Dziś mamy 22 sierpnia 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

4. kolejka Ligi Okręgowej

sobota 25 sierpnia, godz. 17:00

Proch Pionki - Gryf Policzna

Ostatni mecz

Zawisza Sienno 1:2 (1:1) Proch Pionki
19 sierpnia Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Kacper Wnuk - 2

 

U-19

 

U-15

 

U-13

 

Galeria


Proch-Bron

Nasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WYNIKI, TABELE] Wysoka porażka juniorów. Trampkarze U-14 pokazali ducha drużyny. Najmłodsi byli nieskuteczni

Data publikacji: 09-10-2017r. Godz. 21:39

Jedna wygrana i dwie porażki - to dorobek drużyn młodzieżowych KS Proch podczas minionego weekendu. Juniorzy młodsi U-17 w meczu o mistrzostwo ligi nie mieli żadnych szans z KS Warka. Charakter wojowników pokazali trampkarze U-14. Grając w dziesiątkę po czerwonej kartce dla bramkarza Kuby Prockiego pokonali 3:1 KS Warka. Nieskutecznie zagrał zespół U-12 trenera Pawła Zagożdzona i w efekcie bez punktów wrócił z wyjazdowego starcia z Orlikiem-14 Radom.

[WYNIKI, TABELE] Wysoka porażka juniorów. Trampkarze U-14 pokazali ducha drużyny. Najmłodsi byli nieskuteczni

Radomska II Liga U-17

Proch Pionki - KS Warka 1:5 (1:3), Adrian Pachlerski 15 - Bartłomiej Janczewski 3, Piotr Potrzebowski 23, Kacper Zieliński 35, samobójcza 48, Mikołaj Tuszyński 57.

Proch: Oko (48 Zawodnik) - Pachlerski, Sz.Miękus, F.Miękus, Nawrotek (67 Ćwiklak) - Korycki (47 Glimasiński II), Nowakowski (72 Mróz), Krakowiak, Glimasiński I (64 Mazur) - Wdowiak (52 Czachor), M.Warchoł (71 Cebula).

 

Brutalnie rozwiały się marzenia juniorów młodszych Prochu o mistrzostwie ligi i awansie. W sobotę drużyna trenerów Kisiela i Kołodzieja dostała srogie lanie od KS Warka. W drugiej połowie w piłkę grali tylko rywale. Losy meczu rozstrzygnęły się już właściwie do przerwy. Pierwsze trzy bramki dla gości padły po stałych fragmentach gry.

 

Przed Prochem U-17 do rozegrania pozostało jeszcze tylko zaległe wyjazdowe spotkanie z Iłżanką Kazanów. Bez względu na wynik tego meczu już wiadomo, że mistrzostwo ligi wywalczył zespół KS Warka, który pewnie zmierza po komplet zwycięstw.

 

Aktualna tabela TUTAJ

 

 

Juniorzy młodsi U-17 w dwumeczu z KS Warka nie mieli żadnych szans. Po porażce 0:3 na wyjeździe w sobotę na własnym boisku przegrali 1:5.

 

Radomska I Liga U-14

Proch Pionki - KS Warka 3:1 (2:0), Jakub Drab I 10, 35, Filip Molenda 57.

Proch: Procki - Bal, Bondel, Góralski, Molendowski - Miller, Broński, Zbyszyński, Fajdek - Drab I, Molenda oraz Kustra, Marzec, Wrochna, Drab II.

 

W nerwowej atmosferze kończyło się niedzielne spotkanie I Ligi U-14. Po meczu trener gości Wacław Curyło miał mnóstwo zastrzeżeń do pracy sędziego Marcina Kosińskiego. Proch od 32. minuty grał w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę dostał bramkarz Kuba Procki. W tej samej akcji goalkiper Prochu doznał kontuzji i karetką został odwieziony do szpitala w Radomiu. Na całe szczęście uraz okazał się niegroźny. Między słupkami musiał stanąć zawodnik z pola. Padło na Mateusza Molendowskiego. Mimo takich problemów drużyna trenera Kamila Marszałka pokazała charakter i zdobyła ważne punkty. Dwie bramki zdobył najlepszy strzelec w zespole, Jakub Drab I.

 

- Ogromny szacunek dla mojego zespołu, który grając przez większą część meczu w dziesiątkę, swoim zaangażowaniem solidaryzował się z jadącym do szpitala bramkarzem. W bardzo trudej sytuacji, grając z zawodnikiem z pola między słupkami, moi zawodnicy byli w stanie rozstrzygnąć na swoją stronę rezultat tego spotkania. Takie mecze kształtują charakter i budują "team spirit". Szkoda tylko nerwowych momentów pozasportowych w końcówce spotkania i po jego zakończeniu - dzieli się wrażeniami z niedzielnego meczu Kamil Marszałek, trener Prochu U-14.

 

W przyszłą sobotę (14.10) drużyna trenera Marszałka zagra na wyjeździe z ostatnim w tabeli AS Radomiak.

 

Aktualna tabela TUTAJ

 

 

Trampkarze U-14 trenera Kamila Marszałka pokazali, co to znaczy duch drużyny i charakter wojowników. Mimo gry w osłabieniu i z zawodnikiem z pola w bramce, zdobyli cenne trzy punkty i wygrali 3:1 z KS Warka.

 

Radomska I Liga U-12

Orlik Radom - Proch Pionki 3:2 (1:1), 2 Michał Drab.

Proch: Michalak - Szcześniak, Jackowski, Baran, Sztobryn, Żurawski, Maj, Oleszkiewicz, M.Drab oraz Marczak, Borowiecki, Jasiorowski, Gola, Rybaniec, Seweryn.

 

- Przegraliśmy wygrany mecz - tak o niedzielnym spotkaniu w Radomiu mówił trener Paweł Zagożdżon. - Pozytywne jest to, że piłkarsko wyglądało to naprawdę fajnie i idziemy w dobrym kierunku - dodaje.

 

Piłkarze Prochu U-12 mieli sporo sytuacji do tego, żeby zgarnąć komplet punktów, ale brakowało precyzji.

 

W przyszłą sobotę (14.10) o godzinie 11:00 drużyna młodzików na własnym boisku zagra trudny mecz z aktualnym wiceliderem tabeli, UKS Młodzik-18 Radom.

 

Aktualna tabela TUTAJ

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.