Dziś mamy 19 sierpnia 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

piątek 23 sierpnia, godz. 17:00

2. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy Młodszych U-14 grupa 2 (2006)

Proch Pionki - AP Żyrardowianka Żyrardów

 

sobota 24 sierpnia, godz. 11:00

1. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-13 grupa 2 (2007)

Proch Pionki - Jedlnia Dzieciom

 

sobota 24 sierpnia, godz. 17:00

3. kolejka IV ligi

Proch Pionki - Józefovia Józefów

 

wtorek 27 sierpnia, godz. ??

II runda okręgowego Mirax Pucharu Polski

KS Wysokin - Proch Pionki

Ostatni mecz

Wilga Garwolin 1:3 (0:0) Proch Pionki
17 sierpnia Godzina 17:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

Nowe rozdanie w ligach młodzieżowych. Wiosną Proch będzie miał dwie drużyny

Data publikacji: 12-02-2019r. Godz. 21:17

Radomski OZPN ogłosił podział lig młodzieżowych na rundę wiosenną 2019. Klub Sportowy Proch będą reprezentowały dwie drużyny: trampkarze U-15 (rocznik 2004) oraz młodziki U-13 (rocznik 2006). Niestety nie wystartuje liga juniorów U-19, bo...było za mało chętnych.

Nowe rozdanie w ligach młodzieżowych. Wiosną Proch będzie miał dwie drużyny

JUNIORZY U-19: TRENER ERWIN KISIEL

Ligi juniorów w najstarszej kategorii wiekowej (rocznik 2000/2001), to problem nie tylko okręgu radomskiego. W Warszawie udało się skompletować dwie grupy, które będą miały w sumie...dziewięć drużyn. Nieco lepiej jest w I lidze wojewódzkiej A1, bo dwie grupy i piętnaście zespołów (w tym dwa nasze: Energia Kozienice i KS Warka). W okręgu Ciechanów-Ostrołęka liga juniorów A1 także nie wystartuje, a w Siedlcach (to już hit) jesienią stworzono takie rozgrywki tylko dla dwóch drużyn, które rywalizowały jedynie ze sobą! Natomiast w Płocku jesienią w tym roczniku było dwanaście ekip podzielonych na I i II ligę. Z tego szybkiego porównania wychodzi, że Radomski OZPN wypada dość blado.

 

Z powodu braku chętnych do gry drużyna trenera Erwina Kisiela kończy swoją przygodę w rozgrywkach młodzieżowych. Zdecydowana większość zawodników zespołu U-19 wkrótce wejdzie w wiek seniora. Część będzie dobijała się do kadry pierwszej drużyny, a inni spróbują szczęścia na wypożyczeniach w innych klubach.

 

TRAMPKARZE U-15: TRENER KAMIL MARSZAŁEK

Po słabej rundzie jesiennej drużyna z rocznika 2004/2005 spadła do Radomskiej II Ligi. Mocno wierzymy, że szybko się odbuduje i błyskawicznie wróci do gry z najlepszymi w okręgu radomskim.

Rywalami podopiecznych trenera Marszałka w rundzie wiosennej Radomskiej II Ligi U-15 grupa 2 będą: Pilica Nowe Miasto, Mogielanka Mogielnica, GKS Belsk Duży, Pilica Białobrzegi, Zwolenianka Zwoleń i Broń II Radom.

 

MŁODZIKI U-13: TRENER PAWEŁ ZAGOŻDŻON

Ciekawie zapowiada się runda wiosenna w wykonaniu zespołu rocznik 2006/2007. Jesienią piłkarze trenera Pawła Zagożdżona należeli do ścisłej czołówki w Radomskiej I Lidze U-13. A może w najbliższych miesiącach pokuszą się o niespodziankę i kolejny krok naprzód. Trzymamy kciuki!

Rywalami będą: Energia Kozienice, Młodzik Radom, Junior Radom, Broń Radom oraz beniaminkowie Pilica Nowe Miasto, Pilica Białobrzegi i Orlik Radom.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.