Dziś mamy 25 czerwca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KS Proch

Miejska Hala Sportowa przy ul. Sosnowej 3

Piątek 29 czerwca, godz. 17:00 - I termin lub godz. 17:30 - II termin

 

Mecze kontrolne

14.07 - LKS Promna

21.07 - Drogowiec Jedlińsk

28.07 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

niedziela 5 sierpnia, godz. ??

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

Kisiel strzelił dla Majosa. Debiut nowych strojów. Wokół meczu: kulisy, statystyki, oceny

Data publikacji: 08-04-2018r. Godz. 23:09

Niedzielny mecz w Skaryszewie długo rozpamiętywany nie będzie. "Biało-zieloni" wykonali zadanie i przywieźli do Pionek kolejne trzy punkty. Obyło się bez kontuzji i niepotrzebnej nerwówki. Przed spotkaniem sporo mówiło się o wiosennym przesileniu w pogodzie, co niekoniecznie dobrze wpływało na faworytów (remis Pilicy i porażka Broni w IV lidze, czy remis Mazowsza w derbach powiatu w Mogielnicy). A po spotkaniu głównym tematem był udział Bartka Kozickiego w telewizyjnym programie Familiada na antenie TVP2. Już wkrótce szatnia na Sportowej zatrzęsie się pewnie od "sucharów" przemyconych przez pomocnika Prochu od mistrza dowcipu Karola Strasburgera.

Kisiel strzelił dla Majosa. Debiut nowych strojów. Wokół meczu: kulisy, statystyki, oceny

O tym, że runda wiosenna w Lidze Okręgowej zapowiada się szalenie interesująco wiadomo nie od dzisiaj. Wiadomo też, że ważna będzie siła, potencjał i liczebność kadry. Z tym w Prochu akurat jest nie najgorzej, bo w pierwszych dwóch meczach trener Mariusz Sztobryn w sumie dał szansę gry 20 zawodnikom. Rywalizacja o wyjściowy skład jest bardzo zacięta, a to tylko dobrze wpływa na zespół.

 

 

A mówią, że buty nie grają. Mateusz Szczepański zaczął rundę w nowych korkach i od razu lepiej wygląda też na boisku. Kapitan Prochu miał udział przy trzech z czterech wiosennych bramek strzelonych przez "biało-zielonych".

 

W Skaryszewie "biało-zieloni" po raz pierwszy zagrali w nowych strojach ufundowanych przez firmę Krzyżanowski. Debiut szachownicy tak naprawdę miał wypaść tydzień wcześniej w Pionkach, ale Legion Głowaczów wyszedł w podobnej kolorystyce i nie dało rady. Najważniejsze, że nowe koszulki przyniosły wygraną i oby tak dalej.

 

 

Ostatnie wskazówki tuż przed meczem. Po cywilnemu kontuzjowany Michał Majos i jego zastępca Artur Zawodnik, który udowadnia, że czasu na treningach nie marnował.

 

Na niedzielnym spotkaniu pojawił się kontuzjowany bramkarz Michał Majos. W dalszym ciągu nie wiadomo ostatecznie jak poważny jest jego uraz i ile może potrwać przerwa od gry. Przed meczem Majos pół żartem pół serio rzucił do Erwina Kisiela, żeby strzelił dla niego jakąś bramkę. Motywacja podziałała, bo już w 9. minucie Kisiel super uderzeniem z osiemnastego metra otworzył wynik.

 

 

Od rundy wiosennej funkcję kierownika drużyny seniorów przejął Sebastian Bal. Dotychczasowemu kierownikowi Januszowi Świeżewskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia po operacji.


 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.