Dziś mamy 16 lipca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

14.07, godz. 11:00 - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1)

21.07, godz. 11:00 - Drogowiec Jedlińsk

28.07, godz. 12:00 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

sobota/niedziela 4/5 sierpnia, godz. ??

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki

Proch Pionki U-19 - Królewscy Jedlnia

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Pilica Nowe Miasto - Proch

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Liga Okręgowa z nowościami

Data publikacji: 29-06-2017r. Godz. 15:18

Sezon 2017/2018 w Lidze Okręgowej zapowiada się wyjątkowo ciekawie i to nie tylko ze względu na sporą liczbę drużyn, które będą zgłaszać swoje aspiracje do walki o czołowe lokaty. Mamy nadzieję, że w tej grupie znajdzie się również Proch Pionki. O zmianach, jakie nas czekają, poniżej.

Liga Okręgowa z nowościami

1. WIĘCEJ DRUŻYN

Przede wszystkim LO została powiększona z 16 do 18 drużyn. Dołączono rezerwy Radomiaka Radom, które po spadku z okręgówki w sezonie 2014/2015 nie uczestniczyły w rozgrywkach. Taka decyzja spowodowała, że w lidze utrzymała się Zwolenianka Zwoleń, która jeszcze w minioną sobotę mogła czuć się zespołem A-klasowym.

 

Ostatecznie skład Ligi Okręgowej będzie wyglądał następująco: Proch Pionki, Orzeł Wierzbica, Szydłowianka Szydłowiec (spadkowicze), Gracja Tczów (beniaminek), Mogielanka Mogielnica (beniaminek), Radomiak II Radom ("dzika karta"), Mazowsze Grójec, Powiślanka Lipsko, KS Warka, Jodła Jedlnia-Letnisko, Centrum Radom, Zamłynie Radom, Pilica Nowe Miasto, Legion Głowaczów, Zawisza Sienno, Skaryszewianka Skaryszew, Iłżanka Kazanów, Zwolenianka Zwoleń.

 

Pierwsza kolejka wyznaczona została na 12/13 sierpnia. Zasady spadków i awansów mają zostać ustalone w przyszłym tygodniu.

 

2. BEZ MŁODZIEŻOWCÓW

Od rundy jesiennej nie będzie obowiązywał limit dwóch młodzieżowców, którzy powinni przebywać na boisku przez 90 minut w meczu ligowym. Jak to wpłynie na poziom szkolenia i czym kierowali się związkowi działacze – tego nie wiemy.

 

3. WIĘCEJ ZMIAN

Drugą nowością będzie możliwość dokonywania w trakcie meczu nie czterech, ale aż siedmiu zmian! To oznacza, że każdy zawodnik wpisany do protokołu będzie miał szanse pojawić się na boisku. Mecze na pewno się przez to wydłużą, a drużyny grające na czas będą miały okazję zrobić siedem zmian w siedmiu ostatnich minutach, co sprawi, że mniej będzie gry w piłkę, a więcej przestojów.

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.