Dziś mamy 25 czerwca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KS Proch

Miejska Hala Sportowa przy ul. Sosnowej 3

Piątek 29 czerwca, godz. 17:00 - I termin lub godz. 17:30 - II termin

 

Mecze kontrolne

14.07 - LKS Promna

21.07 - Drogowiec Jedlińsk

28.07 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

niedziela 5 sierpnia, godz. ??

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Na wyjazdach im nie szło, ale ligę utrzymali. Podsumowanie jesieni Prochu U-14

Data publikacji: 26-12-2017r. Godz. 16:33

Pokazali charakter, walczyli do końca i zasłużyli na utrzymanie. Runda jesienna w wykonaniu Prochu Pionki rocznik 2004 trenera Kamila Marszałka miała swoje blaski i cienie. Najważniejsze, że udało się ostatecznie utrzymać w Radomskiej I Lidze. Proch U-14 zakończył rok na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów w czternastu meczach.

Na wyjazdach im nie szło, ale ligę utrzymali. Podsumowanie jesieni Prochu U-14

Pierwsza część rundy to jedno wielkie pasmo niepowodzeń. Zaczęło się od przegranej w dramatycznych okolicznościach z Bronią II Radom 5:6, chociaż w ostatniej minucie była szansa, żeby wyrównać z rzutu karnego. Potem przyszły wyjazdowe porażki po słabych meczach w Warce i Nowym Mieście. Na półmetku jesieni trzeba było być sporym optymistą, żeby wierzyć w utrzymanie. Tym bardziej, że rewanże zaczęły się od klęski 2:7 w Radomiu z Bronią II. Dlatego tym bardziej cieszy fakt, że mimo problemów kadrowych zespół pokazał charakter i niemal rzutem na taśmę zapewnił sobie utrzymanie. Zwyczajnie szkoda marnować czasu na grę ze słabszymi rywalami w II lidze, bo tam raczej trudno o jakiekolwiek wnioski i nauki.

 

 

Czołowym zawodnikiem i najlepszym strzelcem Prochu U-14 w rundzie jesiennej był Jakub Drab I.

 

PLUSY I MINUSY

Piłkarze Prochu U-14 słabo spisywali się w spotkaniach wyjazdowych. W siedmiu jesiennych meczach poza Pionkami ugrali tylko dwa punkty. Zdecydowanej poprawy wymaga też gra w defensywie, bo drużyna trenera Marszałka w każdym z czternastu pojedynków traciła przynajmniej jedną bramkę. Duży plus za zrealizowanie celu, czyli utrzymanie się wśród najlepszych w Radomskiej I Lidze rocznika 2004. Cieszy progres kilku zawodników rezerwowych oraz to, że zespół pokazał charakter i do końca walczył o swoje.

 

CZOŁOWI ZAWODNICY

Pierwszoplanowymi postaciami zespołu byli: najlepszy strzelec Jakub Drab I (12 bramek) oraz dwaj kadrowicze reprezentacji Radomskiego OZPN rocznik 2005, Adam Zbyszyński - człowiek od czarnej roboty w środku pola i bramkarz Kuba Procki. Niezłą rundę zaliczyli też Filip Molenda oraz zwłaszcza w drugiej połowie jesieni dwaj rezerwowi, Mateusz Wrochna i Jakub Drab II.

 

OCENA TRENERA

Kamil Marszałek: - Zrealizowaliśmy cel, jaki założyliśmy sobie przed rozgrywkami. Początek rundy był słaby w naszym wykonaniu. Tylko jedno zwycięstwo i cztery porażki. Druga część już znacznie lepsza, gdzie zanotowaliśmy cztery zwycięstwa i dwa remisy. Cieszy to, że kilku dotychczasowych zmienników "odpaliło". Na uwagę zasługuje też fakt, że mieliśmy swoich zawodników w reprezentacji Radomskiego OZPN rocznik 2005, która wygrała zmagania na Mazowszu. Nie lubię oceniać personalnie. Z pewnością kilku chłopaków grało na bardzo dobrym poziomie, ale także kilku nie pokazało pełni swoich możliwości. Gratuluję czołowym drużynom naszej ligi i dziękuję, że do końca zachowały się profesjonalnie.

 

 

Pewnym punktem drużyny był bramkarz Kuba Procki. Nieźle spisywał się również w kadrze okręgu radomskiego rocznik 2005, do której regularnie otrzymywał powołania.

 

RUNDA JESIENNA 2017 - STATYSTYKI

 

Dom: 5 zwycięstw - 0 remisów - 2 porażki, bramki 25:17

Wyjazd: 0 zwycięstw - 2 remisy - 5 porażek, bramki 8:23

Razem: 5 zwycięstw - 2 remisy - 7 porażek, bramki 33:40

 

STRZELCY

12 - Jakub Drab I

6 - Filip Molenda

4 - Filip Broński

2 - Adam Zbyszyński, Mateusz Wrochna, Jakub Drab II

1 - Paweł Kustra, Kacper Marzec, Mateusz Molendowski, Jakub Bondel

+1 bramka samobójcza

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.