Dziś mamy 26 września 2017 roku

Multimedia

Ostatni mecz

Zamłynie Radom 1:0 (0:0) Proch Pionki
24 września Godzina 15:00

Najbliższe wydarzenia

2. kolejka Radomskiej I Ligi U-14 *mecz zaległy

Środa 27 września, godz. 16:30

Proch Pionki - AS Radomiak Radom

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 3

 

U-17

 Mateusz Warchoł, Adrian Pachlerski - 2

 

U-14

Jakub Drab I - 5

 

U-12

Michał Drab - 7

GaleriaNasi sponsorzy

Mariusz Sztobryn pozostaje trenerem KS Proch

Data publikacji: 29-06-2017r. Godz. 09:31

Dotychczasowy trener Mariusz Sztobryn będzie dalej prowadził pierwszy zespół Klubu Sportowego Proch Pionki. Taką decyzję podjął w tym tygodniu Zarząd KS Proch. Po zakończonym spadkiem z IV ligi sezonie 2016/2017 trener Sztobryn oddał się do dyspozycji Zarządu.

Mariusz Sztobryn pozostaje trenerem KS Proch

- Wierzymy w ten zespół i tego trenera. Doświadczenia zdobyte w czwartej lidze na pewno zaowocują z korzyścią dla klubu i mamy nadzieję, że jesienią kibice będą zadowoleni z gry i wyników "biało-zielonych" - mówi Mirosław Lepa, prezes KS Proch.

 

Przygotowania do rundy jesiennej 2017 na boiskach Ligi Okręgowej piłkarze Prochu zaczną we wtorek 11 lipca o godzinie 18:00. W planach jest rozegranie przynajmniej czterech meczów kontrolnych. Rywalami w nich będą Energia Kozienice, Powiślak Końskowola, Legion Głowaczów oraz Jodła Jedlnia-Letnisko.

 

W kadrze klubu na pewno dojdzie do zmian kadrowych. Kilku zawodników ma propozycje z innych lig, inni dostaną wolną rękę w poszukiwaniach nowego klubu, ale mają pojawić się też nowe nazwiska.

 

Mariusz Sztobryn trenerem pierwszej drużyny Prochu Pionki jest od lipca 2015 roku. Przez dwa lata prowadzona przez niego drużyna zanotowała awans (po 18 latach) do czwartej ligi oraz dwa razy z rzędu zagrała w finale okręgowego Pucharu Polski.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.