Dziś mamy 21 czerwca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KS Proch

Miejska Hala Sportowa przy ul. Sosnowej 3

Piątek 29 czerwca, godz. 17:00 - I termin lub godz. 17:30 - II termin

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Komentarze trenerów: Mariusz Sztobryn i Łukasz Wiśnik po meczu Proch - Pilica

Data publikacji: 10-06-2018r. Godz. 17:17

Dwie porażki z rzędu w Lidze Okręgowej - tego jeszcze nie było za trenerskiej kadencji Mariusza Sztobryna w Prochu Pionki. W sobotę "biało-zieloni" myślami byli już chyba na wakacjach po morderczym sezonie Ligi Okręgowej. Smutne jest to, że dysponująca wąską kadrą i nie grająca już o nic Pilica wykazała więcej chęci i zaangażowania. Po meczu trener Mariusz Sztobryn zapowiedział, że zakończyła się jego misja w Prochu Pionki i kończy pracę na Sportowej wraz z końcem sezonu. Komentarze trenerów znajdziecie w ProchPionkiTV.

[WIDEO] Komentarze trenerów: Mariusz Sztobryn i Łukasz Wiśnik po meczu Proch - Pilica

Mariusz Sztobryn (trener Prochu): - Chcieliśmy odwdzięczyć się kibicom za całą rundę, że tak licznie przychodzili na nasze mecze. Ciężko mi skomentować to, co działo się na boisku, bo nie zagraliśmy na tyle, na ile powinniśmy zagrać. Zabrakło nam tradycyjnie skuteczności, ale też charakteru i zaangażowania. Przykro w taki sposób kończyć sezon u siebie, ale takie jest życie. Jestem na tyle ambitnym człowiekiem, że zakładałem sobie tylko zwycięstwo w tym sezonie. Myślę, że czas na zmiany i poszukiwanie kogoś innego. Ja dzisiaj chyba pożegnałem się z kibicami w Pionkach. Było dużo wzlotów i dużo upadków. Po przegranym sezonie potrzeba zmian i nowego myślenia. Czas spędzony tutaj zawsze będę miło wspominał.

 

Łukasz Wiśnik (trener Pilicy): - Na wstępie gratuluję moim zawodnikom. Wykazali olbrzymią determinację. Może właśnie to słowo determinacja było kluczowe. Bolało nas bardzo, że po ostatnim naszym meczu z Zamłyniem poszła opinia, że graliśmy twardo, wręcz brutalnie. Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy zespołem, kolektywem. Zdawaliśmy sobie sprawę z siły Prochu i z tego, że w Pionkach nikt na wiosnę nie wygrał. Wiedzieliśmy, że nie możemy się otworzyć i grać ataku pozycyjnego. Obrona też jest rzemiosłem piłkarskim. Potrafiliśmy się wybronić, dobrze skontrować, bić stałe fragmenty gry i wreszcie potrafiliśmy strzelić dwie bramki. Determinacja, zaangażowanie i wola walki - to dzisiaj leżało po stronie Pilicy.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.