Dziś mamy 19 kwietnia 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

21. kolejka Ligi Okręgowej

20 kwietnia (sobota), godz. 14:00

KS Warka - Proch Pionki

Ostatni mecz

Proch Pionki 3:0 (1:0) Legion Głowaczów
13 kwietnia Godzina 16:00

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Nowe rozdanie w ligach młodzieżowych. Wiosną Proch będzie miał dwie drużyny

Data publikacji: 12-02-2019r. Godz. 21:17

Radomski OZPN ogłosił podział lig młodzieżowych na rundę wiosenną 2019. Klub Sportowy Proch będą reprezentowały dwie drużyny: trampkarze U-15 (rocznik 2004) oraz młodziki U-13 (rocznik 2006). Niestety nie wystartuje liga juniorów U-19, bo...było za mało chętnych.

Nowe rozdanie w ligach młodzieżowych. Wiosną Proch będzie miał dwie drużyny

JUNIORZY U-19: TRENER ERWIN KISIEL

Ligi juniorów w najstarszej kategorii wiekowej (rocznik 2000/2001), to problem nie tylko okręgu radomskiego. W Warszawie udało się skompletować dwie grupy, które będą miały w sumie...dziewięć drużyn. Nieco lepiej jest w I lidze wojewódzkiej A1, bo dwie grupy i piętnaście zespołów (w tym dwa nasze: Energia Kozienice i KS Warka). W okręgu Ciechanów-Ostrołęka liga juniorów A1 także nie wystartuje, a w Siedlcach (to już hit) jesienią stworzono takie rozgrywki tylko dla dwóch drużyn, które rywalizowały jedynie ze sobą! Natomiast w Płocku jesienią w tym roczniku było dwanaście ekip podzielonych na I i II ligę. Z tego szybkiego porównania wychodzi, że Radomski OZPN wypada dość blado.

 

Z powodu braku chętnych do gry drużyna trenera Erwina Kisiela kończy swoją przygodę w rozgrywkach młodzieżowych. Zdecydowana większość zawodników zespołu U-19 wkrótce wejdzie w wiek seniora. Część będzie dobijała się do kadry pierwszej drużyny, a inni spróbują szczęścia na wypożyczeniach w innych klubach.

 

TRAMPKARZE U-15: TRENER KAMIL MARSZAŁEK

Po słabej rundzie jesiennej drużyna z rocznika 2004/2005 spadła do Radomskiej II Ligi. Mocno wierzymy, że szybko się odbuduje i błyskawicznie wróci do gry z najlepszymi w okręgu radomskim.

Rywalami podopiecznych trenera Marszałka w rundzie wiosennej Radomskiej II Ligi U-15 grupa 2 będą: Pilica Nowe Miasto, Mogielanka Mogielnica, GKS Belsk Duży, Pilica Białobrzegi, Zwolenianka Zwoleń i Broń II Radom.

 

MŁODZIKI U-13: TRENER PAWEŁ ZAGOŻDŻON

Ciekawie zapowiada się runda wiosenna w wykonaniu zespołu rocznik 2006/2007. Jesienią piłkarze trenera Pawła Zagożdżona należeli do ścisłej czołówki w Radomskiej I Lidze U-13. A może w najbliższych miesiącach pokuszą się o niespodziankę i kolejny krok naprzód. Trzymamy kciuki!

Rywalami będą: Energia Kozienice, Młodzik Radom, Junior Radom, Broń Radom oraz beniaminkowie Pilica Nowe Miasto, Pilica Białobrzegi i Orlik Radom.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.