzeć na żywo finał Pucharu Polski w Warszawie. Uregulowaliśmy sprawy konta klubowego i własności oficjalnej strony internetowej – mówił o dokonaniach 2015 roku prezes Mirosław Lepa.

 

 

Sprawozdanie z działalności Zarządu KS Proch w 2015 roku złożył prezes Mirosław Lepa.

 

Budżet Prochu w 2015 roku zamknął się sumą 181 tysięcy złotych. Zadłużenie klubu na dzień 31 grudnia 2015 to nieco ponad 10 tysięcy zł. Strata zgodnie z prognozami ma zostać pokryta w roku bieżącym. Po awansie do czwartej ligi budżet klubu zwiększył się do około 250 tysięcy złotych.

 

- To efekt szeregu wymogów organizacyjnych i sportowych, jakie postawiła przed nami czwarta liga. Duża liczba meczów, dalsze wyjazdy, większe opłaty za sędziów – tłumaczy Lepa.

 

ABSOLUTORIUM DLA ZARZĄDU

Komisja Rewizyjna pod przewodnictwem Janusza Iwanowskiego wnioskowała o udzielenie absolutorium zarządowi KS Proch, który aktualnie działa w składzie: Mirosław Lepa – prezes, Jarosław Procki – wiceprezes ds. finansowych, Marcin Zbyszyński – wiceprezes ds. organizacyjnych, Jakub Wojtaszewski - sekretarz. Obecni na zebraniu członkowie klubu przyjęli taką decyzję niemal jednogłośnie.

 

 

W piątkowym walnym zebraniu uczestniczyła blisko połowa członków Klubu Sportowego Proch.

 

WYBORY

Odbyły się też wybory uzupełniające do zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Z racji tego, że w styczniu 2016 roku rezygnację ze względu na problemy zdrowotne złożył wiceprezes ds. sportowych Krzysztof Miśkiewicz oraz członek Komisji Rewizyjnej Adam Kanadys. Do zarządu niemal jednogłośnie wybrany został Sebastian Bal, a w komisji nadzorującej finanse i prace zarządu znalazł się Zbigniew Zawadzki.

 

W zebraniu uczestniczyli radni Wojciech Maślanek i Krzysztof Bińkowski. Był też burmistrz Romuald Zawodnik, który musiał zmierzyć się z trudnymi pytaniami kibiców o datę otwarcie stadionu. Według zapewnień burmistrza najnowsza data zakończenia prac to 30 października. W planach jest otwarcie stadionu na 30 listopada 2016.

 

MIASTO MA POMÓC KLUBOWI

Długo dyskutowano też nad aktualną sytuacją finansową klubu. Burmistrz Zawodnik zapewnił, że na październikowej sesji Rady Miasta stanie uchwała o przesunięciu dodatkowych pieniędzy na działalność KS Proch.

 

- Jestem też umówiony na spotkanie z prezesem MESKO w Skarżysku-Kamiennej. Uważam, że MESKO powinno mieć swój wkład w działalność społeczną na terenie Pionek. Miasto w przeszłości pomagało tej firmie w sposób znaczący – stwierdził Zawodnik.

 

Podczas zebrania rozmawiano również o postawie drużyny seniorów w rundzie jesiennej czwartej ligi.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.