Dziś mamy 16 lipca 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

Mecze kontrolne

14.07, godz. 11:00 - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (1:1)

21.07, godz. 11:00 - Drogowiec Jedlińsk

28.07, godz. 12:00 - MKS Ruch Ryki

 

I runda Pucharu Polski ROZPN

sobota/niedziela 4/5 sierpnia, godz. ??

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki

Proch Pionki U-19 - Królewscy Jedlnia

 

1. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej

11/12 sierpnia

Pilica Nowe Miasto - Proch

Ostatni mecz

Centrum Radom 1:3 (1:2) Proch Pionki
16 czerwca Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Mateusz Szczepański - 15

 

U-17

Jan Krakowiak - 8

 

U-14

Jakub Drab I - 18

 

U-12

Michał Drab - 15

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Komentarze trenerów: Mariusz Sztobryn i Michał Kowalczyk po meczu Proch - Szydłowianka

Data publikacji: 10-05-2018r. Godz. 19:42

Niewykorzystany rzut karny Mateusza Szczepańskiego, prognozy na drugą część rundy, problemy kadrowe Szydłowianki i oczywiście ocena meczu - to wszystko zobaczycie w wywiadach z trenerami Michałem Kowalczykiem (na zdjęciu) i Mariuszem Sztobrynem w ProchPionkiTV.

[WIDEO] Komentarze trenerów: Mariusz Sztobryn i Michał Kowalczyk po meczu Proch - Szydłowianka

Michał Kowalczyk (trener Szydłowianki): - Wiedzieliśmy, gdzie przyjeżdżamy i jakim składem zagramy. Niestety trapią nas ostatnio duże problemy kadrowe i jest wiele absencji. Dzisiaj nie było na meczu dziesięciu ludzi z kadry. Zabraliśmy do Pionek kilku juniorów. Spodziewaliśmy się, że nie będzie łatwo. Chłopakom chwała, bo dużo zdrowia i charakteru zostawili na boisku. Piłkarsko Proch był zdecydowanie lepszy. Mieliśmy swój plan na ten mecz i realizowaliśmy go do przerwy. Mogę mieć delikatne pretensje do arbitra, że nie przerwał gry przy drugim golu, kiedy nas bramkarz kilkanaście sekund leżał w bramce. Chcemy wprowadzać, jak najwięcej młodych piłkarzy z Szydłowca do drużyny, ale naszym priorytetem jest utrzymanie się w Lidze Okręgowej. W niektórych momentach brakuje tego doświadczenia, umiejętności i cwaniactwa boiskowego.

 

Mariusz Sztobryn (trener Prochu): - Szydłowianka nastawiła się tylko na defensywę i długo grało nam się bardzo ciężko. Wyglądamy dużo lepiej, gdy rywalizujemy z zespołami z czołówki. Zabrakło nam chłodnej głowy i spokoju, jak przy bramce Daniela Barzyńskiego na 1:0. Było zdecydowanie za dużo nerwowości. Rzuty karne dobrze strzelają Bańcerowski, Kozicki, Szczepański czy Joel i oni na boisku mają się dogadywać. Pierwszy karny z Szydłowianką bardzo źle strzelony, lekko i na idealnej wysokości dla bramkarza. Nie tacy piłkarze nie strzelają rzutów karnych. Nie uważam, że to był nasz najgorszy mecz wiosną. Najgorszy to ten z Jodłą, bo nie był zwycięski. 

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.