U-15

U-13

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Trzy czerwone kartki w Nowym Mieście. Coraz ciekawiej w dole tabeli. W środę ważny mecz Zwolenianka - Zawisza

Data publikacji: 03-06-2018r. Godz. 16:01

W bardzo gorącej atmosferze kończyło się ostatnie spotkanie 32. kolejki Ligi Okręgowej, w którym Pilica Nowe Miasto przegrała u siebie z Zamłyniem Radom 1:4. Trzej zawodnicy Pilicy dostali czerwone kartki, a trener Łukasz Wiśnik został odesłany na trybuny. Do końca o utrzymanie walczą Mogielanka i Gracja. Obie ekipy po ostatnich zwycięstwach wciąż mają matematyczne szanse, żeby obronić się przed degradacją do klasy A. W środę "mecz o sześć punktów" w Zwoleniu, gdzie miejscowa Zwolenianka w zaległym spotkaniu zmierzy się z Zawiszą Sienno.

Pilica Nowe Miasto przegrała 1:4 z Zamłyniem Radom, a trzej jej zawodnicy zobaczyli czerwone kartki

Piłkarzom Gracji charakteru i ambicji odmówić nie można. Przegrywali u siebie 0:2 z Zawiszą i w ciągu dziesięciu minut drugiej połowy zdołali odrobić straty. Do zwycięstwa drużynę poprowadził dwoma bramkami grający trener, Paweł Kopeć. Ten mecz, to idealny przykład tego, że w tym sezonie LO nie ma miękkiej gry i zażarta walka będzie toczyć się do ostatniej kolejki.

Podobnie było w Mogielnicy. Mogielanka kolejny raz udowodniła, że u siebie jest naprawdę mocna. Dwie kolejne bramki zdobył kapitan i najlepszy snajper zespołu, Przemysław Ostrowski.

Sprawiedliwy podział punktów w Szydłowcu. Ładną bramkę dla Skaryszewianki, już dwunastą w sezonie, zdobył Michał Bednarek.

Trzy mecze, trzy zwycięstwa, bramki 8:0 - to bilans Mazowsza Grójec odkąd trenerem tej drużyny jest kapitan zespołu, Daniel Złoch. W sobotę ekipa z Grójca przywiozła trzy cenne punkty z trudnego terenu w Wierzbicy i nadal liczy się w grze o drugie miejsce. Zwycięską bramkę strzelił Michał Orłowski wykorzystując najsilniejszą broń Mazowsza, czyli wrzut z autu.

Legion Głowaczów grając ostatnie 30 minut w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Piotra Mąkosy poradził sobie ze Zwolenianką Zwoleń. Bardzo ważną bramkę w końcówce strzelił Tomasz Banach.

W bardzo "elektrycznej" atmosferze przebiegał mecz w Nowym Mieście, a szczególnie jego druga połowa. Dwaj piłkarze Pilicy, Michał Rzepkowski i Karol Karwowski, wylecieli z boiska po drugiej żółtej i czerwonej kartce. Trener Łukasz Wiśnik za krytykę pracy sędziego został odesłany na trybuny. Jakby tego było mało, to po meczu czerwoną kartkę zobaczył kolejny zawodnik Pilicy, Marcin Salamon, który w dosadnych słowach ocenił pracę sędziego Pawła Sobieraja.

Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec 0:1 (0:1), Orłowski 35.

Centrum Radom - KS Warka 5:3 (2:3), Hebda 8, 17, Strzelecki 50 z karnego, Tworzewski 54, Mateusz Majewski 88 - Michał Majewski 20 z karnego, Jałocha 44, Mińkowski 45.

Szydłowianka Szydłowiec - Skaryszewianka Skaryszew 1:1 (1:1), Łęcki 12 - M.Bednarek 25.

Iłżanka Kazanów - Powiślanka Lipsko 2:0 (1:0), Michalik 18, Wróblewski 48.

Mogielanka Mogielnica - Jodła Jedlnia-Letnisko 3:2 (2:1), 2 Ostrowski z karnych, Jaworski - Skowroński 26, 56.

Legion Głowaczów - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (0:0), Wolski 48, Banach 85 - Wójcik.

Gracja Tczów - Zawisza Sienno 3:2 (0:1), 2 Kopeć, B.Kosowski - Młynek, M.Klaus.

Pilica Nowe Miasto - Zamłynie Radom 1:4 (1:2), Karwowski 30 - Trojanowski 19, 27, Szubiński 52, 77.