Dziś mamy 15 października 2019 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

środa 9 października, godz. 16:00

6. kolejka Radomskiej II Ligi Juniorów Młodszych U-16 grupa 2 (2004)

Proch Pionki - AS Radomiak Radom 9:2 (4:1)

 

sobota 12 października, godz. 9:30

7. kolejka Radomskiej II Ligi Juniorów Młodszych U-16 grupa 2 (2004)

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki 1:4 (1:2)

 

sobota 12 października, godz. 11:00

7. kolejka Radomskiej Ligi Orlików U-11 grupa 5 (2009)

Proch Pionki - Energia Kozienice 1:6

 

sobota 12 października, godz. 15:00

10. kolejka Mazowieckiej IV ligi grupa 2 (południe)

Proch Pionki - Oskar Przysucha 1:1 (1:1)

 

niedziela 13 października, godz. 11:00

10. kolejka Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy Młodszych U-14 grupa 2 (2006)

Energia Kozienice - Proch Pionki 1:0 (0:0)

 

niedziela 13 października, godz. 11:00

10. kolejka Radomskiej II Ligi Młodzików U-13 grupa 2 (2007)

Energia Kozienice - Proch Pionki 0:3 (0:1)

Ostatni mecz

Proch Pionki 1:1 (1:1) Oskar Przysucha
12 października Godzina 15:00

GaleriaNasi sponsorzy

 


 

[WIDEO] Komentarze, ciekawostki, statystyki: dogrywka po meczu Proch - Olimpia

Data publikacji: 23-06-2019r. Godz. 22:47

Cztery razy więcej strzałów od rywali oddali piłkarze Prochu Pionki w sobotnim, pierwszym meczu barażowym o awans do czwartej ligi. Futbol to jednak nie matematyka i liczby. Nie przyznaje się też not za styl, jak w łyżwiarstwie figurowym. Olimpia była zdeterminowana, nastawiona na defensywę i wywiozła do domu świetny wynik. To jednak połowa drogi. Druga część rywalizacji o czwartą ligę we wtorek w stolicy. W zespole Prochu cały czas jest wiara, że będzie lepiej i przede wszystkim skuteczniej.

[WIDEO] Komentarze, ciekawostki, statystyki: dogrywka po meczu Proch - Olimpia

To był inny Proch niż w Kazanowie. Na pewno lepszy niż z Orłem czy Mazowszem. To jednak pocieszanie się na siłę, bo dobra gra nie przełożyła się na wynik. Kolejny raz na wiosnę "biało-zieloni" zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię po stałym fragmencie gry. Z przodu brakowało dokładności i precyzji. Licznie bite rzuty rożne i wolne w okolicach pola karnego, nie przynosiły kompletnie żadnych efektów.

 

Przed rewanżowym meczem muszą być zmiany w składzie i raczej będą. Do kadry po pauzie za kartki wróci Kamil Denkiewicz. Przygotowanie fizyczne może odegrać kluczowe znaczenie dla barażowej rywalizacji.

 

Drużyna trenera Marcina Kaczorowskiego nie pokazała w Pionkach fajerwerków. Pokazała za to coś, co na tym poziomie jest bardzo ważne, czyli zespołowość, kolektyw i dobrze rozumiejącą się grupę ludzi, gdzie jeden pomaga drugiemu, a z boiska schodzi dopiero wtedy, kiedy nie ma już sił i łapią go skurcze.

 

Najważniejsze, to nie stracić wiary i nadziei, że losy dwumeczu z Olimpią da się i można odwrócić. We wtorek drużynę trenera Rogali czeka bardzo trudny bój. To ostatnie 90 minut w tym sezonie. Baraże zawsze wyzwalają dodatkowe siły i to pokazali w Pionkach zawodnicy "Dumy Woli". Mimo problemów kondycyjnych przetrwali i w rewanżu na własnym boisku na pewno dadzą z siebie 100 procent. Jedyna recepta na sukces, to odpowiedzieć tym samym.

 

Zgodnie z regulaminem Mazowieckiego ZPN, jeżeli Proch w rewanżu wygra 1:0, to sędzia zarządzi dogrywkę 2x15 minut, a potem ewentualnie rzuty karne.

 


KOMENTARZE TRENERÓW

Robert Rogala (Proch): - Jeżeli nie poprawimy skuteczności, to będziemy mieli ciężko w rewanżu. To my prowadziliśmy ten mecz. Jeden błąd, drzemka przy stałym fragmencie gry i przegrywamy 0:1. Na gorąco w szatni rozmawiałem z chłopakami. Wiemy, że jest to dopiero pierwsza połowa i chciałbym, żeby kibice nie skreślali nas tak szybko.

Marcin Kaczorowski (Olimpia): - Z przebiegu meczu z naszej wygranej 1:0 trzeba być zadowolonym. Proch miał sporo sytuacji do strzelenia bramki, ale my skutecznie się broniliśmy. Takie mieliśmy założenie, żeby przyjechać do Pionek i przede wszystkim nie stracić bramki. Kluczem do zwycięstwa była dobra gra w obronie całego zespołu. Byliśmy mocno skoncentrowani na przerywaniu, odbiorze i defensywie.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.