2. kolejka Radomskiej I Ligi U-14 *mecz zaległy

U-14

Jakub Drab I - 5

U-12

Michał Drab - 7

Juniorzy mają komplet. Dobry mecz i wygrana młodzików. Kolejna porażka trampkarzy

Data publikacji: 11-09-2017r. Godz. 17:07

W czwartek i w niedzielę drużyny młodzieżowe KS Proch rozegrały kolejne mecze ligowe. Drugie zwycięstwo w rundzie zanotował zespół młodzików U-12 pokonując 4:2 Kraskę Jasieniec. Juniorzy po raz drugi ograli KS Magnuszew. Nadal słabo wiedzie się trampkarzom U-14, którzy przegrali u siebie 2:4 z ostatnim w tabeli Powałą Taczów.

Juniorzy młodsi U-14 pokonali 4:1 KS Magnuszew. Pierwszą bramkę strzelił Piotr Wdowiak (na zdjęciu)

Radomska II Liga U-17

Proch Pionki - KS Magnuszew 4:1 (3:0), Piotr Wdowiak 22, Kacper Glimasiński I 24, Mateusz Warchoł 35, Adrian Pachlerski 52.

Proch: Oko - Pachlerski (70 Mróz), Nitek (41 Piasek), F.Miękus, Nawrotek (63 Ćwiklak) - Korycki (45 Mazur), Krakowiak, Nowakowski, Glimasiński I (50 Glimasiński II) - Warchoł, Wdowiak (60 Pyciarz).

Drugi mecz juniorów młodszych w ciągu tygodnia z KS Magnuszew i druga pewna wygrana. Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Przy dwóch pierwszych bramkach spory udział miał bramkarz gości. Na 4:0 podwyższył Adrian Pachlerski. Przyjezdni zdobyli honorowe trafienie na siedem minut przed końcem z rzutu karnego.

W sobotę (16.09) o godzinie 10:00 drużyna U-17 zagra na wyjeździe z KS Warka. Po dwóch meczach podopieczni trenerów Kisiela i Kołodzieja mają komplet punktów.

Aktualna tabela TUTAJ

Najlepszym piłkarzem Prochu U-14 w meczu z Powałą Taczów był Jakub Drab I (przy piłce).

Radomska I Liga U-14

Proch Pionki - Powała Taczów 2:4 (1:3), Filip Broński 28, Adam Zbyszyński 68.

Proch: Procki (Matysiak) - Molendowski, Bondel, Bal, Góralski - Kustra, Zbyszyński, Broński, Woźniak - Molenda, Drab I oraz Gregorczyk, Drab II, Marzec, Wrochna.

Cały czas nie wiedzie się trampkarzom trenera Kamila Marszałka. W niedzielę podejmowali na własnym boisku ostatniego w tabeli Powałę Taczów i niestety nie dali rady ugrać chociażby punktu. Goście zdobyli trzy gole w osiem minut po stałych fragmentach gry. Na dwie minuty przed końcem kontaktową bramkę na 2:3 strzelił Adam Zbyszyński, ale przyjezdni bardzo szybko odpowiedzieli po kolejnym błędzie w obronie. Ozdobą meczu był ładny gol Filipa Brońskiego zdobyty po strzale sprzed pola karnego.

Po czterech kolejkach Proch jest jedyną drużyną, która nie ma punktu na koncie i zamyka tabelę Radomskiej I Ligi U-14. W sobotę (16.09) o godzinie 17:00 drużyna trenera Marszałka gra na wyjeździe z Pilicą Nowe Miasto.

Ładną bramkę dla Prochu U-14 zdobył po tym uderzeniu Filip Broński.

Po tym strzale Miłosza Żurawskiego padła pierwsza bramka dla Prochu U-12 w czwartkowym meczu z Kraską Jasieniec.

Radomska I Liga U-12

Proch Pionki - Kraska Jasieniec 4:2 (1:1), 2 Miłosz Żurawski, 2 Michał Drab.

Zacięty pojedynek w czwartek stoczył zespół młodzików. Piłkarze trenera Pawła Zagożdżona dwukrotnie wychodzili na prowadzenie i goście dwa razy odrabiali straty. W końcówce dwie bramki strzelił najlepszy snajper zespołu Michał Drab i Proch sięgnął po trzy punkty.

Po czterech kolejkach piłkarze z rocznika 2006 mają 6 punktów na koncie i zajmują czwarte miejsce w tabeli Radomskiej I Ligi U-12. W sobotę (16.09) o godzinie 15:00 mecz na wyjeździe z wiceliderem i niepokonanym jesienią Juniorem Radom.