U-14

Jakub Drab I - 12

U-12

Michał Drab - 12

Pobudka Centrum. Mazowsze w sztosie. W Zwoleniu i Szydłowcu nie doczekali się zwycięstw

Data publikacji: 11-09-2017r. Godz. 18:50

Już tylko cztery drużyny w Lidze Okręgowej pozostają bez porażki. W 6. kolejce po raz pierwszy przegrały Proch i Zawisza. Na pozycji lidera umocniło się Mazowsze Grójec, które przejechało się po Skaryszewiance Skaryszew.

Orzeł Wierzbica jesienią jest nadal bez porażki. W sobotę drużyna trenera Rafała Stąpóra pokonała 2:1 Legion Głowaczów

Nie było niespodzianki w Radomiu. Rezerwy Radomiaka zgodnie z oczekiwaniami pewnie pokonały beniaminka z Tczowa. Chociaż po meczu trener Paweł Potent miał zastrzeżenia do swojego zespołu i przyznał, że jego drużyna momentami dostosowała się poziomem gry do przeciwnika.

Dwie różne połowy w meczu z Legionem Głowaczów zagrał Orzeł Wierzbica. Do przerwy piłkarze trenera Rafała Stąpóra zdecydowanie przeważali, ale udało im się strzelić tylko jedną bramkę. Gola do szatni zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Paweł Czarnecki. W drugiej odsłonie Legion odważniej zaatakował i w 70. minucie za sprawą strzału Łukasza Krupy z rzutu wolnego zdobył kontaktową bramkę na 1:2. Na więcej piłkarzom z Głowaczowa zabrakło już czasu. W ostatnich minutach mecz się zaostrzył i sędzia Paulina Erbel pokazała dwie czerwone kartki Karolowi Pawlonce i Jakubowi Wolskiemu.

Nie zwalnia tempa Mazowsze Grójec, które po sześciu kolejkach ma komplet punktów i imponujący bilans bramek 28:4. Tym razem drużyna Tomasza Sokołowskiego przejechała się po Skaryszewiance.

Kompletnie zawiodła Zwolenianka, która w niczym nie przypominała zespołu z meczu z Prochem. Powiślanka przyjechała do Zwolenia, jak po swoje i już do przerwy rozstrzygnęła losy spotkania. Piłkarzom trenera Krzysztofa Oczkowskiego mówiąc po męsku zabrakło trochę "cohones".

Z dna tabeli nie może podnieść się Szydłowianka Szydłowiec, która doznała piątej porażki w szóstym meczu. Tym razem u siebie 0:1 z KS Warka. Jedyną bramkę meczu zdobył doświadczony Piotr Madetko.

Iłżanka Kazanów już do przerwy rozstrzelała Mogielankę prowadząc 6:1. Ostatecznie skończyło się na 6:3. Piłkarze beniaminka z Mogielnicy w sześciu meczach stracili już 23 bramki.

Po czterech porażkach z rzędu obudziło się Centrum Radom i przywiozło komplet punktów z trudnego terenu w Nowym Mieście. Chociaż to Pilica pierwsza strzeliła bramkę po prostym błędzie bramkarza Pape Samba. Centralni odpowiedzieli bardzo szybko trafieniem z rzutu karnego Roberta Grylaka. W końcówce rywali dobili Kacper Jedynak i Iwan Dynya

Klasyczny pojedynek do pierwszego celnego ciosu stoczyli piłkarze Zamłynia i Zawiszy. Decydujące trafienie zadali radomianie po golu Mateusza Kubicy. Dla zespołu z Sienna była to pierwsza porażka w rundzie jesiennej.

Radomiak II Radom - Gracja Tczów 3:0 (2:0), Sokół 20, Bogacz 25, Gilewski 84.

Pilica Nowe Miasto - Centrum Radom 1:3 (1:1), samobójcza Samb 26 - R.Grylak 29 z karnego, Jedynak 82, Dynya 88.

Szydłowianka Szydłowiec - KS Warka 0:1 (0:1), Madetko 23.

Iłżanka Kazanów - Mogielanka Mogielnica 6:3 (6:1), Wróblewski 4, Owczarek 8, 34, Ciechanowski 13, 44, Chmielewski 38 - Jaworski 27, Ostrowski 58, Kruk 84.

Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew 6:0 (4:0), Zieliński 20, Lisiecki 26, Sobczak 36, Czerepok 45, Grodzki 47, O.Sygnarek 76.

Zwolenianka Zwoleń - Powiślanka Lipsko 2:4 (0:3), Wójcik 55, Kośmiński 71 - Bzikot 11, Skorupa 23, Gajos 27, Bajor 61.

Orzeł Wierzbica - Legion Głowaczów 2:1 (1:0), Czarnecki 43, Jaworski 61 - Krupa 70.

Zamłynie Radom - Zawisza Sienno 1:0 (0:0), Kubica 82.