Dziś mamy 20 marca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

2. kolejka Radomskiej I Ligi U14

Sobota 24 marca, godz. 11:00

Proch Pionki - Powała Taczów

 

2. kolejka Radomskiej II Ligi U12

Niedziela 25 marca, godz. 13:00

Broń II Radom - Proch Pionki

 

19. kolejka Ligi Okręgowej

Sobota 24 marca, godz. 15:30

Mogielanka Mogielnica - Proch Pionki

 

2. kolejka Radomskiej I Ligi U17

Niedziela 25 marca, godz. 18:00

Centrum Radom - Proch Pionki

Ostatni mecz

Proch Pionki 4:0 (1:0) KS Chomentów
10 marca Godzina 16:10

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański, Mkhanyiseli Siwahla - 4

 

U-17

Adrian Pachlerski - 3

 

U-14

Jakub Drab I - 12

 

U-12

Michał Drab - 12

GaleriaNasi sponsorzy

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

[WIDEO] Koniec testów i eksperymentów. Liga coraz bliżej!

Data publikacji: 27-02-2018r. Godz. 18:09

- W pierwszej połowie mieliśmy pięciu testowanych zawodników. W naszej grze widać było dużo chaosu i brak zrozumienia. Trzeba pamiętać, że pół drużyny spotkało się ze sobą po raz pierwszy w życiu. Chcieliśmy zobaczyć, kto może przydać się naszemu zespołowi w przyszłości. Taki był cel tego sparingu - mówił po sobotnim remisie 2:2 w Puławach ze Stalą Kraśnik trener Mariusz Sztobryn.

 

Cały pomeczowy wywiad można znaleźć w ProchPionkiTV

[WIDEO] Koniec testów i eksperymentów. Liga coraz bliżej!

Na Sportowej 1 czas testów i eksperymentów chyba skończył się na dobre. Zimą przez treningi i sparingi Prochu przewinęło się aż jedenastu piłkarzy. Dwóch kibice na pewno zobaczą wiosną w biało-zielonych koszulkach. To Daniel Barzyński i Kacper Nowocień z LKS Promna. Obaj mają za zadanie zwiększyć siłę ofensywną zespołu po odejściu Mkhanyiseli Siwahli, który chce kontynuować swoją karierę w II-ligowym słowackim Partizanie Bardejov i pozostały ostatnie uzgodnienia między klubami. Dogadany jest też praktycznie Adrian Pryciak. Dla niego będzie to powrót do Prochu. Grał już wcześniej w Pionkach w latach 2013-2015 i zaliczył 66 ligowych występów. Potem przeszedł do Zwolenianki Zwoleń, a ostatni rok pozostawał bez kubu po tym, jak ze względu na pracę przerwał treningi.

 

Po sobotnim sparingu trener Sztobryn podziękował dwóm zawodnikom z RPA. Philani Zondi i Clement Qwabe wypadli więcej niż blado. Nic szczególnego nie pokazał też kameruński napastnik Joel Tata Nsah.

 

Przed Prochem jeszcze tylko trzy mecze kontrolne, kolejno z Wisłą II Puławy, KS Chomentów i Skaryszewianką Skaryszew. Kadra powoli nabiera kształtów, ale do ideału jeszcze daleko. Tym bardziej, że zimą zespół opuściło dwóch kluczowych piłkarzy (Kowalkowski i Siwahla) oraz kilku, którzy ocierali się o pierwszy skład (Sałek, Czerski, Borzęcki).

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.