Dziś mamy 22 lutego 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

MECZE KONTROLNE

27.01, godz. 17:00 - 2:1 (2:0) Oskar Przysucha (boisko MOSiR Radom)

2.02, godz. 9:00 - 3:0 (1:0) Radomiak II Radom (boisko MOSiR Radom)

9.02, godz. 13:00 - 7:0 (2:0) Nida Pińczów (Staszów)

16.02, godz. 13:00 - 3:1 (1:1) Jodła Jedlnia-Letnisko (boisko MOSiR Radom)

20.02, godz. 20:30 - 6:0 (2:0) Oronka Orońsko (boisko MOSiR Radom)

26.02, godz. 18:30 - LKS Promna (Grójec)

27.02, godz. 18:00 - Energia Kozienice (Kozienice)

2.03 - wolny termin

9.03 - Ruch Ryki

 

16. kolejka Ligi Okręgowej

16 marca, godz. ??

Proch - Pilica Nowe Miasto

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Iłżanka Kazanów
10 listopada Godzina 13:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Proch wygrał z Jodłą 2:1 w pierwszym wakacyjnym sparingu. Było sporo zmian w składzie

Data publikacji: 15-07-2018r. Godz. 20:05

- Zwycięstwo cieszy, jednak styl pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Mamy teraz czas na poprawę niektórych, przede wszystkim taktycznych elementów gry - tak Robert Rogala oceniał swój debiutancki mecz w roli trenera Prochu. W sobotę na bocznym boisku stadionu w Pionkach "biało-zieloni" w pierwszej wakacyjnej grze kontrolnej pokonali 2:1 Jodłę Jedlnia-Letnisko. W przyszłą sobotę (21.07) kolejny sparing, w którym rywalem będzie IV-ligowy Drogowiec Jedlińsk.

Proch wygrał z Jodłą 2:1 w pierwszym wakacyjnym sparingu. Było sporo zmian w składzie

Proch Pionki - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1), Daniel Barzyński 25, Mateusz Szczepański 60 - Kamil Skowroński.

Proch: testowany I (46' testowany II, 85' Oko) - testowany III, Jaroszek, Kapusta, Pachlerski - Joel, Kisiel, Kołodziej, testowany IV, Barzyński - Szczepański oraz Tkaczyk, Nqabeni, Warchoł, Trzos, testowany V.

 

Ze względu na wymianę bramek na płycie głównej sobotni sparing został rozegrany na bocznym boisku. Wąski i nierówny plac gry na pewno nie sprzyjał budowaniu akcji przez obydwa zespoły. W drużynie Prochu z różnych względów zabrakło aż ośmiu zawodników z rundy wiosennej. Nie zagrali Pryciak, Mucha, Kowalkowski, Denkiewicz, Cierzuch, Sobieraj, Nowocień i Kozicki. Ze względu na pracę w nowym sezonie nie zagra też raczej bramkarz Artur Zawodnik. Trener Robert Rogala przyglądał się grze pięciu testowanych zawodników: dwóch bramkarzy, prawego obrońcy i dwóch środkowych pomocników.

 

W pierwszej połowie spotkanie toczyło się przy lekkiej przewadze Jodły, ale to Proch otworzył wynik. Po rozegraniu rzutu wolnego płaskim strzałem z okolicy 20 metra na 1:0 trafił Daniel Barzyński. Rywale największe zagrożenie stwarzali ze stałych fragmentów gry. Po jednym z dośrodkowań środkowi obrońcy nie potrafili wybić piłki i wyrównał Kamil Skowroński, najlepszy strzelec Jodły w minionym sezonie.

 

Po przerwie kibice zobaczyli zupełnie inny Proch. Grający ofensywnie, wyprowadzający szybkie kontry i stwarzający okazje strzeleckie. Dwie dobre okazje zmarnował Kameruńczyk Joel. Wynik ustalił Mateusz Szczepański, który dostał dobre dogranie od Barzyńskiego, ograł obrońcę rywali i huknął pod poprzeczkę.

 

- Przy tak dużych zmianach w składzie trudno było oczekiwać składnych akcji z naszej strony. Nie ułatwiał też tego stan boiska. Gdybyśmy zachowali trochę więcej zimnej krwi, to można było wygrać to spotkanie wyżej - ocenia swój pierwszy mecz w roli trenera Prochu, Robert Rogala. - Nowi zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Prawy obrońca wykazywał spore chęci do gry, co chwilę włączając się do akcji ofensywnych. Dobre wrażenie pozostawili po sobie obaj bramkarze. Co do dwóch środkowych pomocników, to nie mogli w pełni pokazać swoich możliwości, bo utrudniał to stan boiska - dodaje Rogala. 

 

W przyszłą sobotę (21.07) o godzinie 11:00 na głównym boisku w Pionkach drugi mecz kontrolny, w którym rywalem będzie IV-ligowy Drogowiec Jedlińsk. Zapraszamy!

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.