U-11

M.Drab - 46

Oleszkiewicz - 28

Partnerzy medialni

[WYNIKI, TABELE] Młodzież: Proch U-11 zagra w I lidze. Juniorzy i młodziki znowu na zero

Data publikacji: 12-06-2017r. Godz. 16:49

Udanym akcentem zakończyli sezon piłkarze Prochu Pionki rocznik 2006. W sobotę w meczu ostatniej kolejki wysoko wygrali 10:3 z wiceliderem tabeli Orlikiem-14 Radom. To oznacza, że jesienią zagrają w Radomskiej I Lidze. Szkoda, że przykładu nie biorą z nich drużyny U-17 i U-13. Trudno w to uwierzyć, ale oba te zespoły mają w sumie na koncie aż 18 porażek z rzędu! Tak fatalnej passy w ligach młodzieżowych nie było już dawno. Może uda się ją przełamać w najbliższy weekend. Trzymamy kciuki!

Radomska I Liga U-17

Proch Pionki - Oronka Orońsko 1:2 (1:0), Adrian Mazur 20 z karnego.

Proch: Oko - Nawrotek (50 Glimasiński II), Synderczyk, Wach, Dziewit - Korycki, Mazur, Krakowiak, Glimasiński I (68 Warchoł) - Muniak (50 Kacperczyk), Machnio (41 Cebula).

Juniorów Prochu ostatnio bije kto chce i jak chce. W niedzielę drużyna trenera Tadeusza Chmielewskiego doznała już siódmej porażki pod rząd. Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało przegranej. "Biało-zieloni" prowadzili 1:0 po rzucie karnym podyktowanym za faul na Eryku Machnio, który skutecznie wykonał Adrian Mazur i mieli kolejne okazje na podwyższenie wyniku. Obraz gry zmienił się po zmianie stron. Oronka w pięć minut zdobyła dwie bramki i wywiozła z Pionek komplet punktów. Najlepszą okazję do wyrównania miał w drugiej połowie Mazur, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

W najbliższą środę (14.06) drużyna U-17 zagra na wyjeździe z Gryfią Mirów. Początek spotkania o godzinie 18:00. Będzie to zaległy mecz z 7. kolejki. Natomiast w przyszłą niedzielę (18.06) wyjazd do Magnuszewa.

WYNIKI

Szydłowianka Szydłowiec - KS Magnuszew 0:2

Energia Kozienice - Gryfia Mirów 5:1

Tabela TUTAJ

Radomska I Liga U-13

Akademia Sportu Radomiak Radom - Proch Pionki 6:3 (3:0), Jakub Drab I 36, 45, Adam Zbyszyński 39.

Proch: Procki - Góralski, Fajdek, Marzec, Broński, Zbyszyński, Molenda, Kustra, Drab I oraz Molendowski, Bondel, Bal, Miller.

Słaba gra i brak zdecydowania w obronie przesądziły w poniedziałek o porażce Prochu U-13 w Radomiu. Drużyna trenera Kamila Marszałka nadal pozostaje bez punktu na wiosnę i ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie.

Losy spotkania rozstrzygnęły się właściwie już do przerwy. Po mocnej reprymendzie w szatni piłkarze Prochu wzięli się do roboty, doprowadzili do stanu 2:4 i mieli kolejne szanse na bramki. Niestety nie potrafili ich wykorzystać, a rywale nie mieli litości i punktowali każdy błąd defensywy.

Kolejny mecz w niedzielę (18.06) o godzinie 10:00 na wyjeździe z Powałą Taczów.

WYNIKI

Broń I Radom - Mazowsze Grójec 3:1

Radomiak Radom - Powała Taczów 1:0

Szydłowianka Szydłowiec - Pilica Nowe Miasto 3:0

Radomska I Liga U-11

Proch Pionki - Orlik-14 I Radom 10:3 (1:0, 2:1, 3:1, 4:1), Krystian Jackowski, 3 Miłosz Żurawski, 3 Michał Drab, Cyprian Oleszkiewicz, 2 Marcel Noga.

Super formę w drugiej części rundy pokazała drużyna U-11. Zespół orlików prowadzony przez trenera Marcina Rollę wygrał cztery mecze z rzędu. Sobotnie zwycięstwo z wiceliderem Orlikiem-14 Radom zagwarantowało trzecie miejsce na koniec sezonu. A to oznacza, że od rundy jesiennej piłkarze Prochu zagrają w Radomskiej I Lidze rocznika 2006. Brawo!