Proch Pionki - Powiślanka Lipsko 4:1 (3:0)

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 0:2 (0:1)

Proch Pionki 4:1 (3:0) Powiślanka Lipsko
20 października Godzina 15:00

Proch-Magnuszew

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Beniaminek zatrzymał lidera. Cztery gole Ząbkowskiego dla Warki. Dobra forma strzelecka Zamłynia

Data publikacji: 17-09-2018r. Godz. 18:24

Pierwsze punkty w sezonie straciło Centrum Radom remisując 1:1 na boisku beniaminka w Policznej. Miejscowi mieli sporo pretensji o rzut karny, po którym stracili bramkę. Podobnie było w Skaryszewie, gdzie strzał z jedenastu metrów w ostatniej minucie dał remis Skaryszewiance z Powiślanką. Formą strzelecką imponuje Mateusz Kubica z Zamłynia Radom. Cztery gole w pół godziny strzelił Sebastian Ząbkowski z KS Warka.

Piłkarze KS Warka aż 6:1 rozbili Iłżankę Kazanów

Po słabym początku rundy coraz lepiej radzi sobie Skaryszewianka. W sobotę piłkarze trenera Jacka Gogacza urwali punkty Powiślance. Remis to sprawiedliwy wynik, bo obie drużyny miały przynajmniej po dwie super okazje, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stroną. Gospodarze wyrównali po rzucie karnym skutecznie wykonanym w ostatniej minucie przez etatowego egzekutora jedenastek, Macieja Sobonia. Trener Łukasz Gorgoń i piłkarze z Lipska nie ukrywali swojego rozżalenia, że w taki sposób stracili komplet punktów.

Bez większych emocji przebiegł mecz w Głowaczowie. Miejscowy Legion do pojedynku z Pilicą przystępował z olbrzymią nadzieją na odwrócenie złej karty. Niestety to goście z Nowego Miasta potrafili strzelać bramki i zgarnęli komplet punktów. Przy stanie 0:0 bramkarz miejscowych Paweł Krynicki obronił rzut karny.

Zamłynie Radom kolejny raz potwierdziło swoją moc w ofensywie. Zryw Szydłowianki w drugiej połowie sprawił, że ze stanu 3:0 zrobiło się 3:2. Sytuację uspokoił gol Patryka Gregorka zdobyty po szybkiej kontrze. Kolejne dwa trafienia dla Zamłynia zaliczył Mateusz Kubica, który jest na dobrej drodze, żeby pobić swój strzelecki rekord z minionego sezonu (23 gole).

Mała niespodzianka na boisku w Policznej, gdzie miejscowy Gryf urwał pierwsze punkty w sezonie Centrum Radom. Do momentu straty bramki z rzutu karnego, to drużyna trenera Dariusza Kęski wyglądała lepiej. Jedenastka została podyktowana za zagranie ręką, ale z taką decyzją sędziego Norberta Chrząstka długo nie mogli się pogodzić kibice i piłkarze Gryfa. Po zdobyciu gola na 1:1 to "Centralni" ruszyli do przodu. W końcówce mogli jednak dostać drugą bramkę. Po strzale Konrada Kłosa piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Skaryszewianka Skaryszew - Powiślanka Lipsko 1:1 (0:0), Soboń 90 z karnego - C.Jabłoński 70.

KS Potworów - Orzeł Wierzbica 3:1 (1:0), samobójcza Więczasek 25, Rychlicki 60, Krzysztof Tyczyński 75 - Miałkowski 65.

KS Warka - Iłżanka Kazanów 6:1 (1:0), Mińkowski 19 z karnego, Górecki 53, Ząbkowski 59, 65, 75, 86 - Dębski 62.

Legion Głowaczów - Pilica Nowe Miasto 0:2 (0:1), Krzemiński 20, Pędzikowski 78.

Zamłynie Radom - Szydłowianka Szydłowiec 4:2 (1:0), Kubica 31, 51, Szubiński 54, Gregorek 81 - Nogaj 56, Łęcki 69.

Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 0:2 (0:0), Lisiecki 60, Derewicz 85.

Gryf Policzna - Centrum Radom 1:1 (1:0), Alot 44 - Zakrzewski 66 z karnego.