Dziś mamy 21 lipca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

14.07, godz. 11:00 - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1)

21.07, godz. 11:00 - Drogowiec Jedlińsk

28.07, godz. 12:00 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

sobota/niedziela 4/5 sierpnia, godz. ??

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki

Proch Pionki U-19 - Królewscy Jedlnia

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Pilica Nowe Miasto - Proch

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Koniec testów i eksperymentów. Liga coraz bliżej!

Data publikacji: 27-02-2018r. Godz. 18:09

- W pierwszej połowie mieliśmy pięciu testowanych zawodników. W naszej grze widać było dużo chaosu i brak zrozumienia. Trzeba pamiętać, że pół drużyny spotkało się ze sobą po raz pierwszy w życiu. Chcieliśmy zobaczyć, kto może przydać się naszemu zespołowi w przyszłości. Taki był cel tego sparingu - mówił po sobotnim remisie 2:2 w Puławach ze Stalą Kraśnik trener Mariusz Sztobryn.

 

Cały pomeczowy wywiad można znaleźć w ProchPionkiTV

[WIDEO] Koniec testów i eksperymentów. Liga coraz bliżej!

Na Sportowej 1 czas testów i eksperymentów chyba skończył się na dobre. Zimą przez treningi i sparingi Prochu przewinęło się aż jedenastu piłkarzy. Dwóch kibice na pewno zobaczą wiosną w biało-zielonych koszulkach. To Daniel Barzyński i Kacper Nowocień z LKS Promna. Obaj mają za zadanie zwiększyć siłę ofensywną zespołu po odejściu Mkhanyiseli Siwahli, który chce kontynuować swoją karierę w II-ligowym słowackim Partizanie Bardejov i pozostały ostatnie uzgodnienia między klubami. Dogadany jest też praktycznie Adrian Pryciak. Dla niego będzie to powrót do Prochu. Grał już wcześniej w Pionkach w latach 2013-2015 i zaliczył 66 ligowych występów. Potem przeszedł do Zwolenianki Zwoleń, a ostatni rok pozostawał bez kubu po tym, jak ze względu na pracę przerwał treningi.

 

Po sobotnim sparingu trener Sztobryn podziękował dwóm zawodnikom z RPA. Philani Zondi i Clement Qwabe wypadli więcej niż blado. Nic szczególnego nie pokazał też kameruński napastnik Joel Tata Nsah.

 

Przed Prochem jeszcze tylko trzy mecze kontrolne, kolejno z Wisłą II Puławy, KS Chomentów i Skaryszewianką Skaryszew. Kadra powoli nabiera kształtów, ale do ideału jeszcze daleko. Tym bardziej, że zimą zespół opuściło dwóch kluczowych piłkarzy (Kowalkowski i Siwahla) oraz kilku, którzy ocierali się o pierwszy skład (Sałek, Czerski, Borzęcki).

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.