Dziś mamy 20 lipca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

13 lipca - 0:2 (0:0) Broń Radom (III liga)

20 lipca - 1:0 (1:0) Granat Skarżysko (IV liga)

24 lipca - Zamłynie Radom (LO)

3 sierpnia - Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga)

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:2 (0:0) Broń Radom
13 lipca Godzina 11:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

We wtorek Proch Pionki zaczyna zimowe przygotowania

Data publikacji: 13-01-2019r. Godz. 14:00

We wtorek (15.01) po blisko dwumiesięcznej przerwie zimowej piłkarze Prochu Pionki spotkają się na pierwszym treningu. Trener Robert Rogala zaplanował w okresie przygotowawczym siedem gier kontrolnych. Pierwszy mecz sparingowy 26 stycznia z Oskarem Przysucha.

We wtorek Proch Pionki zaczyna zimowe przygotowania

"Biało-zieloni" po rundzie jesiennej zajmują trzecie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera, KS Warka. Praca wykonana zimą ma zaprocentować już na początku wiosny, bo ważne mecze z Centrum i KS Warka na wyjeździe zostaną rozegrane w pierwszej części rundy rewanżowej.

 

- Treningi będą odbywać się trzy razy w tygodniu. Zagramy sporo sparingów, żeby każdy z zawodników pokazał swoją wartość dla tego zespołu. Popracujemy też nad zmianą ustawienia na bardziej ofensywne, bo wiosną musimy zdobywać bramki i punkty – zapowiada trener Robert Rogala.

 

Na razie żaden z piłkarzy, którzy grali jesienią nie zapowiedział, że będzie chciał zmienić klub. Po poważnej kontuzji i rocznej przerwie od futbolu do regularnych treningów wróci bramkarz Michał Majos. Przygotowania z drużyną zacznie też drugi z kontuzjowanych ostatnio zawodników, Mateusz Kołodziej.

 

- Kilka telefonów wykonał i rozmawiałem z piłkarzami, którzy byliby ewentualnym wzmocnieniem dla Prochu. Na konkrety jeszcze za wcześnie. Kadrę chciałbym mieć znaną pod koniec stycznia – przyznaje trener Prochu.

 

Zimą piłkarze Prochu Pionki zagrają siedem gier kontrolnych. Rywale będą o różnej skali trudności, przeważają czwartoligowcy, ale jest też jeden przeciwnik z klasy A (Oronka Orońsko). Co ciekawe "biało-zieloni" będą sprawdzać swoją formę z przeciwnikami z trzech województw. Początek rundy wiosennej w Lidze Okręgowej 16/17 marca. Proch na inaugurację zagra u siebie z Pilicą Nowe Miasto.

 

Gry kontrolne

26 stycznia - Oskar Przysucha (IV liga)

2 lutego - Radomiak II Radom (IV liga)

9 lutego - Nida Pińczów (IV liga)

16 lutego - Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

20 lutego (środa) - Oronka Orońsko (klasa A)

23 lutego - wolny termin

27 lutego (środa) - Energia Kozienice (IV liga)

2 marca - wolny termin

9 marca - MKS Ryki (IV liga)

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.