Dziś mamy 24 czerwca 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Rewanżowy mecz barażowy o awans do IV ligi

25 czerwca (wtorek), godz. 18:00

Olimpia Warszawa - Proch Pionki

Ostatni mecz

Proch Pionki 0:1 (0:1) Olimpia Warszawa
22 czerwca Godzina 18:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

To był naprawdę fajny obóz! Proch U-15 pracuje przed rundą wiosenną

Data publikacji: 17-02-2019r. Godz. 18:40

Piłka nożna powinna sprawiać radość – właśnie takie hasło mogłoby być motywem przewodnim zimowych przygotowań drużyny trampkarzy KS Proch U-15. Zespół trenera Kamila Marszałka w okresie ferii odbył bardzo ciekawy obóz przygotowawczy. Oprócz wyczerpujących treningów było też mnóstwo atrakcji, a lista jest tak długa, że nie wiadomo od czego zacząć. Podsumowaniem pierwszej części przygotowań był wyjazdowy mecz kontrolny przegrany 0:1 z Wisłą Puławy.

To był naprawdę fajny obóz! Proch U-15 pracuje przed rundą wiosenną

OBÓZ PEŁEN WRAŻEŃ

Taki obóz to prawdziwe "złoto". Przełom stycznia i lutego był bardzo pracowity dla zawodników z rocznika 2004/2005. Trener Kamil Marszałek przygotował bardzo rozbudowany program obozu dochodzeniowego na własnych obiektach. Oprócz tradycyjnych treningów piłkarskich były też: zajęcia w sali fitness z trenerem personalnym Mateuszem Kubicą połączone z pomiarami przyspieszenia przy użyciu fotokomórki, motoryczny trening bokserski z zawodowym pięściarzem z Pionek Rafałem Grabowskim, pomiar masy ciała i Beep Test, treningi na siłowni pod okiem instruktorów Jacka Uliasza i Erwina Kisiela, sprawdzian zwinności na ściance wspinaczkowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przygotowany przez nauczyciela z "Czerwonego" Mariusza Wrochnę, rekreacja na basenie, lodowisku i w Centrum Odnowy Biologicznej, treningi wytrzymałościowe w terenie i motoryczne na "orliku" przy ul. Leśnej, wizyta w kinie Centrum Aktywności Lokalnej na filmie „Gwiazdy”. Do tego codziennie obiad, naturalne izotoniki i owoce. Każdy z trenujących piłkarzy został wyposażony w klubowy t-shirt i kamizelkę odblaskową z herbem miasta Pionki. A to i tak nie wszystko…

 

 

Po meczu towarzyskim z Wisłą Puławy zawodnicy drużyny U-15 wybrali się na spotkanie PGNiG Superligi piłki ręcznej Azoty Puławy - Stal Mielec.

 

W PUŁAWACH Z GWIAZDAMI EKSTRAKLASY

Podsumowaniem obozu był wyjazdowy mecz towarzyski z Wisłą Puławy przegrany po niezłej grze 0:1 (0:0). Przy okazji wizyty w Puławach trampkarze Prochu mogli obejrzeć mecz PGNiG Superligi piłki ręcznej Azoty Puławy – Stal Mielec, a potem zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na parkiecie z reprezentantem Polski, Bartoszem Jureckim. Dodatkowymi atrakcjami były wizyta w SPA "Oskar" i spacer Bulwarem Wiślanym.

 

Dużo pracy, mnóstwo pozytywnych wrażeń, budowanie atmosfery, bo przecież piłka nożna musi cieszyć. Tak trzymać! Wiosna będzie Prochu U-15!

 

 

Ciekawy i intensywny trening motoryczny trampkarze Prochu przeszli pod okiem Rafała Grabowskiego, zawodowego pięściarza z Pionek.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.