Dziś mamy 16 lipca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

14.07, godz. 11:00 - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1)

21.07, godz. 11:00 - Drogowiec Jedlińsk

28.07, godz. 12:00 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

sobota/niedziela 4/5 sierpnia, godz. ??

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki

Proch Pionki U-19 - Królewscy Jedlnia

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Pilica Nowe Miasto - Proch

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Remis w derbach na szczycie. Sokół strzela, jak z karabinu. Ważne wygrane Skaryszewianki i Mogielanki

Data publikacji: 10-05-2018r. Godz. 17:18

Dominik Sokół z rezerw Radomiaka strzelił w środę swoją osiemnastą bramkę w rundzie wiosennej. Na pozycję wicelidera awansował Proch Pionki, bo Mazowsze Grójec straciło dwa punkty w derbach powiatu z Warką. Dla ekipy z miasta piwa był to już szósty remis w rundzie wiosennej. Mogielanka strzeliła zwycięską bramkę w końcówce, potem broniła wyniku w dziesiątkę i pogrążyła w ten sposób Grację Tczów.

Remis w derbach na szczycie. Sokół strzela, jak z karabinu. Ważne wygrane Skaryszewianki i Mogielanki
Najbliższy rywal 'biało-zielonych' Powiślanka Lipsko pewnie ograła Zamłynie Radom

W meczu "o sześć punktów" Mogielanka w dramatycznych okolicznościach pokonała 2:1 Grację Tczów. Zwycięski gol dla gospodarzy padł w końcówce po strzale Piotra Pietrzaka. Drużyna z Mogielnicy broniła wyniku w dziesiątkę, bo kilka minut później czerwoną kartkę zobaczył Dariusz Namielski.

 

Skaryszewianka szybko otrząsnęła się po klęsce z Radomiakiem i zainkasowała bezcenne punkty z zawsze solidną Pilicą Nowe Miasto.

 

Tylko mniej więcej przez kwadrans zanosiło się na niespodziankę w Zwoleniu. Miejscowa Zwolenianka po bramce z rzutu karnego Patryka Wójcika prowadziła 1:0 z Radomiakiem II. Lider tym razem nie sięgnął po wzmocnienia z pierwszej drużyny, ale jak ma się w składzie takich zawodników, jak Jabłoński, Kucharski, bramkostrzelny wiosną Sokół (już 18 bramek w rundzie rewanżowej), Gilewski czy Winsztal, to o punkty można być spokojnym. Liderowi ze Zwolenia w pewnym zwycięstwie nie przeszkodziło nawet to, że trawa była ciut za wysoka.

 

Coraz niżej w tabeli jest Zawisza. Piłkarze z Sienna wiosną ugrali zaledwie 4 punkty i do końca będą bronić się przed degradacją do klasy A. W środę dla zespołu trenera Sieczki żadnej litości nie miał Orzeł Wierzbica.

 

Piłkarze Jodły nie strzelili żadnej bramki, a wygrali 2:0 z Iłżanką. W trafianiu do siatki wyręczali ich zawodnicy z Kazanowa. A pierwszy gol samobójczy śmiało nadaje się do programu "piłkarskie jaja".

 

Dużo emocji dostarczyły derby powiatu grójeckiego. Były cztery bramki i dwa rzuty karne. Warka do przerwy prowadziła 2:0, ale w końcówce to Mazowszu niewiele zabrakło do tego, żeby zgarnąć całą pulę. Dwie bramki dla ekipy z Grójca zdobył Rafał Sobczak, który pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie. Dla Warki był to już szósty remis w rundzie wiosennej.

 

Nadal mocno pod górkę ma Legion Głowaczów. Drużynie trenera Kocyka nie można odmówić chęci i zaangażowania, ale brakuje strzelanych bramek. Wiosną piłkarze Legionu zdobyli tylko osiem goli. Centrum złapało drugi oddech po odpadnięciu z Pucharu Polski i powoli wraca na zwycięską ścieżkę.

 

Powiślanka w nieco ponad kwadrans załatwiła sprawę w Radomiu. Zamłynie zaczęło strzelać gole dopiero wtedy, jak w zespole rywali na boisku pojawili się gracze rezerwowi.

 

KS Warka - Mazowsze Grójec 2:2 (2:0), Witan 12 z karnego, Bubiec 31 - Sobczak 51 z karnego, 60.

Zamłynie Radom - Powiślanka Lipsko 2:4 (0:3), Wasilewski 64, Kubica 72 - Jabłoński 3, Gardynik 12, Fulara 18, Bajor 56.

Zwolenianka Zwoleń - Radomiak II Radom 1:5 (1:3), Wójcik 14 z karnego - Sokół 21, 39, Kucharski 27 z karnego, 65, Gilewski 78.

Zawisza Sienno - Orzeł Wierzbica 1:6 (0:3), S.Klaus 47 - Dziurzyński 10, 30, Jaworski 17, 60, Bartosiak 71, Szczepanik 89.

Mogielanka Mogielnica - Gracja Tczów 2:1 (0:1), Dudek 60, Pietrzak 82 - Lesisz 32.

Jodła Jedlnia-Letnisko - Iłżanka Kazanów 2:0 (1:0), samobójcza Ginał 32, samobójcza Dypa 55.

Skaryszewianka Skaryszew - Pilica Nowe Miasto 3:1 (2:0), Cioch 15, 35, Bednarek 60 - Pędzikowski 67.

Legion Głowaczów - Centrum Radom 0:1 (0:1), Strzelecki 42 z karnego.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.