Dziś mamy 21 sierpnia 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

4. kolejka Ligi Okręgowej

sobota 25 sierpnia, godz. 17:00

Proch Pionki - Gryf Policzna

Ostatni mecz

Zawisza Sienno 1:2 (1:1) Proch Pionki
19 sierpnia Godzina 15:00

Najlepsi strzelcy KS Proch

LO

Kacper Wnuk - 2

 

U-19

 

U-15

 

U-13

 

GaleriaNasi sponsorzy

 

 

Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

[WIDEO] Komentarze, ciekawostki, statystyki: dogrywka po meczu Akcja - Proch

Data publikacji: 05-08-2018r. Godz. 12:55

Piłkarze Prochu Pionki zgodnie z planem poradzili sobie z A-klasową Akcją Jastrzębia w I rundzie okręgowego Pucharu Polski. Trener Robert Rogala nie do końca był jednak zadowolony z gry swojej drużyny. Na tydzień przed ligą jest jeszcze nad czym pracować. Wydarzeniem soboty były dwa hat-tricki w wykonaniu Kacpra Wnuka i Mateusz Szczepańskiego. Po raz ostatni taka sztuka w meczu o stawkę udała się blisko 25 lat temu!

[WIDEO] Komentarze, ciekawostki, statystyki: dogrywka po meczu Akcja - Proch

Dwie różne połowy zagrali w sobotę piłkarze Prochu Pionki. Pierwsza chaotyczna i bez pomysłu. Ofensywni zawodnicy zbyt łatwo dawali się łapać na spalone. Brakowało dobrych dograń z drugiej linii i cierpliwości w rozegraniu akcji. Szybko strzelone dwie bramki po przerwie kompletnie odebrały ochotę do gry ambitnej drużynie Akcji. Trener Rogala ma jednak nad czym myśleć, bo w lidze poprzeczka pójdzie zdecydowanie wyżej.

 

CIEKAWOSTKI, STATYSTYKI

1. Po raz ostatni siedem bramek w meczu o stawkę piłkarze Prochu strzelili ponad dwa lata temu. 28 maja 2016 w spotkaniu 27. kolejki LO ograli na wyjeździe 7:0 Plon Garbatka.

2. Sobotni pojedynek z Akcją był oficjalnym debiutem na trenerskiej ławce dla Roberta Rogali. Zadebiutowali także dwaj nowi zawodnicy: Maciej Kolecki i Kacper Wnuk. Z kolei wychowanek klubu 17-letni Adrian Pachlerski po raz pierwszy wyszedł w podstawowym składzie w meczu o stawkę.

3. Ciekawostką może być też to, że dwóch piłkarzy w jednym meczu skompletowało hat-tricka. Ostatni raz taka sztuka w meczu o stawkę udała się prawie 25 lat temu! Jesienią 1994 roku na boiskach czwartej ligi Proch rozgromił KS Warka 7:0, a po trzy gole strzelili wtedy Rafał Stępień i Sławomir Michalski.

 

 

KOMENTARZE TRENERÓW

Norbert Panasiuk (trener Akcji): - Dwie szybko stracone bramki po przerwie rozstrzygnęły losy meczu. Potem zacząłem wpuszczać na boisko młodych zawodników. Widać było brak sił. Jeszcze są dwa tygodnie przygotowań i mam nadzieję, że to nadrobimy.

 

Robert Rogala (trener Prochu): - W przerwie powiedzieliśmy sobie parę słów jak mamy grać. Na początku drugiej połowy szybko otworzyliśmy wynik po akcji Barzyńskiego, co spowodowało wysoki wynik, chociaż nie tak wysoki, jaki powinien być. Najwięcej do myślenia dała mi gra drugiej linii. Mało utrzymujemy się przy piłce. Druga rzecz, która rzuca się w oczy to, że z każdej akcji chcielibyśmy strzelać bramki.

 

Dodane przez JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.