Dziś mamy 17 lutego 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

MECZE KONTROLNE

27.01, godz. 17:00 - 2:1 (2:0) Oskar Przysucha (boisko MOSiR Radom)

2.02, godz. 9:00 - 3:0 (1:0) Radomiak II Radom (boisko MOSiR Radom)

9.02, godz. 13:00 - 7:0 (2:0) Nida Pińczów (Staszów)

16.02, godz. 13:00 - 3:1 (1:1) Jodła Jedlnia-Letnisko (boisko MOSiR Radom)

20.02 - Oronka Orońsko

23.02 - wolny termin

26.02 - LKS Promna (Grójec)

27.02 - Energia Kozienice

2.03 - wolny termin

9.03 - Ruch Ryki

 

16. kolejka Ligi Okręgowej

16 marca, godz. ??

Proch - Pilica Nowe Miasto

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Iłżanka Kazanów
10 listopada Godzina 13:00

Galeria


Wigilia12009

Nasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Komentarze trenerów: Mariusz Sztobryn i Maciej Lesisz po meczu Radomiak II Radom - Proch

Data publikacji: 03-06-2018r. Godz. 20:50

Bolesny koniec marzeń o awansie do czwartej ligi. W niedzielnym meczu sezonu Proch Pionki przegrał 2:5 (0:1) z Radomiakiem II Radom. Kibice obecni na stadionie w Suskowoli zobaczyli długimi momentami fajny mecz. "Biało-zieloni" próbowali postawić się liderowi z Radomia, ale prawda jest taka, że większość czwartoligowców byłaby bez szans z grającym w takim zestawieniu Radomiakiem II. Pomeczowe komentarze trenerów w ProchPionkiTV.

[WIDEO] Komentarze trenerów: Mariusz Sztobryn i Maciej Lesisz po meczu Radomiak II Radom - Proch

Maciej Lesisz (Radomiak II): - Graliśmy konsekwentnie, byliśmy zaangażowani i wiedzieliśmy, jaki wynik chcemy ugrać. Dostaliśmy duże wsparcie z pierwszego zespołu. Mimo wszystko, to był dla nas bardzo trudny mecz. To nie jest tak, że wygraliśmy go na stojąco. Naszym celem w zespole Radomiaka II jest ogrywanie młodych zawodników na jak najwyższym poziomie. W czwartej lidze gra Znicz II Pruszków i tam też schodzą zawodnicy z pierwszego zespołu. Rywale szukają usprawiedliwienia, ale z taką drużyną też przecież można wygrać.

 

Mariusz Sztobryn (Proch): - Pod względem motorycznym obie drużyny dzieliła dzisiaj przepaść. Jeżeli przyjeżdża Artur Haluch, który jeszcze wczoraj bronił w II lidze w Bełchatowie, to tylko pokazuje, jak poważnie potraktowali ten mecz. Mimo porażki chcę pochwalić chłopaków. W drugiej połowie podjęli ryzyko i zagrali ofensywnie. Dawali się nadziewać na kontry rywalom, ale dzięki temu stworzyliśmy sobie sporo sytuacji strzeleckich. Dzisiaj jedną porażką przegrywamy cały sezon, ale tylko dlatego, że w tej lidze grała drużyna, której nie powinno tutaj być. Radomiak II zawdzięcza awans tylko Radomskiemu OZPN. Szkoda, że pierwszemu Radomiakowi też tego nie załatwili. Wypacza to wynik rywalizacji. To nie jest gorycz po porażce, bo podobne myśli towarzyszyły nam przez cały sezon. Wszyscy, którzy dzisiaj byli na trybunach widzieli, że piłkarze Prochu zostawili zdrowie, serce, determinacje, każdy bardzo chciał.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.